reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ptaszyno Kochana:
Żadna noc nie może być aż tak czarna,
żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy.
Pustynia też nie może być aż tak beznadziejna,
żeby nie można było odkryć oazy.
Pogódź się z życiem, takim jakie ono jest.
Zawsze gdzies czeka jakaś mała radość.
Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie.
002du7.jpg


Trzeba sie wyplakac po tym co nas spotkało, trzeba się wyżalić i pożegnać nasze Maleństwa. Choć czasami będziesz się czula ,że świat Ci się zwalił na głowę, że ludzie Cię nie rozumieją przyjda dni ,że zaświeci jeszcze słoneczko. Mi pomogły słowa koleżanki, że teraz jesteśmy Aniołkowymi Mamusiami. Było mi lżej myśląc,że moja Dzidzia jest teraz Aniołkiem i się mna opiekuje.
My zawsze Cię zrozumiemy, każdy wykrzyczany żal, wylaną łzę.Masz rację , patrzcie z mężem do przodu. Myślenie pozytywne jest najważniejsze.

A ja w końcu po 45 dniach dostałam 2 @ po zabiegu. I od razu się lepiej czuje.
Całuje Was wszystkie. No i oczywiście czekam na newsy od Dagi tak jak i wy.
 
reklama
Kochani wreszcie odpoczywam wyjechałam z męzem i dzieckiem nad morze.Pogoda super i humorki nam dopisują.Jednak wieczorami jak chodze po plazy łzy same mi lecą jak mysle o swojej Natalce która odeszła ponad 2 miesiące temu. Pozdrawiam sedecznie
 
Ewulka kochana, Twoja Niunia na pewno przy Tobie jest. Nie jest cialem ale na pewno jako
engelg4ye8.gif
czuwa nad Wami. Przytulam Cię serce mocniutko. Milego odpoczynku.
bedzie dobrze, musi przecież kiedyś być
 
cfc girl :normalnie się popłakałam, dzięki cały czas sobie to powtarzam.
Najgorsze chyba jeszcze przede mną. Idę po 2 betę i do mojego lekarza. Chcę jak najszybciej przez to przejść.

joannaA25 :mądre słowa o tym ze kiedyś wszystkie będziemy się uśmiechać.
dzięki
 
Heja dziewuszki!!
trochę mie nie było,ale dopiero wczoraj wrócił do nas nasz komp.od naprawy....
Narazie działa,he,he..!
cfcgirl-no to gratulacje @,u mnie też była po 45....
Teraz jestem tak w połowie,może po...i mam (pierwszy raz w życiu) plamienia...tj.wczoraj tak więcej a dziś to juz prawie nic...ale.Sama niewiem co o tym mysleć? Czas pokaże....
Dziś mam wolne...dopiero w sobotę noc,więc trochę luziku...
Daguś! martwimy się o ciebie!!!! napisz coś!!!!!!plis!!!!
Gorące buziaki dla was wszystich!
Nara!
 
Witam Dziewczynki,

Piszę, żeby Wam o tym powiedzieć. Wczoraj jeszcze nic nie było pewne, ale dzisiaj chyba nieśmiało mogę myśleć o Moim Maluszku.
Odebrałam rano wyniki bHCG - wyszło 517. Test płytkowy - też dwie grube krechy.
To bardzo wczesna ciąża (ok. 2-3 tydzień) i @ spóźniała się tylko 3 dni.
Bardzo się boję i niemalże popadam w panikę. Miałam odczekać co najmniej pół roku, tym czasem nie doczekałam się 3 @ po zabegu. Nawet nie liczyłam, że może się tak stać, bo nie próbowaliśmy w dni płodne i nie staraliśmy się tak, jak to sobie wyobrażałam.
10 lipca zapisałam się na USG, może wtedy dowiem się czegoś więcej.
Może będzie dobrze.

Buziaczki.
 
ika- ale super!!!!! to trzymam kciukasy,pewnie wszystkie będziemy trzymać...no i napewno będzie wszystko dobrze-musi!!!
Jeszcze raz spokojnych 9ciu mcy ci życzę!!!
 
Ika Gratulacje I Zycze Aby Twoje Niepokoje Skonczyły Sie , Duzo Zdrowia I Słoneczka Na Codzien.trzymam Kciuki Za Was Bardzo Mocno , Buziaczki Do Usłyszenia
 
reklama
Do góry