reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam,

No i dziś ten dzień- 20 X
[*] - Miałam GO/JĄ mieć przy sobie, ale nie mam. Wyobrażam sobie, że to był ON. Tak mi się wówczas wydawało. Może miałam rację? Ale już się nie dowiem. Nigdy, a może kiedyś? Tam...
Na szczęście jest dobrze, a myślałam, że sobie z tym nie poradzę . Mam Nikę i choć dzisiaj troszkę mniej się porusza, czym mnie bardzo straszy, to jednak daje Mi tyle radości i przede wszystkim dużo siły i wiary, że już za 4 miesiące będę ją tulić.
Pozdrawiam cieplutko.
 
cześć :-D:-D

dlaczegotak - dziewczyny mają racje :tak:bądź dobrej myśli i nie myśl o tym cały czas to się uda wiem to ze swojego doświadczenia ;-) już myślałam że nic z tego a tu pojawiły się II i odrazu poszłam do gina :tak:zrobił Mi badanie ginekologiczne i usg ale było widać tylko pęcherzyk więc musiałam odczekać 2 tygodnie i przyjść ponownie na potwierdzenie czy pęcherzyk się powiększył i jest już tętno dzidzi czy pęcharzyk jest pusty:sorry2:okazało się że jest tętno i kamień spadł Mi z serca :tak:a co najważniejsze dostałam odrazu duphaston na podtrzymanie i myślę że to uspokoiło Mnie trochę i pozwoliło być spokojniejszą myśląc że to pomaga dzidzi i dzięki temu bedzie mogła przyjść na ten świat :-D:-D powodzenia

Ika_s - bądź silna :-) napewno spotkamy się z naszymi kochanym aniołkami tam ....
 
Dzięki dziewczyny !!! Staram się nie stresować się i nie myśleć o " tym " ale czasami sie nie da i czarne myśli przychodzą do głowy ...
Ale mam nadzieję :-D Uda się napweno!!! Nie w tym miesiącu to za 2 , 3 a może 6 ale się uda !!!:-D
 
Cześć dziewczyny!:laugh2:
Byliśmy dzisiaj całą trójką na wizycie. Wszystko w jak najlepszym porządku! Dzidzia i ja super, wszystko układa się pomyślnie i nasz synuś ma już dobry kilogram.:rofl::-D:rofl:

Dlaczegotak - GRATULUJĘ zielonego światełka i super wyników!:yes: Wcześniej, czy później każda z nas będzie mogła się cieszyć własną kruszynką. Wystarczy popatrzeć dookoła. Życzę Wam owocnych starań!:happy2:
Ja, gdy dostałam zielone światełko, to brałam Acadr i folik, później Duphaston. Uważam, że jeśli masz dobrego lekarza, to powinnaś się jego słuchać i tak naprawdę nie wiem, co mogłabyś jeszcze zrobić...
no chyba że zrelaksować się i dać się ponieść mężowi, miłości...:rolleyes:
Mnie pomógł wyjazd do Zakopanego. Stamtąd przywieźliśmy maleńką nadzieję, która rośnie w moim brzuszku jak na drożdżach.:blink:
Ika_s -
[*]
Dzielimy wspólny los...:hmm:
tolka23 - opowiadaj mi tu szybciutko kobietko, jak się czujesz!?:happy::confused: Jak dzidzia i Wasze samopoczucie???:confused::confused::confused:
Gabi - ściskam Cię mocno!:wink:

Buziaki dziewczyny!
 
aniu kochana - czujemy się dobrze :-) prawie codziennie koło 15-16 śpie godzinkę ;-)mam czeste napady humorów najpierw jestem wesoła a zaraz z byle powodu wściekam się :wściekła/y: na mojego nic winnego Ł. i zaraz Mi przechodzi i go przepraszam ;-):-pnio i rośnie Mi tu i tam :sorry2: aż jestem ciekawa ile już przytyłam z środę się okarze aż się boje :wściekła/y::wściekła/y:nio i mam nieraz kłucia w miejscu dzidziusia a tak to wszystko dobrze
 
Ika ja przeżywałam to samo miesiąc temu...Ściskam cie mocno...
Dziewczyny ja strasznie wymiotnie, no ale dam radę...
Ja wiem,że chociaż teraz możecie myślec ,że zawalil sie wam świat, ja wiem i wiele dziewczyn z tego forum wie,że cuda się zdarzają i że będzie ok kiedyś. Trzeba w to mozno wierzyć
 
reklama
Dziękuję Dziewczynki za ciepłe słowa. Już wszystko dobrze, jakoś ten dzień minął i teraz już jestem cała dla Mojej Marysi (Niki). Może na usg 3D już na pewno mi powiedzą, że to właśnie córeczka rośnie w moim brzuszku. Narazie tak to wygląda. Zrobimy wówczas jej szczegółowe pomiary.
Pzdrawiam cieplutko.

Czyli anna_ajra- moja Mała jest lżejsza o ponad pół kilograma od Michasia. Długa droga jeszcze przed nami.
 
Do góry