reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wow już 32tc? Kiedy to zlecialo :) jak się w ogóle czujesz? :)
Wow :D ale to zlecialo :) kogo nosisz w brzuszku?? Pochwalisz się nam? ?
Dziękuję czuje się dobrze :) no przeleciało to najgorsze były pierwsze 3 miesiące Mdłości itp. Na każdą wizytę szłam że stresem czy wszystko dobrze. A w brzuszku noszę chłopca ❤️imię jeszcze nie wybrane Dziewczyny a wy które już tygodnie macie?

@Destino jak się ma Helenka?
 
reklama
@monia_l u mnie leci 24 tc. Początek był ciężki ze względu na mój wieczny stres, bo fizycznie nawet było okej. U mnie pod serduszkiem mieszka dziewczynka :)
Wow to też już ponad połowa a pamiętam jak zaczynałas... Jednak czyjeś ciąże szybciej lecą ahhh ten stres coś o tym wiem niestety po przejściach tak już jest ze człowiek przechodzi ciąże stresując się o każdy dzień...
 
Dziękuję czuje się dobrze :) no przeleciało to najgorsze były pierwsze 3 miesiące Mdłości itp. Na każdą wizytę szłam że stresem czy wszystko dobrze. A w brzuszku noszę chłopca ❤️imię jeszcze nie wybrane Dziewczyny a wy które już tygodnie macie?

@Destino jak się ma Helenka?
U mnie leci 26tc. Cały czas jest dużo stresu chociaż przy ostatnim wypisie ze szpitala w Wigilię szyjka 2,5 cm zamknięta (a wcześniej szyjka 0,6cm + lejek) także to jakis cud. Teraz w środę mam wizytę i zobaczymy jak to wygląda. A w brzuszku Antoś :)
 
Dziewczyny czy te wyniki sa ok? Nie ma antybiogramu wiec chyba nie ma najgorzej ale martwia mnie te pojedyncze enterococcus spp , badanie robilam po wyjsc ze szpitalam przy przyjecium posiew byl czysty

1546869550270.jpeg
 
U mnie leci 26tc. Cały czas jest dużo stresu chociaż przy ostatnim wypisie ze szpitala w Wigilię szyjka 2,5 cm zamknięta (a wcześniej szyjka 0,6cm + lejek) także to jakis cud. Teraz w środę mam wizytę i zobaczymy jak to wygląda. A w brzuszku Antoś :)
No też już bliżej niż dalej. Piękny cud się stał oby już szyjka się nie skracala :) Trzymam mocno kciuki za wizytę i Antosia żeby ładnie rósł :)
 
No też już bliżej niż dalej. Piękny cud się stał oby już szyjka się nie skracala :) Trzymam mocno kciuki za wizytę i Antosia żeby ładnie rósł :)
No Antoś rośnie jak na drożdzach :) ciekawa jestem ile teraz będzie ważył ten mój Bąbelek :)
Tylko ta cholerna szyjka spędza mi sen z powiek. Mam nadzieje ze będzie bez zmian od ostatniej kontroli :)
 
Jestem już u lekarza i dostałam wyniki b. Histopatologicznego który wcześniej nie odebrałam. Możecie mi trochę objasnic20190107_152617.jpg
@Oczekujaca123 wydaje mi się że pojedyncze kolonie to normalne więc tutaj ja bym się nie martwiła takie moje zdanie.
 
@gigi_ Wynik oznacza tylko tyle, że znaleźli resztki po poronieniu. Potwierdza jedynie, że ciąża była. Doczesna to błona śluzowa macicy, a trofoblast to błona płodu (odpowiedzialna za tworzenie łożyska). A endometrium w fazie wydzielniczej, tj. w fazie wydzielania substancji odżywczych dla płodu.
 
reklama
@gigi_ Wynik oznacza tylko tyle, że znaleźli resztki po poronieniu. Potwierdza jedynie, że ciąża była. Doczesna to błona śluzowa macicy, a trofoblast to błona płodu (odpowiedzialna za tworzenie łożyska). A endometrium w fazie wydzielniczej, tj. w fazie wydzielania substancji odżywczych dla płodu.
Dzięki z objaśnienie.
Byłam na kontroli nie ma torbieli tak więc mam brać clarzole i 17 stycznia na wizytę
 
Do góry