reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cze Kobietki,
prosze was o pomoc... stara dupa ze mnie:zawstydzona/y: :tak: a sie pogubilam w obliczeniach. dzis jest 14 dc @ powinna przyjsc 1.09. Od 12 boli mnie brzuch tak jak na miesiaczke i mam skurcze macicy. Mysle, ze to moze byc owulacja? tylko tu mam maly problem... nie mialam typowego sluzu na owu.:confused2: a jeszcze wspomne, ze caly czas sie staramy:rofl2:
Moze jakies zapalenie podlapalam. juz sama nie wiem co myslec bo boli mnie brzuch i plecy jakby ktos mnie kijem pookladal:no::wściekła/y:

ania- moze kup sobie leki homeopatyczne, kolo feminy jest apteka i tam maja duzy wybor :) Leki NIE zaszkodza tobie i malenstwu :-) pozdrawiam i dbaj o Was

przesylam pozdrowienia dla wszystkich mamus obecnych i przyszlych ;-)
 
reklama
cfcgirl - nie martw sie tym,ze to 3 miesiace. lekarze odkladaja to wczasie tylko przez strone psychiczna kobiet. moj mi tlumaczyl, ze od strony fizycznej to nie ma przeciwskazan nawet po 1 @. :tak: Ja ronilam samoistnie, ale i tak mi zabieg zrobili (dla pewnosci). teraz mysle, ze nie byl on potrzebny, ale stalo sie i tego juz nie zmienie.
Jesli instynkt Ci mowi, ze to ten moment to wyluzuj sie i ZAUFAJ swemu sercu ono najlepiej wie czego trzeba kobiecie :-)
powodzonka w starankach!!!!
 
Hej Niewiasty,
muffy - ja swoje dni płodne wyliczam internetowo,więc nie pomogę;-) ale trzymam kciuki,żeby było dobrze:-)
ania_ajra - :zawstydzona/y:...dziękuję...dobrze,że nie widać jak się czerwienię;-) zobaczysz,że zdasz...a kiedyś sobie urządzimy wyścig babyboom'owych mamuś;-) pod patronatem Roberta Kubicy;-)I zdrowiej...miodek i mleczko grzecznie pij...oszczędzaj się i wypoczywaj i słuchaj przełożonych:-) cieszę się,że pracą nie musisz się martwić...całuski
fogia - zaczynam się martwić...co z Tobą??
Ika_s - a Ty gdzie się zaszyłaś??wiem,że masz odpoczywać,ale kilka słów skrobnij proszę;-)
Gabi - jesteś silna...prawda??? Twój Synek jest na pewno silny..."więc mama wstaj i nie płakaj"...uściski...
ewulka - i jak samopoczucie?? mam nadzieję,że się już dużo lepiej czujesz
AMK - Ty też tak jakby jesteś nieobecna od dłuższego czasu na forum...napiszesz coś???

Miłego popołudnia życzę...pogoda jakby się poprawia:-) a jutro wolne...nie ruszam się z domu ani na krok...muszę się w końcu wyspać...chociaż można by to podciągnąć pod przygotowanie się do nieprzespanych nocy przy maluszku...ale,to może innym razem...sen to samo zdrowie ponoć...
muszę kończyć...praca czeka i nie chce sobie pójść nigdzie...całuję Was gorąco...
 
Majandra ucałuj dziewczyny ode mnie.
Muffy myślę,że jeżeli jestesmy gotowe w naszych sercach to może sluchajmy naszego instyntktu i może pozwólmy tej milości sfunąc do nas, do naszych serc. Nie będzie nam łatwo, ale czy strach ma nami rzadzić.Nie...
Maleńka miłośc czeka na nas i zapraszam ją...
Gabi, nie powiem ci nie martw sie , bo to nienaturalne by było, ale powiem ci kochanie, postaraj się być pozytywnej mysli. Niech Twoj synek widzi w Twoich oczach to,że będzie dobrze
Pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie. kochane dziewczyny, dziękuje wam za mądre słowa
 
Witajcie dziewczynki,

Ja wróciłam już do Wa-wy na dobre i czytam na bieżąco bb. U mnie narazie bez zmian. No może poza tym, że kończy mi się zwolnienie i chyba spróbuję wrócić do pracy. Nie wiem jak o zniosę, ale jak się nic nie będzie działo ze mną złego, to od poniedziałku wracam. Zacznę trochę z "grubej rury", bo wysyłają mnie na 4 dni na szkolenie do Koszalina. Trochę się boję tej drogi, ale zgodziłam się, bo bardzo podoba mi się program. Może mi (nam) nie zaszkodzi ta jazda pociągiem blisko 12 godzin. Zajęcia nie powinny być bardzo męczące, bo to głównie praca z kamerą i z tekstemMoże tylko stresu więcej.
Wizytę mam dopiero 29 sierpnia, więc narazie nic nowego nie wiem o moim Maluszku. Trudno mi trochę tak wytrzymać w tej niepewności, ale tłumaczę sobie, że skoro nic się nie dzieje, to jest dobrze.

Fogia - co tam u Ciebie? Jak się czujesz? Jak malowanko? Tęsknię już troszeczkę za Wami i myślę o Was. Buziaczki.

Pozdrowionka cieplutkie dla Wszystkich.
 
Antilka dobrze, że się odezwałaś :-) Trzymam mocno kciuki za Twoje zdrowie. Mam nadzieję, że urlop się udał i wypoczełaś sobie. Pisz jak najwięcej :-). Ściskam!

jm80 dzięki Kochana za pamięć. Nie było mnie chwilkę bo leżałam, zaczełam plamić. Trwalo to dwa dni, ale po wizycie u gin się uspokoiła, - to tylko pęknięte naczynko na szyjce, a Dzidziuś ma sie dobrze (całe 3cm :-)). Mam nadzieję, że się wyspałaś :-D. Buziaki!

Ika_s uważaj na siebie i Maluszka. Faktycznie trochę z grubej rury zaczynasz, ale jak sie dobrze czujesz :-).
Podobno podróże pociągiem są najbezpieczniejsze w czasie ciąży.
Pozdrawiam!

anna_ajra czekamy w takim razie na drugi termin egzaminu. Napewno się uda :-). A teraz kuruj sie Kochana :tak:. Aha i gratulację z pozytywnej rozmowy z szefową. Super!

muffy jeśli @ ma przyjść 1.09 to powiedzmy, że pomiędzy 14 a 20 sierpnia jest największe prawdopodobieństwo zapłodnienia i że w tym czasie następuje owulacja. Ale w praktyce w cale tak byc nie musi - wszystko zależy od organizmu, od regularności @ itd, itd. Jeśli chodzi o Twoje bóle, ja zawsze mialam bóle owulacyjne i właśnie przypominaly mi one @ ale o mniejszej sile, a co do śluzu, może nie być go na zewnątrz, ale w środku przy szyjce :-) Powodzenia i czekamy na II :tak:.

cfcgirl, fogia, gabi, Tylka trzymajcie sie Kochane i dbajcie o siebie.
 
Cze Dziewczyny,
ja dalej umieram na bole brzucha i plecow. Doslownie jak podczas @...:no: Bylam nawet u polskiej poloznej (wie wiecej niz angielscy lekarze). Myslalam, ze to zapalenie jakies podlapalam:wściekła/y: ale ona powiedziala, ze to sa bole w dniach plodnych :-) I wyslala mnie po testy owulacyjne. POLECAM :tak:

jm80- dzieki za wskazowke. Znalazlam ten kalendarz internetowy.

cfcgirl- :-):-):-) trzymam za Was kciuki;-)

AMK- kochana jestes. Dziekuje za pomoc. Ja zwykle czulam owu ale nie przez te wszystkie dni... no coz kobieta zmienna jest :-D

Ania- mam nadzieje, ze juz lepiej sie czujesz :-)

pozdrawiam was Wszystkie :)
 
cześć, tu ena dwa dni po zabiegu łyżeczkowaniu cos strasznego.:no: Mam starszą córkę 6 lat a druga ciąża od początku z plamieniami , na samym początku w drugim tygodniu miałam dużą opryszczkę wargową nie wiecie czy ona mogłą coś zepsuć.A w czwartym już się zaczęły plamienia. Teraz czekam na wynik histopatoligiczny i boję się co tam wyjdzie.:sick:
 
reklama
kochane Czuje Sie Lepiej I To Juz Mnie Martwi Mam Małe Mdłosci Ale To Nic W Porównaniu Z Tym Co Przezywałam 2 Tygodnie Temu.zwiększył Mi Aie Apetyt.za Tydzień Ide Na Nastepne Usg I Wszystko Się Wypytam Ale Troszke Mnie Pobolewa Podbrzusze I Mam Nadzieje Ze To Nic Groźnego.teraz Bardzo Sie Boję O Dzidziusia.synek Mój Juz Wymysla Imiona Dla Dziecka ....

ena Jestesm Z Tobą Wiem Ze To Cięzkie I Taki Człowiek Czuje Sie Bezradny.głowa Do Góry Któras Napisała Ze Mozemy Sie Cieszyc Przynajmniej Z Tego Ze Jestesmy Mamami Aniołków Które Czuwaja Nad Nami.nie Wiem Czy To Dla Ciebie Pocieszenie.wiesz Ja Ciebie Rozumiem Doskonale I Nie Było Dla Mnie Zadnego Wytłumaczenia Na Taką Tragrdie .przeszłam To I Wiem Ze Natalka (tak Ja Nazwałysmy) Zawsze Będzie Z Nami W Sercu.ściskam Mocno I Pozdrawiam
 
Do góry