reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Cleopatra_83 juuuż? Naprawdę jestem zielona:eek:
A w ogóle to Wow. Jak fajnie. Jakie imię wybraliście?

@roki_1991 u mnie miała być Wiktoria, ale to już byłaby chyba trzecia w rodzinie.
To już teraz tylko spokojna i pachnąca może czekać na wielki dzień. :)

@martakratkastara zwykle w ostatecznym rozrachunku dzieci ciągnie do dzieci. I dzieci z dziećmi najlepiej się dogadują. Fajnych masz tych chłopaczków, fajnych. To co? Teraz jeszcze trzecie? ;)
@Cleopatra_83 juuuż? Naprawdę jestem zielona:eek:
A w ogóle to Wow. Jak fajnie. Jakie imię wybraliście?

@roki_1991 u mnie miała być Wiktoria, ale to już byłaby chyba trzecia w rodzinie.
To już teraz tylko spokojna i pachnąca może czekać na wielki dzień. :)

@martakratkastara zwykle w ostatecznym rozrachunku dzieci ciągnie do dzieci. I dzieci z dziećmi najlepiej się dogadują. Fajnych masz tych chłopaczków, fajnych. To co? Teraz jeszcze trzecie? ;)
Hahaha Aleś mnie teraz rozsmieszyla :) W zasadzie chciałabym trzecie, ale jakbym miała pewność, że będzie dziewczynka i z 10 lat mniej :)
 
@cukier.wanilinowy na oddziale u Helenki bylo duzo hipotrofikow. Przewaznie szybko nadrabiaja wage i wracaja do domku. Wiem, ze jako mama martwisz sie, ale jestescie juz bezpieczni. Powiedz masz moze heparyne? Jedz duzo nabialu, to moze jeszcze nadgoni wage do rozwiazania. I badz czujna. Moim zdaniem dobrze by bylo pogadac z lekarzem prowadzacym co dalej. Musza was stale na bierzaco monitorowac, by maluszkowi nic sie nie stalo. Najlepiej jak bys byla w szpitalu o 3 stopniu referencyjnosci patologii ciazy i neonatologii.

@martakratka super bebik.
My walczymy z kazdym dniem. Im Helenka starsza tym bardziej widac wczesniactwo. Wczoraj znow uslyszalam, ze dobrze, ze Helenka samodzielnie je. Usilujemy zalatwic rehabilitacje, bo bardzo jej potrzebuje. Zreszta synek tez. W domu prawdziwy harkor. M wrocil do pracy a ja sama z maluchami caly dzien. Jest ciezko.wiec marudze duzo
Destino, a ile mają Twoje maluszki? Kurczę tyle przegapilam jak mnie tu nie było... Ale strasznie mnie denerwuje ten nowy wygląd....
 
@martakratka Helenka ma 4 miesiace, korygowany miesiac, bo 7 marca miala sie urodzic a jest z 1 grudnia i Synek ma 14 miesiecy
 

Załączniki

  • IMG_20190327_222633.jpg
    IMG_20190327_222633.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 138
  • IMG_20190323_111705.jpg
    IMG_20190323_111705.jpg
    54,9 KB · Wyświetleń: 138
  • IMG_20190319_151959726_HDR.jpg
    IMG_20190319_151959726_HDR.jpg
    117,6 KB · Wyświetleń: 134
U nas piękna pogoda. Gorączka poszczepienna zupełnie spadła. Smoczek załadowany. Trzymanie jest. Jedziemy na spacer. Ciekawe czy będzie prawo czy leworęczna. Częściej sięga po rzeczy prawą, ale smoka głównie lewą podtrzymuje.
20190330_140842.jpg
 
reklama
Do góry