reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej Kochane!

Wiem, wiem znowu mnie nie bylo :zawstydzona/y:. Najpierw mialam mały remont w mieszkaniu (nowe okna, malowanie itd) i zostałam "zesłana" do moich rodziców gdzie internetu niet, a od 2-3 tygodni dosyć kiepsko sie czuję :-(. Psychicznie... zbliża się termin narodzin mojego Aniołka i jest mi z tym bardzo ciężko i źle. Strasznie jestem rozbita, ale wiem że musze się zebrać w sobie bo nie chcę, żeby mój Groszek się źle czuł.

Duzo się u Was działo, ale pewnie nie zapamietalam wszystkiego :zawstydzona/y:.

Aniu gratuluję Ci zdania egzaminu na prawo jazdy :-)! Bardzo się cieszę, że Ci się udało i nie będziesz się musiało znowu stresować. Poza tym super, że wszystko z Tobą i Dzidzia ok, oglądalam zdjęcia Twojego Królewicza i Twój słodki brzuszek :-). Oby tak dalej!

Tolka dziękuję za miłe słowa do mojego Maleństwa :-). Co u Ciebie słychać, nie odzywasz się...

Antilka cały czas o Tobie myslę i trzymam kciuki żeby Twój organizm w końcu zwalczył te wszystkie choróbska. Nie mogę się doczekać kiedy napiszesz, że dobrze się czujesz i że "wygrałaś" :tak: Zdrówka Ci życzę, a reszta sama sie poukłada...

cfcgirl gratuluję Ci z całego serca! Napisz jak się czujesz.

jm80 ściskam Cię!

Witam wszystkie nowe osoby, które tu zaglądają. Bardzo mi przykro z powodu waszych strat. Bardzo mi źle, że tyle tu smutku i że musicie tyle wycierpieć. Wiem jednak, że i dla Was zaświeci słońce i bedziecie wtedy pisać o samych pozytywnych emocjach. Trzymam za to kciuki!

Nie wiem czy sie juz chwaliłam, ale w brzuszku mam chłopczyka :-)!
 
reklama
Cześć dziewczyny!:happy2:

muffy - jesteś wielka!:yes:
ena - cierpliwości... i Ty zostaniesz mamusią!:-D
AMK - witaj kochana!:happy: Dziękuję!:rolleyes: I ja widziałam Twojego groszka, już taki duży! A brzuszek super zaokrąglony! Życzę dużo zdrówka i spokoju!

Ściskam Was mocno!
 
Posłuchajcie wczoraj byłam na konsultacji u innego lekarza i powiedział mi ze mam sie nie martwić, że tak może byc po badaniu i wyliczeniach że to jest niewydolność ciałka żółtego, czy któras to miała?
 
Cze Kochane,

Ania- dziekuje za te slowa! Az sie poplakalam, jakas placzliwa ostatnio jestem :( :-) hehe

AMK- gratuluje synusia :-) :-):-) i ciesze sie, ze czujecie sie dobrze :)

post_ptaszyna- wiem jak to jest z tymi lekarzami, trzeba sie naszukac odpowiedniego :-) ja juz czasem mysle, ze wiem tyle co oni. hehe Zreszta pewnie wszystkie wiemy :-D Szkoda, ze przyszla @ do Ciebie. Moze w tym miesiacu sie pojawi Fasolinka?! Staraj sie Kochana!:tak: Ja czekam na @ mam nadzieje, ze po tej mojej stracie przyjdzie w terminie :-( (bierzesz moze bromergon? ja go dostalam, ale kazal mi czekac na @, jak sie po nim czujesz?)

Tolka-gdzie sie podziewasz? Mam nadzieje, ze wrocisz do nas z Fasolka!!

Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki, za siebie tez :tak:;-):-)
 
hejo:)

AMK gratuluję faceta !!!!! brawo brawo. Nie ma to jak starszy brat. sama mam 2 starszych i wiem że to super sprawa :)

Muffy, tak, bromek to mój kolega, był już zresztą jeszcze przed ciązą no i teraz do niego wróciłam. Jesli chodzi o samopoczucie to najgorszy był początek. Ja przezornie zaczynałam w weekend. Poniewierał mną 1 dzień i potem wszystko już było ok. rano trochę mam mdłości, poza tym gra. Zresztą, czego się nie robi dla młodego :)
szkoda że nie wyszło, ale poczekam jeszcze trochę i jak nic z tego nie będzie to endo proponuje leki na stymulacje owulacji.
ale póki co, tydzień prawie na ukończeniu a ja w niedzielę już będę na Krecie jupi jupi jupi. Pobyczę się 2 tygodnie i potem do Was wracam :)
Pozdrawiam wszystkie okrągłe brzuszki :) oraz przyszłe okrągłe.... :)
 
Hej Kochane!

Dziekuję Wam wszystkim za gratulację!
Trzymam za Was kciuki i czekam na dobre wieści od Was :tak:. Na pewno już niedługo :-).

post_ptaszyna Kreta! Cudownie! Odpoczywaj ile się da!

Buziaki!
 
Kochane czuje się wymiotnie. Zaprzyjaźnilam się bardzo ze swoją toaletą. Dzisiaj byłam na usg i serducho bije jak oszalałe. Moje szczęście ma 22 milimetry. Będzie z nami 10 maja.
Kochane chociaż teraz może się Wam wydawać,ze życie straciło sens, nie poddawajcie się. Każda z nas przeżyje ten wielki dzień- bijące serce pod sercem....Ja uwierzylam i jest.
Pozdrawiam Was moje kochane i dziękuje,że dzieki wam mogłam przetrwać najgorsze chwile w swoim zyciu. CZekam na was na innych watkach.
 
witam was dziewczyny!
oczywiście GRATULACJIE dla cfcgirl !!!!!!! teraz trzymamy kciuki,by wszystko dobrze poszło aż do maja! Dbaj osiebie i o fasolkę!!!
pozdrawiam wszystkie!



dev071pr___.png
 
reklama
hej kochane :-) już jestem a właściwie cały czas byłam z Wami ale nie miałam jakoś siły piosać i czytać :no:

dziękuje że pytałyście o Mnie i martwiłyście się dla Was wielkie buziaczki :elvis::elvis::elvis::elvis:

chciałam podzielić się z Wami dobrymi nowinami i dlatego tak długo czekałam żeby napisać posta :tak: jestem w ciąży !!!!!! :elvis::elvis::elvis::elvis: tętno serduszka już bije bardzo mocno :-D dzidziuś ma 13 mm :rofl::rofl:


AMK - gratulacje synusia

cfcgirl - cieszę się razem z Tobą :tak::rofl2::rofl2:

obiecuję że nadrobię posty i postaram się poodpisywać :tak::tak:
 
Do góry