reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Calineczka24, @Katarina91 myślałam o Was ostatnio. Praktycznie nie udzielam się tutaj już, brak czasu niestety.
Pozdrawiam serdecznie z końcówki 33 tc.
1515181433-fcc018a2d4392610-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Destino piękny brzuszek :) Taki cudaczek :)

@AgaB33 u @Funia90 mam nadzieję, że wszystko ok, nie odzywa się ostatnio.. :(

Dziewczyny zła jestem na mojego ginekologa, chyba mu pocisnę jak do Niego pójdę.
Poszłam dziś do swojego lekarza rodzinnego po skierowanie na badania i tak z głupoty pokazałam jej moje wyniki co ostatnio robiłam, żeby zrobiła w nie wgląd. Lekarka mi mówi, że mam fosforany liczne w moczu i że to nie dobrze i powiedziała mi żebym kupiła fitolizynę, żeby to wypłukać ( czytałam, że kobietom w ciąży się nie zaleca, ale lekarka mi powiedziała, że jest to bezpieczne w ciąży i mogę to brać ) A jak pokazałam mojemu ginekologowi wyniki badań to stwierdził, że jest wszystko super :szok: No przecież jak do niego zajdę we wtorek to mnie pozna od tej drugiej strony. :mad:

EDIT:
@...Margotka9022... Ależ jesteś piękna ! :) Ciąża Ci służy ! :)
Jak się czujesz?
 
Mistrzynie bety: fantastyczne przyrosty. Gratuluję.
Melduję się i ja, ale bez bety. Na razie chcę poczekać. Mnie teraz bardziej uspokaja widok czystej wkładki higienicznej. Zarodek jest, ciałko żółte też. Leki są. Zwolnienie z pracy jest. Oszczędny tryb życia włączony. Seksu nie ma. Więcej już nic wymyślę.:)

@Calineczka24 @Destino @...Margotka9022... śliczne brzuszki. Gratuluję:)

@kari21 powtórzę jeszcze raz: miło Cię czytać i widzieć tak radośnie odmienioną. Bardzo miło.:)

@Olasec, to już taki duży? Wow! A niedawno taki okruszeczek okruszkowy był.:)
 
Ostatnia edycja:
Dzieki @ivvonka :) milo sie do was wraca, mam nadzieje ze ten rok bedzie dla mnie szczesliwszy od poprzedniego :) wszystkim nam tego zycze.
@Destino dziekuje [emoji5] [emoji5] to jedno z moich ulubionych zdjec z fb.

Piekne macie brzuszki kobietki!

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mistrzynie bety: fantastyczne przyrosty. Gratuluję.
Melduję się i ja, ale bez bety. Na razie chcę poczekać. Mnie teraz bardziej uspokaja widok czystej wkładki higienicznej. Zarodek jest, ciałko żółte też. Leki są. Zwolnienie z pracy jest. Oszczędny tryb życia włączony. Seksu nie ma. Więcej już nic wymyślę.:)

@calineczka @Destino @...Margotka9022... śliczne brzuszki. Gratuluję:)

@kari21 powtórzę jeszcze raz: miło Cię czytać i widzieć tak radośnie odmienioną. Bardzo miło.:)

@Olasec, to już taki duży? Wow! A niedawno taki okruszeczek okruszkowy był.:)

Kochana musisz wpisywać cały mój nick @Calineczka24 bo oznaczyłaś kogoś innego :p
Tobie gratuluję z całego serca :* który tydzień u Ciebie? Jak sie czujesz?

@...Margotka9022... to dobrze, że nic poważnego Wam nie dolega, cieszę się :)
Ile dzidzia waży? ;)
 
@Calineczka24 czuje sie w sumie cały czas dobrze, tylko ciężkawo juz trochę [emoji6] we wtorek miałam usg i mały ważył 3200 [emoji6] a Twoja Julka ile wazy?
@...Margotka9022... cudnie wyglądasz, ciąża Ci służy [emoji6] Wybraliście juz imię?

Ile przytylyscie dziewczyny? U mnie 9 kg na plusie, pewnie do tych 10 dobijemy [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Calineczka24 no jakoś mi cyferki zeżarło. Z telefonu piszę i lubi mnie poprawiać. Dziękuję. A u mnie w porządku. Czasem jakieś zawirowania nerwowe wyskakują, ale ogólnie 7 tydzień jest, jeszcze drugie tyle i zacznę porządnie wierzyć, że naprawdę może się udać. Mogłyby zacząć się jakieś mdłości, zwroty to bym miała jakiś uhm namacalny, przyzwoity dowód, że jest ok.;)
 
reklama
@Calineczka24 czuje sie w sumie cały czas dobrze, tylko ciężkawo juz trochę [emoji6] we wtorek miałam usg i mały ważył 3200 [emoji6] a Twoja Julka ile wazy?
@...Margotka9022... cudnie wyglądasz, ciąża Ci służy [emoji6] Wybraliście juz imię?

Ile przytylyscie dziewczyny? U mnie 9 kg na plusie, pewnie do tych 10 dobijemy [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Który tydzień u Ciebie? ;)
Mi Julka w 34tc ważyła 2286 :) we wtorek mam wizytę to się dowiem ile teraz wazy ;)
Mi też już ciężkawo, ale nie narzekam ;)
Ja nie przytyłam w ciąży :D
 
Do góry