reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Antykoagulanty byly 3 do wyboru. Wybralam sama taki w ktorym bylo w opisie ze badanie stosowane w diagnostyce zespolu antyfosfolipidowego po poronieniach itp. Spisalam nr badania i podalam pani w labie. Po fakcie dowiedzialam sie ze akurat ten kosztuje 13 zl. Sama musialam szukac doslownie wszystkiego co ma "dziwne " nazwy bo kobitka znala sie tylko na podstawowych badaniach typu morfologia zelazo tsh itp a jak temat ciezszy to rece rozkladala i chyba nawet za piatym razem jak przyszlam to miala mnie dosc :confused:
To nawet nie wiedziałam, że jest kilka. Ja mialam skierowanie na Antykoagulant toczniowy LA. Moj lekarz zajął się mną dobrze. Dostałam skierowanie plus luteine co mnie bardzo ucieszył i wiem, ze jestem w dobrych rękach
 
reklama
To nawet nie wiedziałam, że jest kilka. Ja mialam skierowanie na Antykoagulant toczniowy LA. Moj lekarz zajął się mną dobrze. Dostałam skierowanie plus luteine co mnie bardzo ucieszył i wiem, ze jestem w dobrych rękach
Moja lekarka ma taki przezroczysty stół, a pod nim notatki. Przeczytałam, że miała napisane: p/c przeciw kardiolipinie i wypisane ANA i wiele innych, ale dobrze nie podejrzałam. Te dwa udało mi się zobaczyć.
 
@Takaja123 nie przejęła się ale też nie wie ile ostatnio było. A kazała zmniejszyć że już łożysko produkuje i min potrzeba brać aż tyle. Mam wątpliwości jednak mimo wszystko
 
Badania patrzyłam w diagnostyka jest jeszcze Anamed i tam zobaczę ile mnie wyniosą. Bo do luxmed najbliższy jest w Lublinie a ja mieszkam 50 km od Kielc.
 
@Takaja123 następna wizyta 22.11 staram się nie zwariować, codziennie mam jakieś zajęcie więc jest w miarę, najgorsze wieczory. Detektora nie mam bo byłby to większy stres jakbym nie mogła znaleźć serduszka. Staram się przeżyć te 2tygodnie ;)
 
@Ela93 chlamydia, mykoplasma i ureoplasma to wymazy z szyjki macicy zdaje sie, w ciazy z cewki moczowej. Reszta to z krwi. Pelnybobraz masz z obu klas igm wskazuje na swieza infekcje, igg na przebyta, czyli masz przeciwciala. Obie potrzebne

@roki_1991 pytalas o encorton. Od 16t1d mozesz schodzic z dawki
 
reklama
@Ela93 chlamydia, mykoplasma i ureoplasma to wymazy z szyjki macicy zdaje sie, w ciazy z cewki moczowej. Reszta to z krwi. Pelnybobraz masz z obu klas igm wskazuje na swieza infekcje, igg na przebyta, czyli masz przeciwciala. Obie potrzebne

@roki_1991 pytalas o encorton. Od 16t1d mozesz schodzic z dawki
Dlatego już postanowiłam że zespół antyfosfolipidowy i Antykoagulant toczniowy zrobię resztę na inne rzeczy będę woła od niego na skierowanie
 
Do góry