reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
A ja się dziś tyle naoglądałam ciast i słodkości, że mam ich dość :p a jeszcze jutro będę na nie patrzeć pół dnia :D
Nie ma mowy żebym coś piekła. Po pierwsze nie wychodzi, po drugie nie lubię, a po trzecie to nawet nie mam kiedy... Dziś na szybko przed pracą zakupy, jutro po pracy sałatkę zrobię jedna i tyle. W święta jedziemy do mojej babci, potem do teściowej, więc na pewno wrócę z wyprawka :D
 
O Ty @roki_1991 wiesz jak sie ustawić hehe. I bardzo dobrze. I tak pewnie zrobią za dużo i by się zmarnowalo. Ja jestem w tej sytuacji że to do nas jest zjazd. Niby do rodziców al wiadomo jak się razem mieszka. Ja zrobiłam mazurki z krówką, babkę i orzechowy przekladaniec z kremem. Jeszcze miałam robić sałatkę ale brakło dnia. Do południa u lekarza byliśmy. Bo niby brzuch małą nie boli, jeść zaczyna no ale za często wita jeszcze w toalecie. i ten jej kasze. No to weszłam też z mioim kaszlem i dostalam Augumentin antybiotyk. I wzięłam tabletkę i więcej nie wezmę tak opadlam s sił. Potem doczytałam ze to amoxycyklina pochodna penicyliny na którą jestem uczulona. W karcie napisane jak wół. Ręce mi opadły

@Frezja_1 taki dzień dzisiaj zniechęcający. Mnie jeszcze nogi strasznie boleć zaczęły po tych lekach. Trochę przy plackach podchodziłam i miałam wrażenie że mi noga od kolana odpadnie. Ta noga po wypadku więc albo zmiana pogody albo weźmie i odpadnie. Czy stoję czy leżę to napier.... tzn strasznie boli. Chyba się kończę
 
@roki_1991 no to jak u mnie. Weźcie, to sobie odgrzejecie, na jutro będziecie mieli, zamrozicie itd.itd. I tak wracamy z tymi ciastami, schabami i innymi.
Jak teraz na święta sprzątałam generalnie w zamrażalce to nawet jakiś sos pieczarkowy last Easter znalazłam. Do kotlecików, ziemniaczków pyszny.Tiaaa...

Wyruszam na wielkanocne wojaże.
Tak więc, kobietki kochane niech moc boża będzie z Wami. Niech to szczęście, na które czekacie w postaci maleństwa w końcu znajdzie do Was drogę, niech te maluszki które już są w brzuszkach rosną zdrowo i szczęśliwie i żebyście wkrótce mogły je wycałować i wyprzytulać jak się należy . I oczywiście, żeby te maleństwa i już nie takie znowu maleństwa rosły Wam na pociechę. Radosnych Świąt Wam i Waszym Rodzinkom życzę. :)
 
Ostatnia edycja:
@AgaB33 szkoda słów z tymi lekarzami... Widzę że łączy nas coś jeszcze poza tą samą data ślubu :p też mam uczulenie na amoksycyline i też za każdym razem muszę o tym mówić... Tylko że ja po niej puchne i jestem cała w chrostkach, swędzi jak nie wiem co.
@ivvonka a do tego wyszłam dziś z pracy oczywiście z ciastem, będziemy chyba jeść tydzień :p
@mfifi04 a ty jak tam w pracy? Byłaś dziś też? Bo ja tak i padam po prostu na twarz... Ludzie zwariowali jakby miało być tydzień zamknięte wszystko...
 
@roki_1991 to jest właśnie to szaleństwo naszych rodaków. Ja co rok mamę proszę aby się opamiętała z tym jedzeniem ale to jak grochem o ścianę, nie dociera. A dla Ciebie to pewnie oznaczało od cholery roboty. Ale już w domku, wypoczywaj. Ja głównie wysypki po tym dostaje.

@ivvonka udanych wojaży :-)
 
@AgaB33 szkoda słów z tymi lekarzami... Widzę że łączy nas coś jeszcze poza tą samą data ślubu [emoji14] też mam uczulenie na amoksycyline i też za każdym razem muszę o tym mówić... Tylko że ja po niej puchne i jestem cała w chrostkach, swędzi jak nie wiem co.
@ivvonka a do tego wyszłam dziś z pracy oczywiście z ciastem, będziemy chyba jeść tydzień [emoji14]
@mfifi04 a ty jak tam w pracy? Byłaś dziś też? Bo ja tak i padam po prostu na twarz... Ludzie zwariowali jakby miało być tydzień zamknięte wszystko...
Hej oczywiscie bylam niedawno wrocilam:/ jestem wykonczona. Ide do swieconki i spac:)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mfifi04 czyli widzę twój plan dnia taki jak mój :D praca, święcenie i spać :p jeszcze muszę sałatkę zrobić, ale to dopiero wieczór, bo póki co leżę i nie ma mowy że stanę na nogach. Wlazły mi w d :p
@AgaB33 ja się przyzwyczaiłam już we wystarczy dzień wolnego, a ludzie szaleją jakby był koniec świata... Fakt, wkurzające to jest, ale tego nie zmienimy...
 
hej dawno mnie tu nie było, tak jak przeglądam to dziewczyny wciąż te same ☺️ u mnie aktualnie 23+3tc rośnie dziewczynka i ma już 650gram, wczoraj byłam u lekarza i stwierdził ze mam trochę za mało wód, jest w normalnie ale dla mojego gin powinno być więcej, we wtorek muszę się zgłosić do szpitala w Poznaniu tam maja mnie przebadać, tak mówił lekarz, mówił tez ze mogą mnie odesłać bez przebadania a ja mam się wykłócić żeby mnie zbadali...Miała kiedyś, któraś taka sytuacje ? Słyszała któraś o małej ilości wód w połowie ciąży ? co się działo później ? z dzieciątkiem było wszystko ok? urodziło się w terminie ?
 
reklama
Do góry