reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@membaris, nie swędzi nic. No może czasem brzuch po zastrzykach albo po gumce od gatek. Lekarza trzeba przemaglować. Już niedługo wizyta to zestaw pytań przygotować i niech pracuje.

@kari21 te plamienia na pewno są stresujące, ale już tyle maleństwo pokonało przeszkód. Jest silne. Da radę. A kciuki jak najbardziej - trzymam.
 
reklama
@agatush :/ o cholestazie słyszałam ale jakoś nie brałam tego pod uwagę chociaż by pasowało @AgaB33 tak łykam 3 tabl dziennie MagneB6 to raczej niedoboru nie mam.
@ivvonka racja mam nadzieje tylko że dotrwam jakoś do wizyty i na pewno o wszytsko wypytam :/
 
@membaris no tak jak @witch84 pisze tego niestety dużo się zjada. Dlatego ja kupiłam swansson bo trzeba lykac jedną tabletkę

@Frezja_1 najważniejsze że córcia jest w formie. Mi moją ktoś porwał a zostawił śpiocha, marude i "boli brzuszek" :-( myślałam że szybciej jej to minie. Jutro jak dalej tak będzie pojedziemy do naszego pediatry
 
@witch84 no masz racje. Jest w ulotce 6 - 8 tabl dziennie. To dziś już łykne 3x2 i zobaczymy czy mi te stopy przejdą. Dzięki dziewczyny za podpowiedzi ;* :)
@AgaB33 a podpowiesz mi dokładnie jaki ten magnez bierzesz ?
 
Ostatnia edycja:
@AgaB33 a ten magnez to lek czy suplement?
Najważniejsze, ze dobrze funkcjonuje i chyba już jest poprawa, kaszle mniej i katar tez mniejszy, antybiotyk chyba działa. Oby wyzdrowiala.
A Twoja córcia musi odzyskac forme, bo na pewno ją ta choroba wymeczyla. Jak będziesz czuła, że trzeba konsultować to lepiej isc do pediatry. A teraz rozpieszczac i dawać do jedzenia to co lubi najbardziej:) az apetyt wroci i siły. Oby jak najszybciej.
 
No właśnie dlatego się dopytuję bo też przejrzałam na internetowej aptece te magnezy swansson i jest tak jak piszesz @witch84 żaden nie jest wskazany w ciąży.
 
reklama
@membaris no w sumie może racja. Lekarka mówiła aby najlepiej lek Asmag ale jak mam to ze Swansson w domu to.mogę brać. Kupię ten asmag tylko tego też tak dużo trzeba brać. Cholercia z tą ciąża. Na każdym kroku nie wolno. Jak w niedzielę byliśmy na Pomocy Świątecznej z małą to.Lekarka kazała mi z nią nie przebywać. Łatwo powiedzieć, przecież jej nie odepchne jak na mnie wisi. Póki co standardowo przegoniło M i mojego tatę, mnie omija i oby tak zostało. Tak u nas w domu jest zawsze gdy coś takiego przywlecze.

@Frezja_1 ważne że widzisz poprawę u córci. To przejdzie. U mnie mała trzy tygodnie ma kaszel a ja już dwa i nic nie pomaga. Zajedziemy ten inhalator.
 
Do góry