reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

No coś ty :) pewnie ze będziesz wstanie :) jeśli tylko masz ochotę zapraszamy :) na kiedy masz termin??

p19u3e3k04lxbptw.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3

19.07.2018 :)

No to może spróbuję do Was zaglądnąć ;)
 
reklama
@AgaB33 a ten czas o ktorym piszesz jest dla mnie wlasnie najlepszy:) bo jeszcze nie ma rozczarowania, jest taki beztroski co ma byc to bedzie:)oczywiscie sa fiksacje ale je lubie:D a przychodzi małpa i są płacze a potem staranka i tu dylematy kiedy zaczac czy moze jeszcze rano bzyk czy juz na dzis wystarczy a jak owu bedzie w nocy i trza rano zadzialac a teraz juz spokoj:)na razie:p az znow sie zacznie:D
@Aggs ja 4 lata temu bylam mmociej utyta , taki bezksztaltny pączek, schudlam tak 8 kg ale mocno sie spielam. Korzystalam z diety if czyli okresowego postu , czyli jadlam 1200 kalorii w ciagu 8 h a 16 h nic, czt. Pozne sniadania wczesne kolacje i bycie zombie:) ale to byla moja pierwsza dieta w życiu wiec ladnie zadzialala. Potem jak znow cos przybylo wystarczylo wlaczyc 3×w tyg trening typu tabata i ograniczyc cuksy. A teraz mam znow 6 kg z powrotem i jakos mi to nie przeszkadza..ostatnie lata regularnych cwiczen jakos uformowaly mi cialo chociaz cellulit sprzed lat wraca wiec zbow powoli zaczynam wiecej ćwiczyć i ograniczac slodkie:)
@roki_1991 wow widzisz super, ja kiedys dostawalam to co ty ale w postaci arechiny. Nie wiem czemu nikt mi tego teraz nie chce dac ale za 6 tyg szpital na oddziale reumatologii to ich przycisne:) ja tez robilam c3 c4 oczywiscie w normie:/ jest duzo chorob mieszanych i takich ktorych niestety nie da sie zdiagnozowac ale lek mialam identyczny tylko arechina sie zwał czytalam o Twoim wszystko to samo. Endo mega, ja w 15dc mialam 8mm:/
 
@roki_1991 bardzo się cieszę że jest lepiej i że Pani zaświeciła światełko w Twoim tunelu. Najważniejsze to jest obrać plan bo wtedy mamy poczucie że coś robimy że wcale nie jest beznadziejnie i że jesteśmy w stanie zrobić wszystko. Ja będę Ci z całego serca kibicować po pierwsze aby nic tam w tych badaniach więcej nie wyszło a po drugie aby udało Ci się ten plam realizować. I bardzo się cieszę że buzia jest już uśmiechnięta
 
Dzieki dziewczyny. Ja mam hashimoto z niedoczynnoscia tarczycy i biore leki, wiec nie powinnam tak tyc. Jestem tez na diecie bezglutenowej, od czasu do czasu pozwole sobie na pizze czy czipsy. Jem duzo warzyw, owocow mniej. Ostatni posilek jem 3 do 4 godzin przed snem. Mam natomiast malo ruchu, bo taka praca. Jak wstaje o 6, z domu wychodze o 7, to z pracy wracam dopiero okolo 18 albo 19. I tak codziennie. Nie mam czasu ani sily na jakiekolwiek cwiczenia wierzcie mi.
@Funia90 pisz jak postepy u Ciebie :)
@roki_1991 serio, toczen? Zrobia Ci jakies dodatkowe badania?
 
@roki_1991 mi tez fajna doktorka mowila ze toczen widac tez po poziomie limfocytow ze zwyklej morfologii ale ja nie dokladnie wiem o co kaman tym bardziej ze u mnie niby wykluczyli. Ale diagnoza to naprawde super rzecz celujesz i leczysz:) ale najlepiej zeby wszystko sie wyciszylo i juz:)
@Aggs kurka zapomnialam ze masz hashi..znow skleroza..to tez pewnie z waga trudniej dzialac, no ale niestety bez ruchu efekty sie bardzo slimaczą, moze np wstawac 20 min wczesniej i cwiczyc troche na czczo? Oczywiscie max 3 razy w tyg, najlepiej 2 pierwsze tyg nawet 2 razy. W razie czego pomysl na cwiczenia moge podrzucic:)ja kiedys bylam zupełnie antysport ale bardzo sie przyzwyczailam do ruchu
 
@Totois30 ja to wlasnie kiesys bylam sportowa. Nawet bylam tancerka, modern jazz tanczylam. Silownia byla i brzuszki zrobilam nawet 6 Weidera i mialam 6pak. Pupy i umiesnienia nog fanem byl mistrz Polski w jiu jitsu. A teraz jestem jeden wielki budyn. Nie chodzi nawet o to, jak wygladam bo moj S uwielbia mnie tak czy siak, ale mam problemy z biodrem przez ta wage. Masz jakies cwiczenia szybkie? Chetnie sprobuje. Pojade w koncu po ten rowerek stacjonarny, albo od biedy kupie jakis na e-bayu. Mam male mieszkanie i nie chce go zagracac, wiec taki najprostszy skladany, zeby pod lozko wsunac.
 
Hej :)
Strasznie ciężko mi Was ogarnąć podczytuję , ale nie jestem w stanie odpisac :)
@gabrika gratulacje :))
@Totois30 przede wszystkim mózg... jak będziesz się ciągle nakręcac to nie zajdziesz , wiem po sobie :) odpuść nie obliczaj , sexy co 2 dzień i ma być ...bez spiny najlepszy lek na zajście , jesli wszystko w środku jest ok :)
@AgaB33 lacibios femina kup sobie tez probiotyk jest bezpieczny dla kobiet w ciąży a sam żel to za mało :) wgl probiotyk mozesz brac całą ciążę raz w tyg :)
@Olasec Twoje tyg tak śmigają , że nie idzie nadążyć hehe ;*
@Marika92 Ty tak samo juz tyle tygodni jeju :))
@olaa90 rejestruj się już do Prokocimia na badania , bo tam też ciężko o termin a robia 2 razy w miesiącu te badania co on zapisuje ...zawsze można odwołać albo komus oddać termin :)

Kibicuję wszystkim :**

Ja dzisiaj jadę po receptę na metforminę :) w zasadzie endo mówił ,że moje wyniki to jeszcze nie IO , ale ze względu na poronienia mi przepisze mała dawkę :)
Co więcej dzwoniłam na centrale do Krakowa , i miła Pani załatwiła mi wyniki kariotypów do końca tygodnia , a termin mieliśmy na 8lutego najwczesniej , przy czym ja nie spie po nocach i mnie to nerwowo wykańcza ... jestem strasznie wdzięczna tym kobitkom , że mi to ogarną ...będzie wóz albo przewóz ...boje sie jak nie wiem . W poniedziałek wizyta u P to już będe wiedzieć czy jest sens leczenia czy nie . No to tak w skrócie co u mnie :D
 
reklama
@Aggs uuuuu taniec super: )rowerek super! Ale to juz z 25-40 min cwiczen dobrze rano na czczo sa szybko efekty, najlepiej 2 tyg 25 min poten 30 min i tak do 40 min . ale jeszcze szybsze efekty da tabata. Wiesz jak dziala? Sa apki tabaty albo na youtube fajna melodyjka tabata crossfit i jest 20 sek cwiczen i 10 sek odpoczynku przez 4 minuty, chwila przerwy na oddech i wode i tak 4×. Razem 16 min z przerwami ok 25. A cwiczenia na poczatek np przysiady, burpeesy, brzuszki i bieg bokserki potem znow ta samo czyli w jednej tabacie robi sie po 2 razy te same cwiczenia. Ja mam tez skakanke i hulahop:D do cwiczen:)
 
Do góry