reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny, ostatni okres miałam 1 sierpnia, cykle miałam po poronieniu niby co 29 dni....więc dlaczego wynik pozytywny wyszedł mi dopiero wczoraj? bo wcześniej już 3 testy zrobiłam :eek:... świruję?
 
reklama
Hej dziewczyny,mam nadzieję że mnie pamiętacie, chwilę mnie tu nie było ( 3 mies?). Nie zaglądałam na forum bo obowiązki, wakacje, ale może widocznie potrzebowałam wyciszenia... Chciałam się wam pochwalić że wczoraj robiłam test i wyszły 2 kreseczki! :-D Blada bo blada ale jest! Bardzo się ciesze oczywiście, ale też i boję... A co u Was? Czy są nowe "brzuszki"?
Gratuluje i trzymam kciuki;*
 
@anutka1988 Bo to nieważne kiedy był pierwszy dzień @, ale kiedy była owulacja. A ta skubana mogła się przesunąć, więc i test wyszedł później. Gratulacje i nie stresuj się!
 
Cześć dziewczyny, to zmowu ja :p
Wszystkim, którym się udało pod moja nieobecność gratuluję:*
Nie wiem co mam myśleć. Cykle po poronieniu mam długie jak nie wiem. Ostatnio dostałam okres normalnie i znowu się zaczyna. Po owulacji (prawdopodobnie była, bolały mnie jajniki brzuch i w ogóle) zaczęłam się dziś strasznie, niedobrze sama po sobie widziałam, że nie jest ok. Do zbliżen dochodziło bez zabezpieczeń, ale nie do końca. z moim szczęściem to nic tam się nie wydarzyło więcej. Dziś jest 33dc sutki mega wrażliwe, strasznie bolą, też może być tak przed okresem. Brzuch wydaje się twardy, ale bardzo boli też. Testy negatywne byłam u gina i w sumie nic mi nie powiedział. Czekać tydzień. Albo będzie ciąża albo jestem przed okresem bo w środku objawy i na to i na to. Nic nie rozumiem.
 
Cześć dziewczyny , zastanawiam się czy wy Tez miałyście problemy z wynikiem pai 1. Otóż tak 10.8 byłam na badaniu pai i leiden. 17.8 dzwoniono ze muszę powtórzyć ( inna dziewczyna tez która miała oba badania robione tego dnia). Byłyśmy 21.8 pobrali 3 wymazowki. Po tyg miał być wynik.. dzwonie tam od ponad tygodnia i dzisiaj mi pani mówi ze znów mamy przyjechać bo coś nie tak z tym pai 1... pytałam tej dziewczyny czy tez musi i powiedziała ze tak. Jakieś kpiny ;( ja już chce mieć wynik a oni cały czas jakiś problem maja. Może ten pai 1 z krwi trzeba ? :D brak słów
 
Cześć dziewczyny , zastanawiam się czy wy Tez miałyście problemy z wynikiem pai 1. Otóż tak 10.8 byłam na badaniu pai i leiden. 17.8 dzwoniono ze muszę powtórzyć ( inna dziewczyna tez która miała oba badania robione tego dnia). Byłyśmy 21.8 pobrali 3 wymazowki. Po tyg miał być wynik.. dzwonie tam od ponad tygodnia i dzisiaj mi pani mówi ze znów mamy przyjechać bo coś nie tak z tym pai 1... pytałam tej dziewczyny czy tez musi i powiedziała ze tak. Jakieś kpiny ;( ja już chce mieć wynik a oni cały czas jakiś problem maja. Może ten pai 1 z krwi trzeba ? :D brak słów
Ja robiłam z wymazu z testdna i nie było takich akcji. Po 2 tygodniach dostałam wynik
 
reklama
Do góry