reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Calineczka24 no jakoś mi cyferki zeżarło. Z telefonu piszę i lubi mnie poprawiać. Dziękuję. A u mnie w porządku. Czasem jakieś zawirowania nerwowe wyskakują, ale ogólnie 7 tydzień jest, jeszcze drugie tyle i zacznę porządnie wierzyć, że naprawdę może się udać. Mogłyby zacząć się jakieś mdłości, zwroty to bym miała jakiś uhm namacalny, przyzwoity dowód, że jest ok.;)
Poczekaj poczekaj, jeszcze będziesz miała dość tych mdłości, zawrotów, zgagi etc. :D
Wspomnisz moje słowa :D
 
reklama
@Katarina91 najpewniej będzie mały Aleksander.
@Calineczka24 o wagę pewnie dowiem się 9 stycznia bo mam wizytę ale w 31 tc Mały ważył 2kg.
Weźcie mnie nie draznijcie ze swoją waga. U mnie +16 kg!!![emoji21]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ty miałaś przed ciążą taką figurkę, że bez problemu do niej wrocisz, więc nie bój nic ;)
Imię piękne :)
A rodzisz naturalnie czy cc?
Waga młodego super ;)
 
A co się działo przy porodzie Julki? :szok:
Nic nie wiem :errr:
Rozmawiałaś z lekarzem o cc?
Rodziłam Julke 9 godzin do pełnego rozwarcia i nie wstawiła się w kanał rodny. Musieli podjąć decyzję o cc. Podczas drażnosci jajowodow miałam atak padaczki (podobno bo straciłam przytomność) Przed zabiegiem lyzeczkowania tez tracilam przytomność ale mnie zdążyli ogarnąć. Będę 13 stycznia rozmawiać z lekarzem na temat cc.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rodziłam Julke 9 godzin do pełnego rozwarcia i nie wstawiła się w kanał rodny. Musieli podjąć decyzję o cc. Podczas drażnosci jajowodow miałam atak padaczki (podobno bo straciłam przytomność) Przed zabiegiem lyzeczkowania tez tracilam przytomność ale mnie zdążyli ogarnąć. Będę 13 stycznia rozmawiać z lekarzem na temat cc.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Łoo matkooo :szok: no to faktycznie :(
Zapewne lekarz się zgodzi. :)
 
@Calineczka24 mały ważył 3200 w 37t2d [emoji6] w niedziele zaczynamy 38 tydzień [emoji33] jest ułożony główka w dół. Planuje rodzic naturalnie, ale życie pokaże co z tego wyjdzie

@...Margotka9022... to faktycznie miałaś przejścia. A chciałabyś cc z zzo czy pod całkowita narkoza?
Bardzo ładne imię, tez braliśmy je na początku pod uwagę.

Wyprawka skompletowana?
Torba spakowana ? [emoji2]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Calineczka24 mały ważył 3200 w 37t2d [emoji6] w niedziele zaczynamy 38 tydzień [emoji33] jest ułożony główka w dół. Planuje rodzic naturalnie, ale życie pokaże co z tego wyjdzie

@...Margotka9022... to faktycznie miałaś przejścia. A chciałabyś cc z zzo czy pod całkowita narkoza?
Bardzo ładne imię, tez braliśmy je na początku pod uwagę.

Wyprawka skompletowana?
Torba spakowana ? [emoji2]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja już spakowana jestem od 33 tc ;)
Ciekawe ile młoda będzie ważyła jak pojde we wtorek ;)
Ja też planuję rodzić naturalnie.
Szaleje w brzuszku, że ojeju :D

Pokaż brzusio :)
 
reklama
Do góry