reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Marika92 u nas Ivonka Muzaton i membaris maja termin wszystkie na poczatek wrzesnia:) ale z tego co wiem Membaris chetna na szybsze wyklucie wiec niech malenstwo zdrowo sie wykluje nawet i chwile wczesniej:) @muza_ton Jasiu sie wypial na swiat wiem nie wiadomo kiedy a @ivvonka cc i tez nie wiadomo dokladnie ale jak cc to chyba tez ciut wczesniej:) ale fajnieeee:) @monia_l kochana ustaw sobie suwaczek o nie pamietam ktory masz tc, no i pytanko ktory:)? Kiedy prenatalne? Jakie przeczucie co do płci? A jakie zyczenia:)?
Dzis ma 9t0d :) jutro mam wizyte u lekarza i jak zwykle stres ale staram sie myslec pozytywnie ;) jesli chodzi o płeć mi to obojetnie byle bedzie zdrowe mąż z tego co wiem to chcial by dziewczynkę bo ma porownanie i dziewczynka spokojniejsza ;) a dzieci jak ostatnio zapytalam to oboje by chcieli siostrzyczke :) na prenetalne to jeszcze trochę czasu mam narazie jestem ciekawa co tam jutro usg pokaze ;)
 
reklama
@membaris zazdroszczę talentu bo naprawdę jest czego. Ja to ledwie igłą z nitką się posługuje. Piękne rzeczy robisz. A to ile ostatnio wazyla że są obawy że za duża? Ja zobaczę we wtorek ile gościa we mnie siedzi i czy siedzi jak Pan Bóg przykazał czy nadal cuduje.
 
@kasiula222 kolezankk synek oprocz sks innych wad nie mial:)
@Syl92 no ta ja bym zajela sie cwiczeniami na twoim miejscu. Endorfinki w gore inaczej sie patrzy na swiat. Dla mnie kiedys podzialal jak psycholog. Tzn nie potrzebowalam go gdy zakonczyl sie.moj 6letni zwiazek a ja zostalamw mieście sama jak palec. Od razu zapisalam sie na capeire i tam poznalam meza:D a ilu nowych znajomych i pasja i w ogole. Siłka jest super ale w domu z youtubami tez mozna. Crossfit jest tez extra ale malej formy wymaga. Do dziela!;)
Mam problem z aktywnościami tzn z ich regularnością, bo około owulacji 5 dni bóle okropne, a potem 7 dni bolesnego okresu. Byłam aż na usg, ale ponoć jest ok tylko jajnik przy owulacji duży ;/
Ale spaceruje wtedy :)
@membaris Cudeńko :) Masz talent:)
@Marika92 Cudny Twój szkrab <3
 
No kochane zobaczymy, czy się udało, czy też nie. Owulacja była, bo ją czuję - serduszkowanie było dzień przed owulacją i w owulację :-) Teraz tylko czekać, czy @ przyjdzie. Jakie dalsze działania u mnie:
1. W następnym tygodniu robię badanie kariotypu razem z mężem.
2. Oczekuję na wyniki badania:
- Mutacja V Leiden
- Mutacja protrombiny
- Warianty genu MTHFR (obydwa)
- Mutacja w genie PAI - 1
- V R 2
- obecność genów HLA (na celiakię)
Najpóźniej za tydzień powinny przyjść do mnie wyniki badań ww.
2. 3-5 dzień cyklu mam skierowanie na badania hormonalne (chyba, że @ nie przyjdzie).
Pozdrawiam Was.

Widzisz..przynajmniej macie plan działania. Mój kazał mi porobić badania po poronieniu i potem od 2@ się starać i przyjść jak się uda:/ Trochę zła jestem, bo wie że miałam mega problemy z owulacją i nic. Czary Mary i się pojawi.
Jeszcze mnie Teściowa wkurzyła...no powiedz jesteś już w ciąży, no mi możesz powiedzieć ( pomijam, że cała rodzina by wiedziała od razu) ale miałam chęć powiedzieć klasnę i będę w ciąży;/ jeszcze w sb jedziemy tam na urodziny mojego T chrześniaka i bedzbę gadanie...grrr;//
 
@muza_ton wiesz co o ile dobrze pamiętam to w 31 tyg 2100 ważyła. Nawet położna stwierdziła że mam duży brzuch :/ a no i jest ta różnica dwóch tygodni. Wg om jestem w 35 a wg usg i pomiarów dzidzi to jakis 37. Także jest obawa że mala może nie być taka mala :/
 
No oczywiscie ze jeszcze Anja:) moja fejsbukowa psipsióła;) zapominam ze przeciez jej etymologia na tym watku wlasnie, ostatnio duzo na fb piszemy wiec w razie czego mam info:)
 
Kiedy kolejny maluszek forumowy się wykluje???!!! Maksio czeka na kolegę / koleżankę :D która kolejna w kolejce?? ;) Zobacz załącznik 884266Zobacz załącznik 884267

@Totois30 u @ivvonka się księżniczka zbatmaniła więc ostatnio ułożenie prawidłowe :-) ja termin na 1września, Iwonkw 5 o ile dobrze pamiętam. No we wtorek jadę będzie usg zobaczymy co tam Jaś wymyślił. A i jeszcze @anja93 w komplecie z nami :-)

@membaris a Ty tak zawodowo zajmujesz się takimi cackami?? U Ciebie córcia prawidłowo ułożona??

przecież wiecie, ze staram się na bierząco liste robić ale to strasznie trudne więc jak któras chce zerknąć kto dołaczy do Maksia to prosze :) zaktualizować tez jak najbardziej można a nawet ba... trzeba :p
Link do: Ciaza po poronieniu- lista oczekujących mam

Widzisz..przynajmniej macie plan działania. Mój kazał mi porobić badania po poronieniu i potem od 2@ się starać i przyjść jak się uda:/ Trochę zła jestem, bo wie że miałam mega problemy z owulacją i nic. Czary Mary i się pojawi.
Jeszcze mnie Teściowa wkurzyła...no powiedz jesteś już w ciąży, no mi możesz powiedzieć ( pomijam, że cała rodzina by wiedziała od razu) ale miałam chęć powiedzieć klasnę i będę w ciąży;/ jeszcze w sb jedziemy tam na urodziny mojego T chrześniaka i bedzbę gadanie...grrr;//
nie przejmuj sie. Mi teściu mówi ostatnio, ze źle wyglądam i mruga i powtórzył jeszcze raz... a dwa dni wcześciej tesciowa mówiła, że dobrze sobie wygladam więc wiesz... tak czy siak 50/50 :)
 
@membaris no to faktycznie może się okazać że za 3tyg zobaczymy już Twoja malutką :-) ale to naprawdę rośnie że az 2tyg różnicy chociaż Ty od początku miałaś rozjazd no nie? U mnie to chyba o dwa dni większy wg usg a na początku był mniejszy.o 5 dni chyba. Ale ja późno owu miałam. No to teraz jesteśmy ustawione w.blokach startowych we cztery i czekamy na wystrzał heh. Ciekawe co tam we wtorek Jaś zaprezentuje. Nie mogę się doczekać.

@Totois30 jeszcze do Wawy jeździsz.

A może znacie jakiś sposób babć na zmuszenie dziecka do przekrecenia sie?
 
@muza_ton tak , 14.08 ostatnia wizyta, na razie wszystko perfejto a po 14.08 pani dr twierdzi ze ryzyka brak ale detektor mam by reke na pulsie maluszka trzymac;) ja nic nie wiem jak z tym przekręcaniem ale jest to faktycznie spory problem: / wujek google nic nie doradza?
 
reklama
Witałem się juz kiedys, a na bieżąco Was podczytuje. Jestem po stracie. Ciąża zatrzymała się w 6tc..
Zaczęłam z ciekawości robić sobie w ogole testy owulacyjne i zglupialam. Nigdy kreska nie wychodziła tak mocna jak kontrolna , ale teraz juz nie wiem... czy którykolwiek jest w ogole pozytywny ?
IMG_2609.jpg
 

Załączniki

  • IMG_2609.jpg
    IMG_2609.jpg
    248,8 KB · Wyświetleń: 491
Do góry