reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@natala95 po poronieniu może się pozmieniać w organizmie. Ja np od czasu poronienia nie czuje kiedy dostanę @. Wcześniej zawsze cycki bolały kilka dni przed, a teraz nic. Brzuch i plecy bolą dopiero jak już @ przyjdzie. Także może być jak mówisz.
@Totois30 bo chyba w końcu nie napisałam, cieszę się bardzo z twojej fasolki :*
 
@natala95 po poronieniu może się pozmieniać w organizmie. Ja np od czasu poronienia nie czuje kiedy dostanę @. Wcześniej zawsze cycki bolały kilka dni przed, a teraz nic. Brzuch i plecy bolą dopiero jak już @ przyjdzie. Także może być jak mówisz.
@Totois30 bo chyba w końcu nie napisałam, cieszę się bardzo z twojej fasolki :*
U mnoe trochę dzis pobolewa brzuch ale delikatnie
 
@natala95 po poronieniu może się pozmieniać w organizmie. Ja np od czasu poronienia nie czuje kiedy dostanę @. Wcześniej zawsze cycki bolały kilka dni przed, a teraz nic. Brzuch i plecy bolą dopiero jak już @ przyjdzie. Także może być jak mówisz.
@Totois30 bo chyba w końcu nie napisałam, cieszę się bardzo z twojej fasolki :*
No właśnie mnie też piersi zawsze bolały kilka dni przed @, a teraz nic... brzuch tylko delikatnie pobolewa...Takie zmiany mogłyby już tak zostać na stałe ;)
 
Zastanawiam się czy sprawdzić czy dobrze beta hCG przyrasta czy nie? Martwię się, że znów będzie źle i zmarnuje sobie urlop na który jadę za tydzień.... ale z drugiej strony może jest dobrze i to też mnie trochę uspokoi. Do lekarza idę dopiero 30.05 i to będzie 6 tydz wiec można wtedy zrobić od razu USG. Dać sobie spokój betą czy robić???
 
reklama
Do góry