reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziękuję Wam Wszystkim i każdej z osobna za przygarnięcie :) Jak długo czekałyście na 1@ po poronieniu? Bo ja jestem przed i się zastanawiam czy przyjdzie tak jak mam cykl czy będę dłużej oczekiwać. Za tydzień wracam do pracy i aż się obawiam tych wszystkich pytań:(
 
reklama
Marti pewnie nie ma reguly ale gdy ja poronilam w 5tc to czekalam na @ ponad 40 dni bo lekarz powiedzial ze organizm w dniu poronienia zrobil reset i jakby zaczal cykl od zera. Czyli ja bym sie spodziewala okresu okolo 30 dni od dnia zabiegu.
 
Gloria ja to zawsze miałam cykle nieregularne co 30 -35 dni i co miesiąc inaczej. Mam nadzieję że niebawem przyjdzie. A Ty ile czekałaś z ponownym staraniami o dzidziusia?
 
Hej Marti ja też jestem po poronieniu tylko że samoistnym i oczyscilam się sama podobnie jak Ty mam prawie osmioletnia córkę też staram się już siódmy miesiąc teraz zaczęłam brać clostilbegyt bo u mnie brak owulacji w poniedziałek idę na drugi monitoring mam już dwa pęcherzyki narazie wielkości 13mm mam nadzieję ze jeszcze urosną i lekarz zdecyduje czy da zastrzyk na pęknięcie tak bardzo bym chciała aby w końcu mi się udalo☺
 
Też piję inofolic mój lekarz powiedział ze ma więcej pacjentek które zaszły w ciaze po inofolic niż po innych lekach więc coś w tym jest.
 
Ja sama zaczęłam pić inofolic i po 1,5 mies się udało lekarz też powiedział że nie zaszkodzi pić, odczekam 2 mies i znowu wznowimy staranka. Chociaż te 2 miesiące będą się zapewne ciągnąć :( Czekam żeby pojawiła się ta 1@
MumToBe też mnie uprzedzali w szpitalu że może być obfita.
Iwona trzymam kciuki żeby pęcherzyki urosły tak jak powinny i oczywiście pękły w odpowiednim czasie:)
 
Dziękuję Wam Wszystkim i każdej z osobna za przygarnięcie :) Jak długo czekałyście na 1@ po poronieniu? Bo ja jestem przed i się zastanawiam czy przyjdzie tak jak mam cykl czy będę dłużej oczekiwać. Za tydzień wracam do pracy i aż się obawiam tych wszystkich pytań:(

u mnie 1 @ po zabiegu przyszła po 33-34 dniach. A kolejna już nie przyszła :)
 
reklama
Chciałbym szybko rozpocząć starania , ale też obawiam się. Jak byłam w szpitalu to lekarz powiedział, żeby odczekać 2 mies. Natomiast moja gin powiedziała żeby wstrzymać się ok 3 mies. To chyba zależy od lekarza. W październiku badania i jak wyjdą dobrze to staranka ;)
 
Do góry