reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@...Margotka9022... pocieszylas mnie,czyli nie tylko ja tyje[emoji4]
W dodatku apka mi ciagle pisze ,ze waze za malo,to ja nie wiem ile ja mam tyc[emoji848]
Calineczke to juz pewnie na oiom apka by wyslala z tym 1 kg na plus [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@...Margotka9022... pocieszylas mnie,czyli nie tylko ja tyje[emoji4]
W dodatku apka mi ciagle pisze ,ze waze za malo,to ja nie wiem ile ja mam tyc[emoji848]
Calineczke to juz pewnie na oiom apka by wyslala z tym 1 kg na plus [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Haha mnie też pokazuje niedowage. Ale teraz super tyc nie będę bo jak leżę to mam mniejszy dostęp do jedzenia [emoji23]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja jestem po usg i co??? 10 dc pecherzyk 21, a w drugim pomiarze wyszlo mu 23. Tak wczesnie? W piatek mam isc sprawdzić czy pękło. Wczoraj test owulacyjny bialy a dzis pozytyw.
 
Frezja no szybko albo coś źle pomierzył, dzialajcie i sprawdz czy peklo to najważniejsze [emoji4]taki pęcherzyk na więcej niż 20 to mi lekarz mówił że raczej nie pęknie sam ...: / Ale to buc więc nie bierz tego pod uwagę też mu nie wierzyłam bo czasami głupio gada . Idź przytulaj M i czekamy na testowanie [emoji8]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Frezja no szybko albo coś źle pomierzył, dzialajcie i sprawdz czy peklo to najważniejsze [emoji4]taki pęcherzyk na więcej niż 20 to mi lekarz mówił że raczej nie pęknie sam ...: / Ale to buc więc nie bierz tego pod uwagę też mu nie wierzyłam bo czasami głupio gada . Idź przytulaj M i czekamy na testowanie [emoji8]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ide sprawdzic w piatek czy pekl, ale mam obawy, ze moze nie pękają. M nie ma:(
@ivvonka dziękuję.
@kari21 jak u Ciebie sytuacja?
@Olasec masz wyniki bety? Zrobilas progesteron?
 
@...Margotka9022... ja tam dobrze sobie radzilam jak nie mialam dostepu[emoji16]smakolyki kolo siebie a jak trzeba bylo isc do lodowki to co za problem zrobic to po drodze z wc hahah[emoji38]
@Frezja_1 cudownie,przy twoich cyklach to normalne[emoji5]kurka czyli blizniaki dwujajowe moga byc jak oba pekna[emoji7]
@roxie123 pekaja spkkojnje do 25 mm[emoji4]ja w styczniu mialam nie pekniety 24 mm a potem pekniety i ciaza


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jest, udało się. Beta 120!! Juhu. Teraz tylko powtórzyć bete. Lekarz mówił żeby powtórzyć w piątek a nie powinnam po 48 godzinach? Wyniki musiał mąż odebrać osobiście bo padł system jak byłam u lekarza i bałam się, że mi krwi nie pobiorą.

@Frezja_1 lekarz powiedział, że nie ma sensu robić progesteron nono tak dupka o luteinę mam brać. Tsh mam zrobić przy drugiej becie.

Mam teraz zacząć brać duphaston i luteinę oraz clexane czy jak powtórzę bete?
 
reklama
Do góry