reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tolunia, Anulka - dzięki Wam za dobre słowo - to takie ukojenie dla duszy :)
Toleczko - no to czeka Was wiele pracy z tym remontem - ale przecież robicie to dla siebie, więc chociaż czasami będziecie już zmęczeni to jednak powinno Was trzymać to, że robicie to dla siebie.
Co więcej Toleczko, my chcemy po 20 lipca lecieć do Egiptu i pomimo moich obaw - moj gin powiedział mi, że mam się pakować i lecieć - nawet jeżeli już będę do tego czsu w ciąży. Na pewno co lekarz to inna opinia, ale wydaje mi się, że moj gin ma zdrowe podejście do życia i wcale źle jak do tej pory na tym nie wyszłam :) Na pewno wezmę ze sobą tonę węgla bo może mnie spotkać tzw. ,,zemsta Faraona''.
Wiesz, jeszcze niedawno bardzo się bałam tego, że jak zajdę w ciążę to na pewno nie będę się ruszała z domu aby nic nie zaszkodziło Dziecku. Na szczęście mój gin. mnie z tego wyleczył - za co jestem jemu ogromnie wdzięczna. Na pewno strach pozostanie na zawsze ale mam nadzieję, że nie popadnę w jakieś dziwne skrajności. Wystarczająco już łez wypłakałam....
Anulka - jedz duuuuużo owoców i warzyw no i kwas foliowy :) Mi właśnie minął rok odkąd zaczęłam go łykać, mam nadzieję, że kiedyś nastąpi szczęśliwy finał :) Troszcz się o swojego Skarbeńka :)
Buziaki
 
reklama
Witam,

u mnie narazie wygląda wszystko na dobrze. Nie mam żadnych złych objawów, ale dobrych też nie. Pozostaje czekanie. 10 lipca pierwsze USG i przynajmniej może choć trochę wątpliwości i obaw się rozwieje-mam nadzieję.
ewulka123,madziujka, Gabi, tolka23- dziękuję za wszystkie ciepłe słowa. Jesteście przekochane.
JoannA25- Także Tobie dziękuję za słowa otuchy. Ja zrobiłam prolaktynę teraz. Podobno jest w normie (choć tyle) i progesteron -też, ale bardziej martwię się wynikami hormonów tarczycowych.
anna_ajra- dziekuję za wszystko i cieplutko pozdrawiam.

Buziaczki dla wszystkich.
 
Ikuniu brak złych objawów to bardzo dobry objaw:tak:Jestem przekonana, że 10 lipca zobaczysz swoją ukochaną fasolkę:-)
Tolka co do wyjazdu wszystko zależy od Twojej psychiki. Z nami w Tunezji była dziewczyna w 4 miesiącu ciąży. Bardzo dobrze to zniosła, jedyne czego unikała, to nadmierne nasłonecznienie. Jeżeli miałabyś w czasie pobytu w Tunezji cały czas drżeć ze strachu to lepiej poczekać z fasolką. A może właśnie w czasie wyjazdu można nad nią popracować;-):-)
Aniu teraz wreszcie możesz odpocząć:tak:
 
Antilka, dzięki bardzo, że wierzysz ze mną. Wiesz, że jesteś mi szczególnie bliska i wreszcie się ucieszę, jak i Tobie się uda.Buziaczki
 
Witajcie dziewuszki!
Ikuś-napewno będzie wszystko ok.,i zobaczysz na usg swoją fasolkę...,a kto wie czy nie popłynie ci łezka..(bo mi popłynęła ze szczęścia,jak usłyszałam tik,tik..mojego Alexa)...
Toluś-a może właśnie tam pocznie się wasze szczęście!?jedź,nie przejmuj się,i wypoczywaj!!!!
Tak się cieszę,że coraz więcej dziewczyn jest w ciąży....no,ale zostało nas jeszcze trochę...
U mnie pogoda do d...,ale na szczęście coś przejaśnia się...Synuś właśnie zasnął,a ja szykuję obiad...
Ja narazie czuję się tak sobie,nie daje mi spokoju to moje plamienie w poł.cyklu(nigdy wcześniej tak nie miałam),no ale pomalutku zbliżam sie do kolejnej @,która powinna być za tyg.(oby nie przyszła!)
to narazie tyle,wracam do moich pierogów..!
buziaczki dla wszystkich!
A! Daga-co z tobą?!
 
Cześć dziewczyny! :happy2:
Bardzo dziękuję za ciepłe słowa!
Dagi.p. nie ma już od 23.05. (str.80)! Obawiam się, że coś się stało ...

Pozdrawiam Was serdecznie
Buziaczki
 
witam właśnie wruciłam z pracy ;-);-)

Joasiu - :-) tak Asiu czeka Nas mnustwo pracy :szok: ale robimy to dla siebie więc to jest najważniejsze :tak::tak:zobaczymy co Mi gin jutro powie o wyprawie do Tunezji :sorry2::sorry2:

Ika_s - witaj imienniczko :rofl2:napewno bedzie dobrze bądź dobrej myśli :tak:;-)

Antilko - dziekuje za słowa pocieszenia

Ewuniu - i tak pojedziemy tylko zastaniawiam się czy tylko z mężęm czy jeszcze z dzidzią :rofl2::rofl2:

też obawiam się co z Dagą ??:dry::dry:
 
Cześć dziewczyny! :happy2:

tolka23 - z całej siły trzymam kciuki! Podróż do Tunezji na pewno naładuje was nowymi siłami i nadzieją.:cool: Wszystko będzie dobrze! :wink:
JoannA25 - bardzo się dla Ciebie cieszę, że masz takiego "z ludzkim podejściem" ginekologa ... to dużo daje. :yes: Nigdy nie byłam w Egipcie... Zapewne przeżyjecie tam wspaniałe chwile...:-) Na pewno dobrze wam zrobi wypoczynek. :happy: Mi bardzo pomógł wyjazd do Zakopanego. Mogłam nabrać dystansu... i stało się.
Nie obawiaj się "zemsty Faraona" ... prędzej spotka Cię Łaska Boża :biggrin2: tak jak każdą z nas ...
Ika_s - czekamy na USG! :-D
Antila - :laugh2:
ewa33 - fajnie, że znajdziesz niekiedy czas aby napisać do nas. Bardzo mnie to cieszy :yes: Jak pierogi wyszły?:wink:

Pozdrawiam Was serdecznie
Buziaczki
 
witam :-D

jestem już po wizycie u ginekologa :-) cytologie wyszła idealnie I :tak: jeśli chodzi o wyjazd do Tunezji lekarz powiedział żeby poczekać i starać się dopiero po powrocie ;-):tak::cool2:
 
reklama
Do góry