reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ikuniu Kochana gratuluję z całego serca:-):-):-)Teraz będzie dobrze, nie ma innej opcji:-)
 
reklama
Antilka,
dzięki Kochana. Muszę wierzyć, że teraz będzie dobrze. A co tam u Ciebie? Dawno się nie odzywałaś.
Buziaczki.

Dziękuję Wszystkim Wam za ciepłe słowa. Szczęście Moje jest już tak blisko, choć jeszcze nic nie czuję i nie mam żadnych objawów oprócz potwornego zmęczenia.
Pozdrowionka
 
Ikuś u mnie w porządeczku:-)Trochę prolaktyna za wysoka, ale na razie bez leczenia. Doktor dał nam zielone światło i przepisał profilaktycznie luteinę. Myślę, że jeszcze troszkę poczekam- może wznowimy staranka w sierpniu:confused:Co prawda ostatnio widziałam sześć lecących bocianów, więc kto wie;-):cool2:
Pozdrowienia dla wszystkich:happy:
 
Hej,Ika ja też baaaardzo gratuluję i jeszcze bardziej trzymam kciuki:tak:
Więcej nie popiszę,bo jakoś nastroju nie mam.Mam bardzo chorą siostrę...Napisałam na wątku głównym Maj 2005 (str.1820),jak możecie to zajrzyjcie.
Buziaki.Pa.
 
Ikusia - ja także pragnę i Tobie pogratulować :) Cieszę się, że sytuacja na tej stronie zmienia się na lepsze :)
Antilka - ja również walczę z prolaktyną - biorę cały czas leki na jej obniżenie. Na szczęście dobrze je znoszę.
Gabi droga - jescze nie byłam na tej stronie ale z całym sercem jestem z Tobą i uśmiecham się do Ciebie.
Zyczę Wam Wszystkim miłego dnia i dużo wiary w to, że już niedługo dla wszystkich zaświeci słońce. Dla każdej z nas musi przyjść odpowiedni moment.
Buziaki
 
witam się po tygodniowej przerwie :-):-)

Aniu - rodziców mam przy sobie ;-) powiem tak babcia moja zapisała tatcie domek :tak: tata stawiał sobie garaż nad garażem kuchnie i oprócz tego My robimy sobie mieszkanko na poddaszu bo będziemy zmieniać dach ;-) więc musielismy stawiac nowy komin i jeszcze ten stary musimy rozebrać i postawić odnowa :happy2: więc tak spędziłam swój tygodniowy urlop na pracy :baffled::baffled::baffled::baffled:

Ika_s - życzę wytrzymałości ;-):tak:trzymam kciuki aby okazało się że to dzidziuś :tak::tak: trzymaj się kochana będzie dobrze :rofl2::rofl2:

post_ptaszyno - witaj i bardzo Mi przykro z Twojego powodu :-( musisz dać sobie czas na uporanie się z bólem ale później będzie już lepiej..... Trzymaj się

Gabi - witaj :-D:-D jak po odpoczynku ?? pogoda udana była ?? napewno przeczytam

Joasiu - popieram twoją wypowiedź :tak::tak:

ewulka - nabieraj sił i wracaj do Nas :-):-)

cfcgirl - gratualacje @

Antila - te bociany to dobry znak :elvis::elvis:

a Ja jutro mam dzwonić do swojego gina zapytać o wynik cytologii mam nadzieję że już będzie i w środę będe mogła iść na wizytę ;-) lekarz powiedział że jak wynik będzie dobry to dostaniemy zielone światełko :elvis: :elvis: :elvis: :elvis:

to tyle narazie trzymacie się cieplutko :-)
 
Gabi - bardzo Mi przykro z powodu Twojej siostry nie wiem co mam powiedzieć :crazy::crazy:

Dagunia - kochana gdzie Ty się podziewasz ?? co się z Tobą dzieje ?? Mam nadzieję że wszystko u Ciebie w porządku!!!! odezwij się :angry::angry: napisz chociaż że żyjesz bo umieramy z niecierpliwości :angry::angry:
 
Cześć dziewczyny! :happy2:
Dziś rozpoczęłam WAKACJE!
tolka23 - ale się cieszę, że już jesteś! :rofl::-D:rofl: Hura!!! :biggrin2: Moja radość jest tym większa, im przeczytałam, że zielone śwatało jest dla was w zasięgu ręki! :happy: To cudowne! :yes: Ściskam i buziam Cię mocno! Dbaj o siebie!:wink:
JoannA25 - witaj kochana!:-) Wybacz, że tak długo nie odpisywałam... Z całego serca Tobie dziękuje za tak ciepłe słowa (str.88) - jesteś wielka!:tak:
ewulka123 - wykorzystaj ten wspólny czas na bliskość. Nie patrz wstecz, "Cape diem".
ewa33 - jak zdrówko i samopoczucie?:confused:
daga.p. - daj znać!
fogia, cfcgirl, post_ptaszyna, Ika_s, madziujka, Antila, Gabi - fajnie, że jesteście! :happy2:

Pozdrawiam Was serdecznie!
 
reklama
witam :elvis::elvis:

Aniu - dziękuje za tak miłe i ciepłe przywitanie :yes::yes::rofl: :cool:dzwoniłam dzisiaj do gina i mówi że wyniki są dobre czyli mamy zielone światełko :tak::cool: :rofl:w środę idę odebrać wynik i potwierdzić zielone światełko ;-) cieszę się bardzo :elvis::rofl2:ale pewnie będziemy musieli poczekać jeszcze 4 misiące:dry: :angry::angry: ponieważ chcemy we wrześniu lecieć do Tunezji (zaległa podróż poślubna) zobaczymy co lekarz na to powie :sorry2::eek:
 
Do góry