reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@madzia0902 w głowie się nie mieści... ale ja swoje przeszłam tez w miejscowym szpitalu . Pierwszym razem miałam zabieg , drugim wyleżałam się w szpitalu a później poroniłam w domu .
Teraz przeniosłam się do prywatnego do profamilii i jestem mega zadowolona
 
reklama
@roxie123 no niestety tak to już jest w tych czasach że wszystko trzeba załatwiać prywatnie bo albo czeka się miesiącami w kolejkach albo traktują Cię jak zło konieczne. Właśnie sobie zobaczyłam w goolge tą profamilię i zazdroszczę :) super że masz taki specjalistyczny, prywatny szpital koło siebie. U mnie na tym zadupiu nie mam nic, do prywatnej kliniki położniczej mam prawie 200 km a i tak można tam rodzić tylko jak ciąża jest donoszona i bez komplikacji. Dlatego mam nadzieję że kolejna ciąża będzie idealna :D
 
Ostatnia edycja:
hej :)

jak ja lubie do was zaglądać i widzeić kolejne kreseczki :)

@Olasec - pocichutku gratuluje i trzymam kciuki za piekne ciemnienie kreseczek :)
@Calineczka24 - powodzenia na glukozie:) mnie to tez czeka pod koniec tego tygodnia lub w przyszłym , musze w końcu ustalić termin :(
@mamcia2014 - &&& za sprawną sprzedaz i kupno nowego lokum :)

trzymam kciuki za reszte staraczek :)
 
@madzia0902 ja jeżdżę do Rzeszowa 50km tylko mam , wizyty prywatne są , ale szpital mimo że prywatny refundowany NFZ :) no to masz troche km ... miejmy nadzieje , że będzie bez komplikacji :)
 
Witajcie dziewczyny :)
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny czekające na dwie kreseczki i udanych 9 mc :)
Mój organizm przygotowuje sie do pierwszej miesiączki czuje to w kościach. Czasem coś tam zaplamię, ale to tak jak i przed ciążą zawsze tydzień przed były takie sytuacje.
Pozdrawiam serdecznie :)
 
Dziewczyny piszę z telefonu to nie odniose się do wszystkich z osobna.
Byłam jednak u lekarza w enelmed żeby mi dał skierowanie na betę i krew już pobrali. Czekam na wyniki. Mają problem z systemem i może nie być dziś wyników ale mąż pracuję w tym samym budynku i go upoważniłam to odbierze w razie czego. W czwartek powtórzę i jeszcze TSH mi kazał zrobić. Dostałam receptę na duphaston, luteinę i clexane i mam brać jak ciąża się potwierdzi.
Miałam takiego stresa, że sraki dostałam:D
Byłam u pierwszego lepszego, który miał wolny termin i zaczął mi wyjaśniać wszystko, że zajść w ciążę to nie takie proste mimo wszystko. On nie jest zwolennikiem duphastonu itp ale przepisuje pacjentkom bo wtedy są spokojniejsze.

Któraś wspominała o skutkach ubocznych clexane. Żeby były te krwotoki to clexane trzebaby było brać bardzo długo a nie 9 m-cy. Na spokojnie można się kłuć :)

@Frezja_1 o ile dobrze kojarzę to masz dylemat czy zrobić badania genetyczne. Pytałam tego lekarza bo on się zajmuje też genetyka i mówił, że skoro mam już dziecko z tym samym mężem co teraz to nie ma sensu robić bo dzieci możemy mieć. Ale przyczyną poronień jakaś jest, tylko jaka.
 
Ostatnia edycja:
@Frezja_1
@nafoczka
dziewczyny

No właśnie ktoś mi powiedział, że mój post wyszedł reklamowo. Przepraszam Was. Zupełnie bez sensu, że weszłam Wam między wódkę a zakąskę i napisałam o tym, że kiedyś byłam staraczką, a dziś pomagam zawodowo innym staraczkom. O co chodzi? Właściwie o to , że pomoc "okołostaraniowa" wreszcie się rozbudowuje, dziewczyny. I wreszcie nie musimy być zdane na lekarzy, ale też kształtuje się grupa psychologów, którzy specjalizują się we wspieraniu takich, jak my. Starających się w pocie czoła, zmagającym się czasem latami z tęsknotą na dzieckiem, czasem potrzebującym pogadać. To psychologowie prokreacyjni, którzy na szczęście przyjmują poza ośrodkami in vitro, dlatego mogą utrzymać niezależność. Chciałam się podzielić, że po gehennie, którą przeszłam, zdecydowałam się po prostu wyspecjalizować w tym kierunku i ułatwiać kobietom to, co było dla mnie b. trudne.
Ale też nie chcę się znów reklamować. Bo to niefajne.
Fajnie znów tu być, i czytać posty starających się. Kręci mi się łezka w oku, bo wiem jak to ważne. Ja kiedyś bez forum nie dałabym rady.

Także sorry że wstawiłam wczoraj coś niezrozumiałego. Nie postarałam się
<3
 
Dziewczyny a ja miałam termin na 21, a teraz na połówkowych mi powiedział ze 18 stycznia. Którym sie sugerować??

@Calineczka24 i jak przetrwałas ta glukozę? Ja idę w poniedziałek i juz sie boje [emoji12]

@Margotka...9022... nie obwiniaj sie, watpię zeby to było od upadku. Mogłoby byc jakieś odklejenie sie łożyska prędzej, ale wtedy na pewno pojawiłoby sie krwawienie

Dzisiaj odebrałam kocyk dla synusia [emoji4]
1505824228-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Calineczka24 aha rozumiem to rozmawiaj z lekarzem[emoji5]

Cwaniaczki wszystkie sie rozpakujecie tylko ja zostane pewnie po terminie[emoji848]
A jak kilogramy ?powiedz ,ze ida w gore [emoji39]

@mamcia2014 wydaje mi sie ,ze najpierw spisujesz umowe przedwstepna ale nigdy nie bylam w takiej sytacji wiec poczytaj gdzies lub zadzwon do notariusza najlepiej[emoji4]

@Olasec moje ciche gratulacje[emoji5]dobrze,ze poszlas na bete,testami nie ma co sie sugerowac[emoji4]ja zawsze mam oczyszczanie jelit przed wizyta[emoji3]

@madzia0902 Ty lepiej nie czytaj ulotek kobito[emoji16]jakbys przeczytala ulotke sterydu(encortonu) ,ktory bierze wiekszosc dziewczyn przy poronieniach nawykowych to bys zemdlala odrazu...z reszta na tych witaminach z neta tez przeczytasz zeby nie brac w ciazy a gentyczka powiedziala ,ze mozna[emoji4]
Musze zapamietac z ta homocysteina u dzidzi ,tylko jak u maluszka ja zbic[emoji848]

Jesli nie lubisz burakow,sproboj swiezo wyciskanego soku jablko na pol z burakiem,dobrze wchodzi na prawde[emoji5]
Przeszly mnie ciarki po historii u kolezanki w 8 miesiacu....

@roxie123 kochana a jak to jest z tym szpitalem?tam placisz czy oni maja umowe z nfz?aha juz doczytalam,to superowo ,tez bym tak chciala[emoji4]albo nie ,wole nie chodzic po szpitalalch[emoji39]

@Ewarut to czekamy na pierwsza malpe[emoji4]

@Katarina91 w sumie to nie wiem,podobno terimn z pierwszych prenatalnych jest najbardziej wiarygodny bo od 12 tyg wszystkie dzieci rosna inaczej...ja na pewno mam teraz wczesniejszy termin bo mala to kluska ale nawet mi tego nie powiedzili ani nie wpisali.
Kocyk piekny[emoji5]

Dziewczyny pojechalam dzis na badania krwi,krzepliwosc i morfologia,o 13 przypomnialo mi sie ,ze tsh nie zrobilam,zadzwonilam do labu czy moge doplacic przelewem,zgodzili sie [emoji4]po czym Pani dzwoni ,ze i tak musze woasc sie kluc bo potrzebuja surowice krwi do tego badania a takiej nie zostawialam[emoji16]i po pracy znow musze jechac...gdzie ja mam mozg ja sie pytam[emoji6]jedyny plus mojego labu:wprowadzili pobor numerkow i kobiety w ciazy sa poza kolejnoscia takze w kolejce stac nie trzeba i nikt sie nie rzica bo numerki sie wyswietlaja[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry