reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
A ja mam takie pytanie do was kochane które miały łyżeczkowanie i zalecenia zeby dwa cykle odczekać.. czy w tym czasie się zabezpieczalyscie? Ja wczoraj poraz pierwszy przytulalam się z mężem po zabiegu i to był stres ze względu na owu.. bez zabiezpieczenia tzn przerywany był. Czytałam wiele ze niektóre zachodziły w cyklu po zabiegu ale jakoś mam stracha teraz ;(
A my nie działaliśmy nic, dopiero miałam USG sprawdzające i po tym jak usłyszałam, że jest ok wszystko to przytulanki bez zabezpieczeń,ale "ostrożnie". Po pierwszej @ normalnie bez żadnych ograniczeń i teraz 3@ i dalej brak ciąży. Wydaje mi się, że faktycznie jak organizm nie jest gotowy to nic nie wyjdzie. Pierwszy raz w życiu miałam cykl 28d ten teraz. Zawsze ten sam dzień miesiąca i owulacja późna, bo koło 20dc..
 
A my nie działaliśmy nic, dopiero miałam USG sprawdzające i po tym jak usłyszałam, że jest ok wszystko to przytulanki bez zabezpieczeń,ale "ostrożnie". Po pierwszej @ normalnie bez żadnych ograniczeń i teraz 3@ i dalej brak ciąży. Wydaje mi się, że faktycznie jak organizm nie jest gotowy to nic nie wyjdzie. Pierwszy raz w życiu miałam cykl 28d ten teraz. Zawsze ten sam dzień miesiąca i owulacja późna, bo koło 20dc..

Ja wczoraj miałam usg i lekarz pow ze możemy delikatnie . Ale zeby dwa cykle się nie starac. Ja i tak chce badania zrobić zanim zaczniemy
 
A ja mam takie pytanie do was kochane które miały łyżeczkowanie i zalecenia zeby dwa cykle odczekać.. czy w tym czasie się zabezpieczalyscie? Ja wczoraj poraz pierwszy przytulalam się z mężem po zabiegu i to był stres ze względu na owu.. bez zabiezpieczenia tzn przerywany był. Czytałam wiele ze niektóre zachodziły w cyklu po zabiegu ale jakoś mam stracha teraz ;(
Ja nie miałam żadnych ograniczeń. Nieraz kobiety rodzą w tym samym roku dwoje dzieci. Kuzynka miała tak, że urodziła - poród naturalny. Nawet nie dostała pierwszego okresu po ciąży, bo już była w następnej. :) Wszystko bez żadnych problemów.
 
Zgadzam sie @Aneczka85_01 porod to naturalny proces tak jak poronienie samoistne. Zabieg to ingerencja no i często potrzeba czasu zeby endometrium sie odbudowalo i mogl do niego sie przyczepic zdrowy zarodeczek i rosnac:) szybko zleci i zaraz sie zaczna staranka:)
 
Zgadzam sie @Aneczka85_01 porod to naturalny proces tak jak poronienie samoistne. Zabieg to ingerencja no i często potrzeba czasu zeby endometrium sie odbudowalo i mogl do niego sie przyczepic zdrowy zarodeczek i rosnac:) szybko zleci i zaraz sie zaczna staranka:)

Wiesz jak to jest ze każdy dzień powoli leci jak się czeka. Tak cały czas miałam od okresu do owu odliczanie i potem do terminu miesiączki.. ah czas stoi w miejscu.
 
reklama
A ja zrobiłam dziś badania (4dc) i prolaktyna 554,01 mIU/l i testosteron 33,4.. kurczaki, boje się że ta prolaktyna zacznie psuć mi cykle ;/
 
Do góry