reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Ela93 , @Czerwonatruskawka bardzo mi przykro :sad::sad: [*][*]

Mi lekarz zalecał odczekać 2-3 cykle, ale ja potrzebowałam więcej czasu, żeby się pozbierać. Gdy już zaczynaliśmy się starać, udawało się w 1 lub 2 cyklu :happy2:

@Tasia1991 6 tygodni to bardzo długo... nie doszło do zakażenia czy innych komplikacji? Na jakim to było etapie? Ja teraz będę miała przerwę między wizytami 4,5 tygodnia. Jestem dopiero w połowie a już zaczynam się stresować i nakręcać, czy aby na pewno z dzidziolami wszystko w porządku....:hmm:

A w ogóle, to dziwnie te suwaczki pokazują.... pomijając to, że jestem tydzień wyżej niż na suwaczku, to moje dzieci w 12 tc miały 8,5 i 10 cm. A wg suwaczka, prawie 2 tygodnie później dziecko ma dopiero ok. 6 cm :confused2:
 
reklama
@Ela93 jak byłam na wizycie kontrolnej dostałam skierowanie na zespół antyfosfolipidowy ponoć lekarze zlecają to dopiero po którymś poronieniu mi dała od razu. W pszyszlym tygodniu mam zamiar je zrobić. Może przyczyny się nie znajdzie ale chce na spokojnie posprawdzac co mogę. Na wypadek ciąży mam zacząć brać luteine,
 
@Czerwonatruskawka próbowałaś testy owulacyjne? Jeśli miałaś regularne miesiączki to powinny wykazać. W moim przypadku się nie sprawdzają bo mam nie regularny. Ale powodzenia ja to czekam ten na @ i mam nadzieję że się uda w listopadzie lub grudniu. Teraz mam odpoczynek od pracy do końca listopada.
@kasiula222 tylko lekarz powiedział że on może pojawić się za miesiąc, półtora miesiąca ale liczę na szybsze pojawienie się. Mam zamiar odrazu jechać w pierwszy dzień @ aby określił czy będą potrzebne tabletki na stymulacje J ajnikow i zastrzyk na pęcherzyki czy obejdzie się bez tego.
Kochana ja też jestem akurat w trakcie @ i mam nadzieję że mi się uda listopadzie bądź grudniu inaczej czeka mnie powrót do pracy czego bym nie chciała gdyż mam ciężka pracę. Ja nie miałam poronien ale poród przedwczesny w 25t przez cc
 
@kasiula8878
@Ela93 jak byłam na wizycie kontrolnej dostałam skierowanie na zespół antyfosfolipidowy ponoć lekarze zlecają to dopiero po którymś poronieniu mi dała od razu. W pszyszlym tygodniu mam zamiar je zrobić. Może przyczyny się nie znajdzie ale chce na spokojnie posprawdzac co mogę. Na wypadek ciąży mam zacząć brać luteine,
Zobaczymy jak będzie u mnie. Okaże się za 2 tygodnie. Trzymam kciuki mocno aby wszystko było dobrze
 
Ja juz po wizycie. Niestety nic bylo widac pecherzyka i ja juz spanikowalam , ze pewnie pozamaciczna... [emoji20]
Mam małego krwiaczka wiec albo się wchłonie albo ewakuje wiec mam nie panikowac i poki co nie brac acardu. Zlecila mi badania i dodatkowo zrobila posiew i cytologie.
Endometrium "sliczna gąbka" wiec jest dobrze. - tak powiedziala lekarka
Mam przyjsc za tydzien we wtorek na wizyte to juz musi byc pecherzyk.
Wtedy bedzie 5+2

Witam nowe osoby i bardzo mi przykro, ze musialyscie tu dolaczyc :( :*
 
@Oczekujaca123 wszystko zmierza w dobrym kierunku. Trzymam kciuki do kolejnej wizyty. :*
@Ela93 na pewno będzie dobrze. Musimy być silne i dzielnie w tym wszystkim, a za jakiś czas szczęście się do nas usmiechnie i będziemy cieszyć się naszymi dziećmi :*
 
reklama
Strasznie zaczęłam tyc. Myślałam że to jest z powodu ciąży ale niestety już zaczynało się zakażenie.
Nie odczuwalna niczego oprócz dużego tycia, miałam bardzo spuchniety nogi, woda gromadzi się w organizmie.
 
Do góry