reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hejka :) jestem dokładnie rok po poronienia. Rok temu otrzymałam tu wiele wsparcia. Minął tak a ja znowu podejrzewam ciąże [emoji4] aczkolwiek wczoraj był termin @ robiłam 2 testy ale przed terminem, były negatywne.
Objawów ani ciążowych ani okresowych. Seks był w dni płodne. Więc szansę mamy spore.
Jutro testuje [emoji4][emoji4]
Pozdrawiam :)
 
Hejka :) jestem dokładnie rok po poronienia. Rok temu otrzymałam tu wiele wsparcia. Minął tak a ja znowu podejrzewam ciąże [emoji4] aczkolwiek wczoraj był termin @ robiłam 2 testy ale przed terminem, były negatywne.
Objawów ani ciążowych ani okresowych. Seks był w dni płodne. Więc szansę mamy spore.
Jutro testuje [emoji4][emoji4]
Pozdrawiam :)
Trzymamy kciuki
 
Dziewczyny trzymam mocno kciuki za Wasze starania wkoncu się uda. Ja rok temu 6stycznia zaczęłam plamic 9 stycznia miałam zabieg a teraz jestem w 32 tygodniu ciąży więc zawsze trzeba w to wierzyć że się uda :) pozdrawiam i mocno trzymam kciukasy za Was ❤️
 
Dziewczyny trzymam mocno kciuki za Wasze starania wkoncu się uda. Ja rok temu 6stycznia zaczęłam plamic 9 stycznia miałam zabieg a teraz jestem w 32 tygodniu ciąży więc zawsze trzeba w to wierzyć że się uda :) pozdrawiam i mocno trzymam kciukasy za Was ❤️
Wow już 32tc? Kiedy to zlecialo :) jak się w ogóle czujesz? :)
 
Dziewczyny trzymam mocno kciuki za Wasze starania wkoncu się uda. Ja rok temu 6stycznia zaczęłam plamic 9 stycznia miałam zabieg a teraz jestem w 32 tygodniu ciąży więc zawsze trzeba w to wierzyć że się uda :) pozdrawiam i mocno trzymam kciukasy za Was ❤️
Wow :D ale to zlecialo :) kogo nosisz w brzuszku?? Pochwalisz się nam? ?
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem tu od jakiegoś czasu i obserwuje Wasze wpisy ale nie miałam potrzeby wypowiadania się.☺ Jednak te wasze wpisy dały mi trochę siły.☀️
Krótko o mnie... W wieku 22 poronilam moja 1 ciążę w 10tc. Byłam w rozpaczy. Nie zdawałam za dużo pytań lekarzowi bo za bardzo nie wiedziałam jakie. Wszystkie badania by ok , jedynie Tokspoplazmoza wyszla przy ostatnim badaniu. Nie za bardzo wiedzialam dlaczego 2 zdrowym mlodym ludzia moze sie cos takiego przytrafic. Była to moja 1 ciąża i 1 poronienie. Stało się to w sierpniu ubiegłego roku. Od grudnia staramy się z partnerem nadal. I tak dziś 30 dc test negatywny... jutro powinnam dostać @ i wszystko wskazuje na to że tak bedzie ( ogromny ból brzucha i sluz skapy A jak już to biały. Powiedzcie proszę jakie znaczenie ma dla Was acard. W ogóle nie jestem w temacie. A nie moge między postami doszukać się odpowiedzi. Będę wdzięczna.

Dla wszystkich dziewczyn które niedawno przez to przeszły... Trzymajcie się! Wiem że jest ciężko. Dopuszczajcie do siebie wsparcie Damy radę!

Kochana doskonale Cie rozumiem, też straciłam dziecko w sierpniu, ale teraz szczesliwe 5+1tc
Zrób badania nawet jak lekarze mówią, że nie trzeba. Moja koleżanka, która była z nami w tych trudnych chwilach i sama je kiedyś przeżywała powiedziała mądre słowa - nie dajcie sobie wmówić, że to przypadek. Tym sposobem zrobilam mnostwo badań, odwiedziłam wielu lekarzy i teraz jestem spokojna, że zrobilam wszystko co moglam dla 2 dziecka. Jestem obstawiona lekami i staram sie byc spokojna.
 
Do góry