reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej,babeczki.
Antila
[*] :-( Buziaki dla Ciebie.
Witam "nowe" dziewczyny,szkoda,ze w takich okolicznościach się poznajemy... Bądźcie silne.
Ena,to rozregulowanie cyklów jest normalne,to nie są żadne komplikacje.To przecież była po pierwsze porządna burza hormonalna,po drugie duży stres.Organizm średnio "dochodzi" do siebie w ciągu 3-6 miesięcy.Trzeba przeczekać.Wszelkie obserwacje cyklów teraz nie będą miarodajne.Musisz dać sobie czas.Ja po zabiegu kilkakrotnie robiłam usg i nawet po 3 @ np. błona jeszcze nie była jednorodna,ani właściwa dla fazy cyklu.A w pierwszym cyklu to w ogóle miałam 3 przerośnięte pęcherzyki.Spokoju i cierpliwości życzę.
Ja ostatni to miałam porządne "dzidziowe" doły.Mój termin też się zbliża.Ale jakoś mi już lepiej...
Trzymam za wszystkich kciuki.Życzę spokoju ducha,zdrowia i wytrwałości:tak:
Buziaki wielkie dla tych smutnych i dal tych brzuchatych.Papapapa.
 
reklama
Witam się cieplutko,

Antilka - buźki dla Ciebie. Mój październikowy termin (20 X) też ciągle plącze mi się po głowie, ale jest już łatwiej, bo Malutka Kruśka jest ze mną.

Fogia- dla Ciebie też buziaczek i Filipcia od ciotki, choć pewnie On już mnie nie pamięta!!!:tak:

Dziś jesteśmy już w połowie. 20 tydzień skończony licząc od @. W środę idę na usg i zobaczę, co u mojej Małej. Może jednak Małym się okaże? Czasem nawet już połaskocze mnie, żeby pokazać, że mam wierzyć w jej życie, a ja ciągle jednak pesymistycznie patrzę na tę moją ciążę i tak bardzo boję się, że ją stracę. Dobrze, że mam tak duże wsparcie w Was i w rodzinie, bo byłoby dużo gorzej.
Radość na szczęście jest i ogromna Miłość do tego Mojego dzieciątka, a to chyba najważniejsze.

Gratuluję naszym nowym fasolkom, bardzo się cieszę i trzymam mocno kciuki za Wszystkie nasze Dziewczynki.
Pozdrawiam cieplutko.
 
Gabi a Ty też niedawno poroniłaś?
mi juz trzeci dzień opóźnia się okres i jakieś dziwne plamienia międzyokresowe. Ja jestem po porostu przerażona. Kiedy te wszystkie komplikacje się skończą?Dopiero byłam u lekarzy dwóch z plamieniami a teraz nie wiem czy nie będe musiała pójśc po cos na wywołanie, czekam jeszcze trzy dni żeby już przyszła ta@.
 
Hej,Ena,ja 1 maja... czyli 5 miesięcy temu:-( Akurat w święto zmarłych minie pół roku.Na Boże Narodzenie mieliśmy już być w 4.Mam synka,dwulatka-łobuza.On mi pomógł to wszystko przeżyć.Ja ogólnie "dobrze to znoszę",tylko ostatnio tak jakoś mi smutno bardziej...
Cykle już niby mi się wyregulowały,a teraz znowu jakieś cuda,plamienia/ krwawienia po 2tyg.,cykl 20 dni:wściekła/y:
Nie załamuj się.Organizm tak fizycznie też potrzebuje czasu,nie tylko głowa i serce...
Buziaki.Trzymajcie się.Papapa.
 
witajcie kochane :-)

a ja właśnie zajadam się zupką ważywną mniammmmmmm :rofl::rofl::rofl::rofl:

nie było Mnie przez weekend bo pojechalismy z Moim Ł. na wieś do rodziców zobaczyć jak idą postępy z dachem i muszę się Wam przyznać że do piątku wsszystko szło elegancko 4 okienka w dachu już wstawione i jeszcze tylko 1 ale stała się mała tragedia nasz fachowiec rozcharatał sobie rękę piłą mechaniczną i niewiadomo kiedy przyjdzie dalej robić :-( biedaczek :-(

dziewczynki dziękuje Wam wszystkim za gratulacje :-)

Ena - nie poddawaj się i nie załamuj :tak: każda z Nas miała jakies problemy po poronieniu :tak: tak więc to normalna sprawa i My kobiety musimy to przezwyciężyć aby w końcu doczekać się na cudownego szkrabka który będzie wynagrodzeniem wszystkich bóli i trosk :-) trzymam kciuki za Ciebie i wierzę że dasz rady :tak::tak:

Antilka - witaj kochana :-):-) nie smutkuj się głowa do góry będzie dobrze ;-)

Ika_s - zazdroszczę Ci już połowy :tak:

buziaczki dla Waszystkich :-D:-D
 
dziewczyny mam takie pytanie nie wiem czy dobrze sobie przypominam ale kiedyś któraś z Was pisała że miała dużą torbiel i musiała mieć zabieg, jeśli mogłybyście napisać na priva o tym przypadku to bardzo bym była wdzięczna :-) a pisze to bo Moja przyjaciólka ma mieć zabieg usunięcia torbieli i bardzo się marti i chciała bym ją pocieszyć jakąś pozytywną opowieścią

dzięki z góry
 
Dzięki dziewczyny, mam nadzieje że rzeczywiście będzie dobrze. Gabi z tymi plamieniami byłas u lekarza bo mi powiedział , że to jest niedomoga ciałka żółtego mam brać od 16 dnia cyklu duphaston ale problem własnie jest w tym zę jeszcze nie mam okresu. Tak więc zapytaj lekarza a po za tym mam zrobić w czasie okresu prolaktynę.
 
Hej Ena,byłam,mam wszystkie możliwe wyniki ok.Jeszcze sie niedługo wybieram.
Ewulka a co u Ciebie? Proszę odezwij się do mnie,bo znowu miałam problem z kompem i wszystkie nr gg się skasowały.
Pozdrawiam.Pa.
 
Tolka ogromne gratulację!!! Strasznie się cieszę :-) Dbaj o siebie i o swoja kruszynke :-) i pisz regularnie jak się czujecie :tak: Życzę spokojnej i szczęśliwej ciąży!

Antlika ściskam Cię z całych sił. Trzymaj się Kochana!

Ika_s gratuluję połówinki :-):-D Więcej optymizmu proszę :-)

Buziaki dla wszyskich!
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Mój aniołek miał się urodzić w październiku - tak jak ja...

[*]


fogia - pięknie to ujęłaś!:yes: Warto spróbować i zaprosić nowego członka do rodzinki. Może w przyszłym roku?:confused:
ena - ja brałam Duphaston. Uważam, że nie ma co się załamywać. Lek jest po to by Tobie pomógł:tak:. Lekarz (chyba) wie co robi.
Antila - :wink:
Gabi - jak miło znowu Ciebie zobaczyć!:-D Ładne nowe zdjęcie!:rolleyes:
Ika_s - :wink:
tolka23 - jak się kochana czujesz?:-):confused:

Ściskam Was mocno, każdą z osobna!
 
Do góry