reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja się w lutym nie zdecydowałam na odstawienie od cyca z bardzo egoistycznego powodu - potrzebowałam tej bliskości aby jakoś się pozbierać Zastanawiam się jednak czy tym karmieniem piersią nie przyczyniam się do poronienia W szpitalu gdy czekałam na zabieg to położna mi powiedziała że nie powinnam karmić jak chcę donosić ciążę Pomyślałam sobie wtedy że to jakieś myślenie "starej daty" ale zaczynam mieć wątpliwości Co o tym myślisz

Miałam i mam te same myśli ale znowu tak sobie myśle jak kiedy dzieci rodziły się jedno po drugim w krótkich odstępach i matki karmiły tylko piersią bo nie było mm i było wszystko dobrze. Mój ginekolog krytukuje bardzo fakt ze tak długo Karmie moja 2,5 letnia córkę i już kilka razy sugerował mi odstawienie ale Ona za nic nie chce się odstawić a ja nie mam zamiaru robic tego na sile.
 
reklama
Ja się w lutym nie zdecydowałam na odstawienie od cyca z bardzo egoistycznego powodu - potrzebowałam tej bliskości aby jakoś się pozbierać Zastanawiam się jednak czy tym karmieniem piersią nie przyczyniam się do poronienia W szpitalu gdy czekałam na zabieg to położna mi powiedziała że nie powinnam karmić jak chcę donosić ciążę Pomyślałam sobie wtedy że to jakieś myślenie "starej daty" ale zaczynam mieć wątpliwości Co o tym myślisz
Moja mama ma nas 5 i praktycznie z wyjątkiem przerwy między 3 a 4 dzieckiem to odstawiłam nas od cyca tylko dlatego żeby zacząć karmić noworodka.

Ja uważam, że to nie jest ten powód...
Gratulacje :) Bardzo chciałabym jutro usłyszeć rownież dobre wieści :)
Musi być dobrze, ja w to wierzę!
 
Miałam i mam te same myśli ale znowu tak sobie myśle jak kiedy dzieci rodziły się jedno po drugim w krótkich odstępach i matki karmiły tylko piersią bo nie było mm i było wszystko dobrze. Mój ginekolog krytukuje bardzo fakt ze tak długo Karmie moja 2,5 letnia córkę i już kilka razy sugerował mi odstawienie ale Ona za nic nie chce się odstawić a ja nie mam zamiaru robic tego na sile.

Myślimy tak samo :) Moja córa też strasznie cyckowa :)

@Margosia dzięki :) Też mi się wydaje że gdyby miało być dobrze to karmienie piersią nie powinno być problemem Chociaż wiadomo że gdy dzieje się coś złego to na siłę próbuje się znaleźć przyczynę Ciężko się pogodzić z tym że jednak nie na wszystko ma się wpływ
 
Witam sie wypoczeta po urlopie :)

U mnie dzisiaj 13 dzien cyklu i sie dzialo ostatnio duzo :D wiec z jednej strony licze po cichu, ze udało sie zafasolkowac, ale rozum mi podpowiada, ze bedzie jednak lepiej jesli dostane okres... lepiej sie zregeneruje po zabiegu, w koncu byl raptem poltorej mca temu. I jeszcze torbiel musi sie wchlonac.
Ale wiecie jak to jest, jak sie bardzo chce. I jeszcze jak sobie myślę, ze gdyby mi sie nieszczęście nie przytrafilo to juz bylabym dobrze w 2 trymestrze. Wtedy przekladanie staran na kolejne cykle moze byc dolujace. No i jeszcze dochodzi czynnik, ze nie za bardzo lubie moja prace :/

@porcelana czyli jestesmy na podobnym etapie. Daj znac co tam z Waszych staran wyszlo :)
@ kasiula222 to juz chyba 6 tygodni od zabiegu jestes? To pewnie to plamienie to na okres sie zanosi
@Marika92 jeju jak zazdroszczę. Napisz wiecej co tam U was. Karmicie sie piersia? Pierwsze dni jak jest nawal sa ciezkie :( zwlaszcza jak dziecko jeszcze chwycic dobrze nie umie sutka
 
Witam sie wypoczeta po urlopie :)

U mnie dzisiaj 13 dzien cyklu i sie dzialo ostatnio duzo :D wiec z jednej strony licze po cichu, ze udało sie zafasolkowac, ale rozum mi podpowiada, ze bedzie jednak lepiej jesli dostane okres... lepiej sie zregeneruje po zabiegu, w koncu byl raptem poltorej mca temu. I jeszcze torbiel musi sie wchlonac.
Ale wiecie jak to jest, jak sie bardzo chce. I jeszcze jak sobie myślę, ze gdyby mi sie nieszczęście nie przytrafilo to juz bylabym dobrze w 2 trymestrze. Wtedy przekladanie staran na kolejne cykle moze byc dolujace. No i jeszcze dochodzi czynnik, ze nie za bardzo lubie moja prace :/

@porcelana czyli jestesmy na podobnym etapie. Daj znac co tam z Waszych staran wyszlo :)
@ kasiula222 to juz chyba 6 tygodni od zabiegu jestes? To pewnie to plamienie to na okres sie zanosi
@Marika92 jeju jak zazdroszczę. Napisz wiecej co tam U was. Karmicie sie piersia? Pierwsze dni jak jest nawal sa ciezkie :( zwlaszcza jak dziecko jeszcze chwycic dobrze nie umie sutka
Ja dzisiaj mam 8 dc dopiero i zawsze miałam późne owulacje, ostatnio musiałam zajść jakoś w 20-23 dc. Ale bacznie siebie obserwuję teraz już i cierpliwie czekam[emoji6] Działać i tak już działamy, bo przerwę wymuszoną troszkę mieliśmy, hehe.
 
@ivvonka masz rację. Wszystko weryfikuje rzeczywistość. Co.ja się poradników naczytałam, nastawiona na karmienie piersią, taka pewna byłam że sobie poradzę a jak córcia sie urodziła to takiego baby bluesa miałam że nie wiedziałam nawet do czego służą dziecięce nożyczki i jak.ich.użyć... ale ja zawsze panikara i roztrzepaniec byłam. A Ty to jesteś twarddo stapająca po ziemi kobitka i myślę że ogarniesz. Ja się boję teraz powtórki ale już staram sie ogarniać mój mózg. To powodzenia na badaniach i niech wszystko będzie dobrze. Dasz znać? Nakupiłaś już rzeczy?

@Domi89 gratulacje

@membaris no to jak Cię zaboli to leżeć. Rada mojej dr na wszystko i.pomaga. gorzej potem się zebrać do czegokolwiek. A garderoba już się szykuje??
@muza_ton no no ja to wiem że powinnam leżeć i odpoczywać tym bardziej że już sama zrezygnowałam z brania leków. Ale nie zawsze się da :) Z resztą ja jestem taka że jak mam coś do zrobienia to robię. echhh. a garderoba powiem ci że tak, szykuje się powoli :) ale jeszcze sporo pracy przede mną bo muszę skończyć szyć pościel do łóżeczka, a że sobie wymyśliłam i baldachim i ochraniacz w kształcie plecionego warkocza to mi się schodzi bo chce to dopracować na tip top :) a i łóżeczko stwierdziłam że pomaluję bo to już 7 lat ma po mojej Amelce:) Także sama widzisz prace wrą :D a jak u Ciebie szykujesz się ?
@Marika92 Gratulacje, Maks śliczny. Odpoczywaj i nabieraj sił :)
 
reklama
@membaris M zniósł garderobe Basi i wybrałam to co dla chłopca się nada. Uprałam, odłożyłam co na początek i czeka na prasowanie ale to po.urlopie. łóżeczko to jeszcze sie odświezy. Najpierw M musi pokój pomalować i meble trzeba wstawic.
A to sama szyjesz?? Podziwiam taki talent naprawdę. A jak skończysz to pochwalisz się wynikiem? Jestem bardzo ciekawa.
A z tym odpoczywaniem to.mam tak samo. Kurczak trzeba zrobić pewne rzeczy. Samo się nie zrobi. Także jak mnie to spojenie rozłoży to nie wiem co to będzie. Jagodzianki będę dziś robić bo mnie naszło. Pranie na wczasy robię teraz, poprasować, spakować eh... i ogarnąć dziecko które się doczekać nie może.

No i oczywiście pogoda nie wspólgra z moimi planami i.uznała że pralka słabo pranie wypłukała. Eh... nie sprzyja mi w tym tygodniu.

@anja93 a z Ty pytałaś lekarza o to spojenie?? Możesz napisać co Ci powiedzieli??

@agatush dziękuję. No właśnie lekarz mówi tyle że jak sie bardziej rozejdzie to leżenie. A człowiek głupi, zamiast wykorzystywać okazję to robi co się uda eh... ale te nie uszykowane ubranka nie dadzą mi spać
 
Ostatnia edycja:
Do góry