reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@OneMoreTime a jaka masz dawke tej luteiny?

Biorę 2x100 mg. W poprzedniej brałam 3x100, ale tylko do końca I trymestru. Dlatego tutaj zakładają, że jak nie zrezygnujemy z luteiny, to to powinno wystarczyć.

@Takaja123 oszczędzam się, ale oczywiście z 3 letnim dzieckiem nie da rady tak leżeć jak w poprzedniej ciąży. Jeszcze nie miałam badania szyjki, nie badał mnie żaden lekarz "dowcipnie"...miałam tylko usg przez brzuch. Dopiero idę prywatnie za jakieś 3tyg. a to będzie ok. 18 tc., więc myślę, że tego czasu jeszcze szyjka da radę. Im wyżej, tym bardziej będę cisnąć na sprawdzanie szyjki. Zobaczymy. Pocieszam się, że jak mi ściągnęli szew w 36tc. a szyjka miała tylko 1 cm, to i tak wytrzymała do wyznaczonego terminu :sorry2:

@wisna 4 cm to chyba normalna długość... wydaje mi się, że o skracaniu mówi się, gdy jest 2,5 cm lub krótsza...:confused: ale dobrze to zawsze kontrolować, więc fajnie, że lekarz sam o tym mówi :happy2: miałaś wcześniej problemy z szyjką? Super, że dzidzia zdrowa :-) :)
 
reklama
Ja juz po wizycie. Niestety nic bylo widac pecherzyka i ja juz spanikowalam , ze pewnie pozamaciczna... [emoji20]
Mam małego krwiaczka wiec albo się wchłonie albo ewakuje wiec mam nie panikowac i poki co nie brac acardu. Zlecila mi badania i dodatkowo zrobila posiew i cytologie.
Endometrium "sliczna gąbka" wiec jest dobrze. - tak powiedziala lekarka
Mam przyjsc za tydzien we wtorek na wizyte to juz musi byc pecherzyk.
Wtedy bedzie 5+2

Witam nowe osoby i bardzo mi przykro, ze musialyscie tu dolaczyc :( :*
Nie martw się przy takiej becie nic nie widać ,u mnie w 4+6 też nic ,coś mówiła że jakby zaczynało się tam coś dziać ...no zobaczymy w piątek beta była 390 w poniedziałek byłam na wizycie i nic ,teraz we wtorek beta 2055 jeszcze dziś powtarzam jaki przyrost ,w sobotę USG no i zobaczymy ,musimy się jakoś trzymać i być dobrej myśli :)
 
@Kasiulek 77 trzymam kciuki by przyrost był Ok.

@Oczekujaca123 trzymam kciuki, u mnie było widać dopiero w 5t6d i to tylko pęcherzyk ciążowy.

U mnie zdiagnozowano niedomoge lutealna. ‍♀️ wczoraj w 19dc pęcherzyk 21x23mm. Może dziś pęknie. Dziś tez idę. Moja faza lutealna trwa prawdopodobnie 9 dni.
 
@Kasiulek 77 trzymam kciuki by przyrost był Ok.

@Oczekujaca123 trzymam kciuki, u mnie było widać dopiero w 5t6d i to tylko pęcherzyk ciążowy.

U mnie zdiagnozowano niedomoge lutealna. ‍♀️ wczoraj w 19dc pęcherzyk 21x23mm. Może dziś pęknie. Dziś tez idę. Moja faza lutealna trwa prawdopodobnie 9 dni.
Kochana dziękuję trzymam kciuki i ściskam :biggrin2:
Dziewczyny wpadam na sekundę bo w pracy jestem ,wlasnie dostałam wynik we wtorek było 2055 a dziś 5463 !!! :biggrin2::biggrin2::biggrin2: tak się cieszę Boże dziękuję :biggrin2::biggrin2::biggrin2:w sobotę musi być już coś widać :)
 
reklama
Do góry