reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@monia_l cieszę się że wszystko dobrze, obiecałam sobie że wpadnę do Was w marcu Wam pokibicować [emoji3590][emoji3590]

Ja dalej czekam na wyniki parwowirusa... Oddałam krew 27.12 i wyników dalej nie ma, a ostatnio miałam po 4 dniach. Nie uznaję wyniku innego niż negatywny bo już nieśmiało zadziałaliśmy w tym miesiącu [emoji14]
 
reklama
@Jivka kciuki zaciśnięte :)
@Takaja123 odebrałam bo jak byłam w drugim gabinecie. Torbieli nie ma tyle dobrego. Spytał się mnie czy chce spróbować naturalną owulacje ale nie daje pewności że pęcherzyki urosną i pekna. Ten cykl jeszcze będę miała stymulowany. Tylko uprzedził mnie że mogą być bliźniaki przy stymulacji. Z jednej strony dobrze ale on najwidoczniej dał mi do zrozumienia że lepiej aby była jedna fasolka ale nie podpytalam bo czemu.

Wychodzac z gabinetu lekarz zapytaj czy nie przybrało mi się trochę. Powiedziałam że to tylko 2 kg. Waże teraz obecnie 62 kg przy wzroście 63m. I powiedział abym te 2 kg znikło bo nie wolno mi przytyć.
 
@Takaja123 @gigi_ Kochane jesteście, dziękuję [emoji8] Mocno się nie nastawiam na ten miesiąc, ale kciuki się przydadzą [emoji16]

@gigi_ ja nie mogę ciągle zrzucić ciążowych kg z tym że ja zdążyłam już nabrać 6kg... Ciągle mam 3 i nie chcą zniknąć... Nie mieszczę się w ciuchy do pracy i łapię doła jak na siebie patrzę, ale w moim przypadku odchudzanie może mieć negatywny efekt na starania - ważę 55kg przy 164,ale chciałabym ok. 50 [emoji3525]
 
Ostatnia edycja:
@gigi_ warto spróbować a nóż coś się samo ruszy :)

@Jivka pewnie, że nie ma co się nastawiac wtedy może szybciej zaskoczy :)

Ja próbuję ogarnąć dni płodne bo coś niby było i teraz znowu coś jest i już sama nie wiem :D
 
@gigi_ warto spróbować a nóż coś się samo ruszy :)

@Jivka pewnie, że nie ma co się nastawiac wtedy może szybciej zaskoczy :)

Ja próbuję ogarnąć dni płodne bo coś niby było i teraz znowu coś jest i już sama nie wiem :D
Wstyd się przyznać, ale ja już sama nie wiem kiedy mam owulacje [emoji17] dlatego ten miesiąc będzie bardzo aktywny fizycznie [emoji16] A jak sie nie uda to wtedy sie dowiem [emoji16]
 
@Takaja123 ja w zeszlym cyklu nie mogłam się ogarnąć, więc teraz podeszłam z testami owu i mierzeniem temp ale owu nie dało się przegapić bo jajniki bolały jak szalone! [emoji14]
 
@Jivka kciuki zaciśnięte :)
@Takaja123 odebrałam bo jak byłam w drugim gabinecie. Torbieli nie ma tyle dobrego. Spytał się mnie czy chce spróbować naturalną owulacje ale nie daje pewności że pęcherzyki urosną i pekna. Ten cykl jeszcze będę miała stymulowany. Tylko uprzedził mnie że mogą być bliźniaki przy stymulacji. Z jednej strony dobrze ale on najwidoczniej dał mi do zrozumienia że lepiej aby była jedna fasolka ale nie podpytalam bo czemu.

Wychodzac z gabinetu lekarz zapytaj czy nie przybrało mi się trochę. Powiedziałam że to tylko 2 kg. Waże teraz obecnie 62 kg przy wzroście 63m. I powiedział abym te 2 kg znikło bo nie wolno mi przytyć.
Ja jeszcze około 1,5 miesiąca na lekach, następnie powtarzam badania. I jak będą dobre, mam mieć stymulację. Nie wiem, co się stało z moim organizmem. Wtedy od razu zaszłam, nie było problemu, a teraz jakby wszystko zamarło. Owulację wiedziałam, kiedy mam. A teraz nic. Testy owulacyjne wcale nie wychodziły w grudniu. Aż miesiączka w ogóle nie przyszła i muszę pożerać luteinę.
Nie wiem, czy nie odłożyć wszystkich leków i dać sobie spokój. Kiedyś niczego nie brałam i @ przychodziły. A może to wina tych leków, co mi zapisała, już sama nie wiem. Może lepiej w ogóle nic nie brać i niech sam organizm działa. Nie wiem, co robić.
No nic zaryzykuję, już tyle pieniędzy wydałam na leki, więc posłucham jej. Przepraszam, że tak piszę, ale to natłok myśli i niepewności.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@Jivka miałam mieć tak samo a plan szlak trafił. Mi się wydaje że u mnie zawiodło bardzo mała ilość śluzu plodnego był bardzo skapy. Teraz chyba kupię sobie olej z wiesiołka.
A może wy coś dziewczyny polecicie.
@Dzoana88 czasami tak jest że ciężko trafić.
@Takaja123 jeśli ten cykl nic nie przyniesie więc spróbuje wtedy kolejne dwa cykle naturalnie.
@Dagmarka1991 mój organizm miał probl3m przed ciąża teraz druga @ przyszła sama. Jedynie mam cykl stymulowany. Dużo leków nie biorę bo jedynie acard prenatal uno i na obecną chwilę tab na stymulacje.
 
reklama
@Jivka miałam mieć tak samo a plan szlak trafił. Mi się wydaje że u mnie zawiodło bardzo mała ilość śluzu plodnego był bardzo skapy. Teraz chyba kupię sobie olej z wiesiołka.
A może wy coś dziewczyny polecicie.
@Dzoana88 czasami tak jest że ciężko trafić.
@Takaja123 jeśli ten cykl nic nie przyniesie więc spróbuje wtedy kolejne dwa cykle naturalnie.
Ja piję olej z wiesiołka. Jest bardzo smaczny. Olvita zimno tłoczony.
 
Do góry