reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Olasec kazalas czekac, ale warto bylo. GRAAATUUULUJE!!!!Niech dzidzius rosnie [emoji179][emoji7][emoji179]
Mi od miesiaca wrocily mdlosci i zaprzyjaznilam sie z imbirem.
Olasec ja miewalam ponad 4 tsh. A w ciazy zwlaszcza na poczatku lubi skakac.

@Funia90 taki materacyk 120/60 kosztuje od 250 pln wzwyż. Ale najzdrowszy. Sama mam dobry materac to dzidziol tez niech ma.
Jak dobrze pojdzie jutro skoncze szafy. Juz mam dosc

@gabrika, nie teraz to za miesiac ci sie przyda. W koncu cala ciaze trzeba brac. A meza tez mozesz poczestowac. Moze niekoniecznie femibionem [emoji1]
Kochana dufaston nie wychodzi w wynikach, wiec na pewno byl w normie skoro bralas. Niestety takie ciaze sie zdarzaja i niekoniecznie znana jest przyczyna niezagniezdzenia. Raz jeszcze wspolczuje.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olasec gratuluje serduszka,super wiadomosci.

Sorki dziewczyny,czytam Was,ale u mnie dolu ciag dalszy. Tak fatalnie sie czuje,caly czas rycze po katach. Dopada mnie jakas jesienna chandra. W dodatku smierc kolezanki dobila mnie totalnie,byla w moim wieku,chodzila ze mna do podstawowki. Dzis babcia przyprowadzila chlopca do przedszkola,jak Go zobaczylam to serce peklo mi na milion kawalkow. Dzieci jeszcze nie wiedza,ze ich mama nie zyje. Boze,jak wytlumaczyc takiemu maluchowi,ze mama juz Go wiecej nie przytuli,nie otrze mu lez. Dla mnie to niewyobrazalne. Siedze i rycze piszac to. :(:(
 
Olasec gratuluje serduszka,super wiadomosci.

Sorki dziewczyny,czytam Was,ale u mnie dolu ciag dalszy. Tak fatalnie sie czuje,caly czas rycze po katach. Dopada mnie jakas jesienna chandra. W dodatku smierc kolezanki dobila mnie totalnie,byla w moim wieku,chodzila ze mna do podstawowki. Dzis babcia przyprowadzila chlopca do przedszkola,jak Go zobaczylam to serce peklo mi na milion kawalkow. Dzieci jeszcze nie wiedza,ze ich mama nie zyje. Boze,jak wytlumaczyc takiemu maluchowi,ze mama juz Go wiecej nie przytuli,nie otrze mu lez. Dla mnie to niewyobrazalne. Siedze i rycze piszac to. :(:(

O rety... co się stało koleżance? :( strasznie przykra sprawa...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 u nas wszystko w porzadku, powoli do przodu [emoji4] cały czas walczymy z remontem, mam nadzieje, ze w listopadzie juz nam sie uda wprowadzić i nie mogę sie juz doczekać urządzania [emoji4] w sobotę byliśmy oglądać wozki i zdecydujemy sie na Maxi Cosi Nova 4 z gondola Oria i fotelik Cybex Aton Q, ale to dopiero tak w grudniu będziemy zamawiać [emoji6] a na wasz wózek jaki jest czas oczekiwania?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gabrika podobniez wymusila pierwszenstwo,uderzyl w Nia samochod terenowy,zginela na miejscu.Osierocila dwoch chlopcow,jeden piec lat drugi trzy. Nie moge sie pozbierac.Caly czas mam Ja przed oczami. Biedne dzieci :(:(
 
reklama
@hona strasznie mi przykro... Ostatnio tylko słyszę l samych nieszczęściach.. Wczoraj się dowiedziałam że moja ciocia (żona mojego chrzestnego) ma nowotwór złośliwy i jest w takim stanie że już nie podają jej chemii :( a ona sama mówi że już nie ma sił walczyć... A zaczęło się od bólu ręki.. :( życie jest tak niesprawiedliwe i nieprzewidywalne, a na każdym kroku czekają jakieś nowe niekoniecznie przyjemne wyzwania :(

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry