reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@martakratkastara u mnie cały czas etap starań. Miesiąc temu już myślałam, że udało się i były dwie kreski ale szczęście nie trwało długo bo po 3dniach przyszła @ i okazało się, że to ciąża biochemiczna wiec walczymy dalej.

@cukier.wanilinowy w którym Tc jesteś? Jak przypływy są ok to dobrze, że jeszcze trzymają może maluszek jeszcze podrosnie. Trzymam mocno kciuki za Was❤️
 
reklama
@Cleopatra_83 juuuż? Naprawdę jestem zielona:eek:
A w ogóle to Wow. Jak fajnie. Jakie imię wybraliście?

@roki_1991 u mnie miała być Wiktoria, ale to już byłaby chyba trzecia w rodzinie.
To już teraz tylko spokojna i pachnąca może czekać na wielki dzień. :)

@martakratkastara zwykle w ostatecznym rozrachunku dzieci ciągnie do dzieci. I dzieci z dziećmi najlepiej się dogadują. Fajnych masz tych chłopaczków, fajnych. To co? Teraz jeszcze trzecie? ;)
 
Dziewczyny piękne macie te dzieciaczki ❤️ Tak bardzo chcualabym już tulić takiego bobaska- mojego :unsure:
A u mnie ponownie pomimo duphastonu zaczęły się plamienia :( czyli małpa znowu przychodzi zwiastując nowy cykl starań :( ehhhhh....
 
Dzis mamy 34+1
Nie jestesmy w szpitalu bo tu nie widza takiej potrzeby :( mam jechac na ktg jesli zaniepokoja mnie ruchy.
Kochan rozumiem ze sie martwisz.Moj synek przestal rosnac okol 33 tyg,dali zastrzyk na rozwoj pluc.U nas byl problem z przeplywem jedzenie,tlen niby normalnie.
Urodzilam naturalnie w 37 tyg,porod wywolywany.Syn 2700 wazyl,kruszynka,kazdy sie dziwil jaki malutki,bardzo szybko nadrobil mimo ze mial reflux przez rok.a teraz ma 8 lat apetyt za 5 osob,i jest najwyzszy w klasie.
 
Na kiedy masz Roki termin? I czy to chłopczyk, czy dziewczynka?

3.05 i będzie dziewczynka :)

@Cleopatra_83 juuuż? Naprawdę jestem zielona:eek:
A w ogóle to Wow. Jak fajnie. Jakie imię wybraliście?

@roki_1991 u mnie miała być Wiktoria, ale to już byłaby chyba trzecia w rodzinie.
To już teraz tylko spokojna i pachnąca może czekać na wielki dzień. :)

@martakratkastara zwykle w ostatecznym rozrachunku dzieci ciągnie do dzieci. I dzieci z dziećmi najlepiej się dogadują. Fajnych masz tych chłopaczków, fajnych. To co? Teraz jeszcze trzecie? ;)
To u mnie jest w sumie jedna wiktoria, ale to tak nie do końca. Brat mojej mamy ożenił się z kobietą która już miała córkę. I ta jej córka ma córkę wiktorie, więc w sumie żadna rodzina :p
 
Czesc dziewczyny. Pisze bo tylko wy mi szczerze odpowiecie. Czy orietujecie się jak to jest z tym progesteronem? Obecnie mam 12 tc. Tydzień temu wynik progesteronu 52, dzisiaj tylko 34. Lekarz mówi żeby się nie denerwować, że gorzej jakby było poniżej 25 ale wiecie jak to jest, mój strach sięga właśnie zenitu. Biorę luteinę 3x200
 
Czesc dziewczyny. Pisze bo tylko wy mi szczerze odpowiecie. Czy orietujecie się jak to jest z tym progesteronem? Obecnie mam 12 tc. Tydzień temu wynik progesteronu 52, dzisiaj tylko 34. Lekarz mówi żeby się nie denerwować, że gorzej jakby było poniżej 25 ale wiecie jak to jest, mój strach sięga właśnie zenitu. Biorę luteinę 3x200

Progesteron to hormon wydzielany skokowo, więc może być tak że po prostu złapałas ten niższy punkt. Poziom 34 na 12tc to i tak dobry wynik :) luteiny bierzesz sporo także spokojnie, wszystko będzie okej :) jeśli chcesz być spokojniejsza to zrób sobie badanie progesteronu 3 dni z rzędu o jednej porze i wtedy będzie to bardziej wiarygodne
 
Progesteron to hormon wydzielany skokowo, więc może być tak że po prostu złapałas ten niższy punkt. Poziom 34 na 12tc to i tak dobry wynik :) luteiny bierzesz sporo także spokojnie, wszystko będzie okej :) jeśli chcesz być spokojniejsza to zrób sobie badanie progesteronu 3 dni z rzędu o jednej porze i wtedy będzie to bardziej wiarygodne
Od początku ciąży badam progesteron co tydzień i za każdym razem elegancko miałam wzrost a dzisiaj taka niespodzianka i od razu panika. Ale pewnie masz rację, po prostu chciałam usłyszeć od kogoś że przesadzam. Dziękuję Ci ;) ;) ;)
 
reklama
@cukier.wanilinowy na oddziale u Helenki bylo duzo hipotrofikow. Przewaznie szybko nadrabiaja wage i wracaja do domku. Wiem, ze jako mama martwisz sie, ale jestescie juz bezpieczni. Powiedz masz moze heparyne? Jedz duzo nabialu, to moze jeszcze nadgoni wage do rozwiazania. I badz czujna. Moim zdaniem dobrze by bylo pogadac z lekarzem prowadzacym co dalej. Musza was stale na bierzaco monitorowac, by maluszkowi nic sie nie stalo. Najlepiej jak bys byla w szpitalu o 3 stopniu referencyjnosci patologii ciazy i neonatologii.

@martakratka super bebik.
My walczymy z kazdym dniem. Im Helenka starsza tym bardziej widac wczesniactwo. Wczoraj znow uslyszalam, ze dobrze, ze Helenka samodzielnie je. Usilujemy zalatwic rehabilitacje, bo bardzo jej potrzebuje. Zreszta synek tez. W domu prawdziwy harkor. M wrocil do pracy a ja sama z maluchami caly dzien. Jest ciezko.wiec marudze duzo
 
Ostatnia edycja:
Do góry