reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@martakratka wynik jest ok. Zaraz odgrzebie moje to Ci napiszę

Edit: moj to 74/120/97 także spadek po 2h podobny do Twojego. Fakt że gdyby było więcej niż 200 to można by się martwić..tak to.jest.ok wg mnie. Także nie stresuj sie a lekarz niebawem to oceni
 
@martakratka Wynik masz w normie. Z tymże po 2h jest on w górnej granicy (po 1h jest do 180 - z tego co pamiętam). Dość wolno spada Ci poziom glukozy. Zastanów się czy przypadkiem dzień przed badaniem nie zjadłas za dużo słodkiego lub czegoś tłustego (bo może to wpłynąć na wynik). Lekarz albo sprawę odpuści albo poprosi o ponowne badanie ok 30tc.

@monia_l Super wieści! Najczęściej to właśnie tak z zaskoczenia wiadomość przychodzi :)

@Marika92 Kiedy do domu Was wypuszcza?
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) mam na imię Magda, mam 40 lat, syna 7 lat i dwa poronienia na koncie... pierwsze w 2010 roku, miesiąc po zabiegu zaszłam w kolejną ciążę i urodziłam zdrowego synka a teraz w maju straciłam ciążę w 12 tygodni :( obecnie jestem po pierwszym okresie od zabiegu i czuję się już gotowa na kolejne starania chociaż wiadomo , że boję się bardzo tego co będzię kiedy zobaczę znowu upragnione dwie kreski.... O pierwszą ciążę starałam się dwa lata,z synem była wpadka:) teraz miałam pól roku starań i zaszlam dopiero po pierwszym cyklu z clo... obecnie czekam na kolejną @ no chyba, że nie przyjdzie :)
 
Do góry