reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@witch84 wiem właśnie ze graniczna. Ale idę do swojej jeszcze we wtorek, to zobaczymy jaka będzie sytuacja ;)
@Lu_cy zastrzyk czasem piecze, czasem nie, zależy gdzie trafisz. Czasem już przy wpuszczaniu leku piecze, czasem dopiero po chwili ;) dojdziesz do wprawy.
@Destino dzięki za info :)
 
Roki ale zazdroszcze ze ci tak maluch podgonil, ja to sie dalej zamartwiam i mam jakies zle przeczucia :( chcialabym miec spokoj z takim zastanawianiem sie czy znow nie ma jakis wad i czy znow wlasnie dziecko nie rozwija sie nieprawidlowo...
 
No to dzisiaj ja od rana mam mega stresa, ale aż mnie trzęsie w środku...staram się uspokoić ale nie mogę...
Jutro na 10:15 wizyta...
To będzie dluuuuugi dzień :(
 
@kari21 tak na prawdę ja też nie mam pewności czy wszystko jest okej i czy będzie okej. Dzisiaj poszłam do pracy, czuje ze mnie boli trochę brzuch.także do końca miesiąca popracuje i idę na l4 już
 
Doświadczone dziewczyny powiedzcie mi coś o tych zastrzykach. To się robi od pępka 5 cm? I czy to normalne że po zrobieniu piecze. Mój pierwszy zastrzyk za mną i nie wiem może za blisko zrobiłam że piecze?
Ja jestem dopiero po 3 zastrzykach ale już widzę że idzie się przyzwyczaić ,mnie też piecze ,siniaczek tylko po ostatnim malutki ,po pierwszym trochę krew się sączyła później przy kąpieli ,nabierzemy wprawy ,jakos trochę spokojniejsza jestem że je biorę ;)
 
reklama
Hej dziewczyny. Trochę Was podczytuje ostatnio i nieśmiało się witam.

Mam na imię Kasia, jestem miesiąc po poronieniu. Jestem w trakcie monitorowania cyklu.

Trzymam kciuki za Was ❤️
 
Do góry