reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kochana doskonale Cie rozumiem, też straciłam dziecko w sierpniu, ale teraz szczesliwe 5+1tc
Zrób badania nawet jak lekarze mówią, że nie trzeba. Moja koleżanka, która była z nami w tych trudnych chwilach i sama je kiedyś przeżywała powiedziała mądre słowa - nie dajcie sobie wmówić, że to przypadek. Tym sposobem zrobilam mnostwo badań, odwiedziłam wielu lekarzy i teraz jestem spokojna, że zrobilam wszystko co moglam dla 2 dziecka. Jestem obstawiona lekami i staram sie byc spokojna.
Dzięki za wsparcie ! ❤ mogła byś po krótce opisać jakie badania zrobiłaś? Mój lekarz sprawdził tylko usg powiedział że ładnie zagojone. Teraz mam antybiotyk na toksoplazmoze i w sumie tylko tyle wiem. Jestem kompletnie Zielona A chciała bym żeby wszystko było dobrze...
 
reklama
Dzięki za wsparcie ! ❤ mogła byś po krótce opisać jakie badania zrobiłaś? Mój lekarz sprawdził tylko usg powiedział że ładnie zagojone. Teraz mam antybiotyk na toksoplazmoze i w sumie tylko tyle wiem. Jestem kompletnie Zielona A chciała bym żeby wszystko było dobrze...
Tutaj na formy jest taki temat z badaniami które trzeba zrobić po poronieniu. Ja przede wszystkim zrobiłam mutacje i wyszły mi MTHFRy, z tym gin wysłał mnie do immunologa a ten rozszerzył badania - między innymi o cytotoksycznosc z mężem i komórki NK które wyszły mi podwyższone. Wszystko zależy od lekarza czy chce pomoc czy nie, ja jeszcze długo się zastanawiałam czy zrobic testy genetyczne płodu, ale ostatecznie zrezygnowałam uznając ze poznam przyczynę ale nie pomogę kolejnemu dziecku wiec lepiej zainwestować w siebie.
 
Tutaj na formy jest taki temat z badaniami które trzeba zrobić po poronieniu. Ja przede wszystkim zrobiłam mutacje i wyszły mi MTHFRy, z tym gin wysłał mnie do immunologa a ten rozszerzył badania - między innymi o cytotoksycznosc z mężem i komórki NK które wyszły mi podwyższone. Wszystko zależy od lekarza czy chce pomoc czy nie, ja jeszcze długo się zastanawiałam czy zrobic testy genetyczne płodu, ale ostatecznie zrezygnowałam uznając ze poznam przyczynę ale nie pomogę kolejnemu dziecku wiec lepiej zainwestować w siebie.
Dziękuję bardzo na pewno się tym zainteresuje !
 
Dziewczyny, mąż dziś odebrał mi wyniki histopat. w sumie nikt do mnie nie dzwonił, nikt na zadna wizytę mnie nie zapraszał... a w wyniki pisze tylko tak: Resztki jaja płodowego z ogniskowa martwica ... czy którejś tez tak pisało?
 
Cześć dziewczyny!

Skończyłam właśnie 38 lat, od roku się staramy o dzidzi, niestety. W grudniu poroniłam w 7 tyg, było to puste jajo płodowe. Robiliśmy badania, wszystko z nami ok, moje AMH jest tylko niskie 0,8. Lekarz z kliniki ( byliśmy raz w Invimed Warszawa ) sugeruje invitro. Wiadomo koszty ...

Teraz po 31 dniach od poronienia dostałam @, dziwna bo taka brązowa... Czy któras była w podobnej sytuacji?

Poza tym już sama nie wiem co z tym iv...około 26 stycznia kończy nam się ważność badań i będziemy musieli je powtórzyć wiadomo za kasę już. Jeżeli się nie zdecydujemy do tej pory na iv. I nie wiem co robić, próbować naturalnie jeszcze parę cykli czy zdac się już na to iv.... Jeśli nie zaliczymy wizyty do około 20 stycznia to będziemy musieli wszystkie badania powtórzyć..

Co zrobić...?
 
@Kaśka00 a czy tam w Invimedzie poinformowali cie, jak mocno invitro obniza rezerwe jajnikowa? Ty i tak masz niska. Tu trzeba kogos madrego, kto wam pomoze, a nie szybko wyczerpie twoje zapasy i z niczym odprawi. Decyzje jednak musisz podjac sama

@hona hop hop, co u ciebie? Lazisz mi dzisiaj po glowie
 
@Kaśka00 a czy tam w Invimedzie poinformowali cie, jak mocno invitro obniza rezerwe jajnikowa? Ty i tak masz niska. Tu trzeba kogos madrego, kto wam pomoze, a nie szybko wyczerpie twoje zapasy i z niczym odprawi. Decyzje jednak musisz podjac sama

@hona hop hop, co u ciebie? Lazisz mi dzisiaj po glowie


Destino masz może namiar na kogos z kim moglabym to omówić albo na kogoś kto mógłby doradzić?
 
reklama
Do góry