reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@kasiula222 Ja bym została w szpitalu, bo to zawsze tak jest, że wszystko się dzieje w najmniej odpowiednim momencie. Może Ci się zrobić słabo, a nie będzie miał kto Ci pomóc. Jeszcze gdzieś zemdlejesz i tylko kłopot będzie.

@asiaxkk Zrób tą betę, bo nie da Ci to spokoju i przez cały urlop tylko o tym będziesz myślała. Jeśli będzie ładny przyrost, to będziesz spokojniejsza. Jeśli wyjdzie źle - to wówczas lepiej wiedzieć przed wyjazdem niż w jego czasie miałaby Cię spotkać nieprzyjemna sytuacja.
W razie czego szpital mam bisko...najgorzej że mam w domu dwoje dzieci w tym jedno niepełnosprawne wymagające opieki 24 na dobe ...
 
reklama
@kasiula222 Ja bym została w szpitalu, bo to zawsze tak jest, że wszystko się dzieje w najmniej odpowiednim momencie. Może Ci się zrobić słabo, a nie będzie miał kto Ci pomóc. Jeszcze gdzieś zemdlejesz i tylko kłopot będzie.

@asiaxkk Zrób tą betę, bo nie da Ci to spokoju i przez cały urlop tylko o tym będziesz myślała. Jeśli będzie ładny przyrost, to będziesz spokojniejsza. Jeśli wyjdzie źle - to wówczas lepiej wiedzieć przed wyjazdem niż w jego czasie miałaby Cię spotkać nieprzyjemna sytuacja.

Może i masz racje, chyba tak zrobię, bo nie da mi to spokoju.
 
Dziewczyny, zaczęło się.
Byłam siusiu i na papierze miałam takie ciemne zabarwienie.
Dzwoniłam od razu do mojej ginekolog. Powiedziała, że mam czekać do wieczora. Jeżeli się rozkręci i zacznę krwawić, to mam jechać do szpitala. A jak będzie się utrzymywało plamienie, to i tak mam jechać, ale jutro.
 
@porcelana na mnie niestety poronienie mialo bardzo negatywny wplyw, uaktywnily sie przeciwciala i zachorowalam na zapelnie stawow. Nie wiem czy cos pozytywnego moze z tego wynikac:/
edit. a czemu do szpitala? Zrobia Ci od razu zabieg, moze oczyscisz sie sama, ja ronilam w domu i nie wyobrazam sobie gdzie indziej tego samego przezywac:/

Jest wszystko w gazetce lidla:) legginsy 25 zl a jeansy 49
 
Ostatnia edycja:
@membaris duphaston to progesteron syntetyczny. Jak sie go bierze, to nie widac go w badaniach z krwi. Luteina jest naturalnym progesteronem i w badaniach wychodzi.

@porcelana nie filozofuj, bo poronienia maja plus w tym, ze usuwaja ciaze z wadami genetycznymi i takiemu choremu dziecku nie daja sie rozwijac. Minus taki, ze potrafi rozregulowac gospodarke hormonalna i w przypadku 2i wiecej mozna mowic o poronieniach nawykowych. To znaczy, ze cialo uczy sie usuwac kazda ciaze nawet zdrowa. Filozofuj nad tym jak ulepszyc siebie i swoje zycie.

@kasiula222 tych tabletek raczej nie powinno sie brac bez nadzoru, bo ciezko ustalic wlasciwa dawke. Gdyby cos zaczelo sie dziac nie tak, to lekarze maja cie pod reka i zadzialaja. Nie kombinuj dziewczyno. To dla nikogo przyjemne nie jest.
 
@membaris duphaston to progesteron syntetyczny. Jak sie go bierze, to nie widac go w badaniach z krwi. Luteina jest naturalnym progesteronem i w badaniach wychodzi.

@porcelana nie filozofuj, bo poronienia maja plus w tym, ze usuwaja ciaze z wadami genetycznymi i takiemu choremu dziecku nie daja sie rozwijac. Minus taki, ze potrafi rozregulowac gospodarke hormonalna i w przypadku 2i wiecej mozna mowic o poronieniach nawykowych. To znaczy, ze cialo uczy sie usuwac kazda ciaze nawet zdrowa. Filozofuj nad tym jak ulepszyc siebie i swoje zycie.

@kasiula222 tych tabletek raczej nie powinno sie brac bez nadzoru, bo ciezko ustalic wlasciwa dawke. Gdyby cos zaczelo sie dziac nie tak, to lekarze maja cie pod reka i zadzialaja. Nie kombinuj dziewczyno. To dla nikogo przyjemne nie jest.
Oni by mi nie dali tych tabletek do domu tylko tu na oddziale i wieczorem znów musiała bym przyjechać na dawkę .
 
Oni by mi nie dali tych tabletek do domu tylko tu na oddziale i wieczorem znów musiała bym przyjechać na dawkę .

Powiem z własnego doświadczenia ze jak lekarz mówi żeby zostać w szpitalu to zostań .. ja się uparłam żeby po stracie dziewczynek ( fakt to było cc w 26 tc 6d ) wyjść ze szpitala po 48h, nie była to dobra decyzja bo lekarze nie mogli zauważyć infekcji która się wdała i krwiaka który powstał w macicy.. wiem ze jest ciężko siedzieć w szpitalu ale zrób to dla swojego zdrowia.
 
Dziewczyny, jak to się u Was rozwijało?
Mam lekkie plamienie w brązowym kolorze, brzuch mnie bardziej pobolewa niż boli.
Już bym chciała żeby ruszyło ostro z kopyta...
 
reklama
Dziewczyny, jak to się u Was rozwijało?
Mam lekkie plamienie w brązowym kolorze, brzuch mnie bardziej pobolewa niż boli.
Już bym chciała żeby ruszyło ostro z kopyta...
Hej. U mnie w czwartek zaczęło się plamieniem brązowym a w piątek już krwawieniem tak jak na początku okresu.
 
Do góry