reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześc dziewczyny. Dawno mnie nie bylo ,ale jakoś tak dni lecialy, a poza tym jesczze parę spraw po drodze sie pojawiło, którymi trzeba było sie zając.
Mam do Was pytanie. Jak wiecie poroniłam w marcu.Mielismy czekac do konca roku na starania sie o Maleństwo, ale tak bardzo tęsknei za dzieciątkiem ,że postanowilam przyspieszyć starania i rozpoczęłam je- dokladnie wczoraj w dniu 30 urodzin.
Powiedzcie mi kochane, czy to nie za szybko...Miałam już 3 miesiączki po zabiegu...
 
reklama
Hej Babsztylki,
fogia - i jak po badaniu??co powiedzieli??mam nadzieję,że wszystko jest w porządku...
anna_ajra - będę trzymać w sobotę moccno kciuki...pokaż co potrafisz i staraj się panować nad sytuacją;-)przytakuj panu,żeby go nie zdenerwować;-)a niedługo zostaniesz królową szos:-D
cfcgirl - witaj...ekspertem nie jestem,ale myślę,że po trzech miesiącach spokojnie możesz się starać o Maluszka (mnie np tyle czasu gin kazał odczekać)...owocnych starań życzę;-)
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę milusiego dnia, buziaczki
 
Hej Kochane!

Aniu spóźnione, ale szczere życzenia z okazji rocznicy :-).
blume_mit_blumen.gif

Powodzenia na egzaminie! Trzymam mocno kciuki. Prosze się nie denerwować :-).

Ika_s imie piękne :-). Mój tata to Antoś :-D. Buziaki!

tolka23 co do imienia to faktycznie każda z nas musi sama o tym zdecydować. Tak jak napisała jm80 co Ci serce podpowiada. Ja w poprzedniej ciąży nie myślałam o imieniu dla mojego Bobasa, balam się zapeszyć, teraz też narazie o tym nie myślę. Oczywiście jest kilka imion które mi sie bardziej lub mniej podobają.
Mnie bardzo sie spodobało to co powiedziała i zrobiła moja koleżanka - " wzieła swoje Maleństwo pierwszy raz na ręce i wiedziałam, że to Michałek" :-D :tak:.

Gabi zdrówka życzę :tak:. Mam nadzieję, że szybko przeziębienie przejdzie.

cfcgirl hej Kochana! Dobrze, że się odezwałaś. Co do starania się o Dzidziusia to ja osobiscie uważam, że to nie za szybko. Mineło juz u Ciebie prawie 5 miesięcy i jak czujesz że jesteś już gotowa i pragniecie tego Maleństwa to co stoi na przeszkodzie :-). Pozdrawiam Cię goroąco!

jm80 Ty poranny ptaszku :-D. Widzę, że BB wciągnęło Cię bez reszty :-). Ale to fajne uzależnienie:-p Buziaki!

Miłego weekendu Dziewczyny!
 
To znowu ja;-)
AMK - uzależnienie fajne;-) przynajmniej mam się gdzie "wygadać"...a co sprawdzam pocztę,to mam wiadomość,że jest nowy post...i tak wchodzę;-)
a pracę zaczynam o 7.30...to dlatego ze mnie "ranny ptaszek" ;-) i dla relaksu zaczęłam od BB...
wracam do pracy,bo pielgrzymki petentów mnie odwiedzają;-)i wszystko chcą na wczoraj...
również miłego weekend'u;) buziole
 
Cześć dziewczyny! :happy2:
Wstałam dzisiaj z potwornym bólem brzucha:szok:. Coś w rodzaju kującej kolki:sick:. Wzięłam No-spe i mi przeszło. Muszę się bardziej oszczędzać... choć wydaje mnie się, że już bardziej nie można...:dry:
Moja koleżanka z dzieciństwa (niegdyś sąsiadka) jest z drugim (nieplanowanym) dzieckiem w 5 miesiącu ciąży i pracowała do niedawna po 8h w szklarniach, myje w domu okna, kopie działkę, robi zakupy i była na jednym USG i nic ją nie rusza...:no:
Dziwie się, jak to różnie w życiu bywa...:confused2:

fogia - mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze. Napisz coś, bym się nie martwiła!
cfcgirl - strasznie długo Ciebie nie było! Fajnie, że już jesteś!:-D Jak tam Twoje samopoczucie?:confused: Byliście gdzieś na wakacjach?
Ja miałam po poronieniu 2 @ z tym, że nie miałam zabiegu i czekaliśmy na zielone światełko od lekarza, który po badaniu i USG je nam dał. Nie jestem specjalistą... ale uważam, że dobrą podjęliście decyzję!:happy: Bardzo się z tego cieszę i mam nadzieje, że pozytywne fluidy wpłyną odpowiednio na wasze starania!:yes: Trzymam mocno kciuki i czekamy na dwie kreski!:wink:
jm80 - kochana jesteś!:biggrin2:
AMK - co za piękne kwiaty!!!:rofl::-D:rofl: DZIĘKUJĘ!!! Niech Cię wyściskam...

Ściskam Was mocno
Buziaczki
 
Witam Was wszystkie, te ktore mnie pamietaja i te ktore nie znaja :-)

Dlugo mnie tu nie bylo, (a wlasciwie to nie pisalam ,tylko od czadu do czasu czytalam wasze posty).
GRATULUJE WSZYSTKIM MAMUSIA!!!!!!!!! TRZYMAM ZA WAS KCIUKI DZIEWCZYNKI:tak::tak::tak:

anna_ajra- dziekuje Ci kobietko za pamiec i jeszcze raz gratuluje MALENSTWA. dopiero teraz zauwazylam ze jestes z lubina (tak jak ja) :)
my z Mezusiem zaczelismy starania dopiero w tym miesiacu... wczesniej moja psycha nie byla przygotowana... teraz czekam do 30 na @ i mam nadzieje ze sie nie pojawi :-D :-D:-D:-D:-D
powodzenia na egzaminie...tylko sie nie stresuj!!!

Tylka- wspolczuje ci kochana Waszej straty. jesli moge cos zasugerowac to odczekaj przynajmiej do 2 @. bedziesz spokojniejsza w ciazy!

Tolka23- ja mam imie, a wlasciwie 2 ktorych uzywalam w ciazy, (bo to byly blizniaki)
i wiem ze przy nastepnej fasolce tez beda te same!

pozdrawiam Was wszystkie ;-)
 
Hej muffy fajnie, że się odezwałaś i że wszystko u Ciebie w porządku :-). Życzę żeby @ nie przylazła i żebyś zobaczyła już niedługo II kreseczki :-).
Pozdrawiam :-)
 
Dzieki AMK. Tak na powaznie to wciaz boje sie nawet probowac... ale instynkt macierzynski az kipi we mnie!!! pewnie wszystkie mnie doskonale rozumiecie :-D

A Tobie gratuluje maluszka i trzymam za Was kciuki :-)
 
Muffy to masz to samo co ja. Ja juz tak tęsknie za tym wspanialym uczuciem, że czasami az mi się chce krzyczec. Macie fajnie bo możecie sie udac do gina w Polsce. Tu w Anglii nie ma prywatnych ginów, a do państwowego to raczej trudno...No ale w listopadzie bede w kraju więc się sprawdzę. Czy będę w ciązy czy nie Wiem jednak, moja intuicja mi podpowiada,że to jest ten moment, ze juz mozna. A ja juz nie chce czekać. Tzn, nie wygląda to tak,że będe teraz molestować męża , po prostu chce normalnie się kochać, nei uważać na to co się może stać. A jeżeli Bóg da że bedzie z tego dzidzia będzie cudownie
 
reklama
cfcgirl, ja mam ten sam problem z lekarzem, bo obecnie mieszkam w londynie :( i wiem jak tu jest z lekarzami (jesli mozna ich tak nazwac):-)
A w sercu mam ogromna tesknote za malenstwem i strach przed... Ale mysle, ze warto zaryzykowac. Z dnia na dzien sie w tej mysli utwierdzam :-) Mam przy sobie wspanialego mezczyzne i czuje sie przy nim bezpiecznie i wyjatkowo... oboje chcemy dzidzi. On mi tlumaczy, zebym tak sie nie przejmowala tym zajsciem w ciaze tylko dala sie poniesc chwili!:-D:zawstydzona/y: Ale ja tak nie umiem- popadlam juz w jakas obsesje na punkcie posiadania tej malej istotki (we mnie, pod moim serduszkiem)
mysle, ze facet (nawet ten wyjatkowy) tego tak do konca nie jest w stanie pojac. Ale w sumie to piekne jet to, ze TO wspaniale uczucie jest zarezerwowane wylacznie dla KOBIET :-):-D;-)
 
Do góry