reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roki1991 No rozumiem, ale skoro dopochwowo dziala glownie na szyjke to myslalam, ze doustnie ma tez jakies inne dzialania. Przeciez moglam zapytac. troche sie pogubilam, ale nie wazne :)



@Ela93 Ja nie robilam Ana wiec nie pomoge :( :*

Przepraszam jeśli jakoś agresywnie odebrałas mój post, nie miałam nic złego na myśli :* nie znam innej właściwości tej luteiny, poza tym że ma okropny smak :p a pytać oczywiście że możesz :) przecież zawsze odpowiem jeśli wiem coś na dany temat ;)

@roki_1991 dzięki za informację. Więc jutro wszystko zrobię i za 2 tygodnie będę miała wyniki akurat przed wizytą. I jestem ciekawa jaka będzie reakcja lekarza jak mu pokaże te badania.
Jeszcze ortodonta mnie czeka same wydatki ale tu już końcówka bo odcisk będę miała robiony i w grudniu już ściągam stały aparat w końcu 4 lata chodzenia w nim.

Proszę bardzo :) ja robiłam w innym labie akurat, bo diagnostyka nie miała przeciwciał które chciałam zrobić, więc poszłam gdzie indziej i jak już mnie kluli to zrobiłam też te ana :) i tam po prostu nie było ana4 więc o nich nie mam pojęcia żadnego ;)
 
reklama
Dostałam wczoraj okres. Po negatywnej becie i tak brałam duphaston żeby wydłużyć druga fazę ale i tak zaczęłam krwawić 13dpo.

No i teraz pytanie dziewczyny. Co teraz? Jak teraz zacząć brać znów duphaston w tym cyklu? W poprzednim cyklu owulacje miałam dopiero w 20dc
 
Przepraszam jeśli jakoś agresywnie odebrałas mój post, nie miałam nic złego na myśli :* nie znam innej właściwości tej luteiny, poza tym że ma okropny smak [emoji14] a pytać oczywiście że możesz :) przecież zawsze odpowiem jeśli wiem coś na dany temat ;)



Proszę bardzo :) ja robiłam w innym labie akurat, bo diagnostyka nie miała przeciwciał które chciałam zrobić, więc poszłam gdzie indziej i jak już mnie kluli to zrobiłam też te ana :) i tam po prostu nie było ana4 więc o nich nie mam pojęcia żadnego ;)
Spoko tez nie mialam nic zlego na mysli [emoji14]
:*
 
to moja pierwsza strata więc jestem ciemna i jeszcze nic nie badam :)
Najlepiej wybrać się do ginekologa przedstawić mu fakt i że potrzebujesz skierowanie na badania. Wtedy zapytaj się o witaminy. Też mam za sobą pierwszą stratę ale robię badania i narazie żadnych witamin nie biorę. Różnie z nimi bywa i możesz źle sobie dopasować
 
reklama
Najlepiej wybrać się do ginekologa przedstawić mu fakt i że potrzebujesz skierowanie na badania. Wtedy zapytaj się o witaminy. Też mam za sobą pierwszą stratę ale robię badania i narazie żadnych witamin nie biorę. Różnie z nimi bywa i możesz źle sobie dopasować

do lekarza ide za tydzien :)
 
Do góry