reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

anty, oczywiście, że tak :tak:wypróżniam się średnio raz na 3 dni :baffled: i to nie zbyt "intensywnie", bo boję się przeć i zostawiam w toalecie tylko to co ewakuuje się bez mojej pomocy :baffled:
Co u Ciebie? Coś postanowiłaś?

Misia, też poprzestanę na 1 szklance na noc, bo wtedy jest najgorzej...:baffled: Przesłodki mężczyzna z Nikosia :tak::-) a jak kolki? lek już zaczął działać?

lumia, i jak tam? @ przylazła?
 
reklama
anty2 - lekarz mi powiedział, że mam bardzo wysoko brzuszek i macicę, i że to jelita i inne narządy przesunęły mi się tak do góry - i jak zjem dużo lub coś wzdymającego, to będzie mnie boleć (a brzuch rzeczywiście mam chyba dość wysoko...) Ale czy to jest to, pewna na 100% nie jestem, bo dziś miałam okropną noc właśnie z powodu tego bólu - lewa strona bolała mnie na przelotowo...tak promieniowało.. no ale cóż.

dziś od rana jakaś zgaga mnie męczy :-/ w ogóle coś dziś kiepsko się czuję... w sobotę wieczorem byłam na koncercie, chłodno się później zrobiło i się chyba podziębiłam...

Misia - Nikoś gwiazdor :-) i już miesiąc zleciał...

anty2 - a co u Ciebie?

OneMoreTime - kiedy następna wizyta u lekarza? ;-)
 
Masha, ale skoro brzuszek i macicę masz wysoko, to jelita itp. powinny być chyba nisko...:confused: ale skoro lekarz tak twierdzi...
Ja idę na krótką wizytę w ten czwartek ok. 16:00, bo powiedziałam, że nie wytrzymam 2 tyg. i muszę podejrzeć maleństwo. Więc tylko wskoczę szybko na samolot, posłuchamy serduszka i to wszystko :happy:
 
OneMoreTime - już 10 tygodni i 4 dni :-) oby szybko zleciało i zaraz poczujesz ruchy :-)
a z tymi jelitami to one chyba tak po całości są - u góry też, z tego co widziałam na obrazkach... no i wątroba jeszcze... ale nie znam dokładnie :-)
 
OneMoreTime dziekuje ze pytasz...Kropelki pomogły i to bardzo. Efekty były juz widoczne po pierwszym dniu stosowania.....Bączki elegancko wyskakiwały ;-) No i zeszła z Niego kupka która zalegała w jelitkach.....kupa od stóp po pachy :-D:-p No i kolki mineły choc kropelki jeszcze podaje tak na wszelki wypadek :tak:


Masha dni z Nikosiem za szybko mijają ...Niedawno Go urodziłam a tu już ponad 6 tygodni.......szok!!!! Wstajemy codziennie o 8:00 rano i nie zdążę się obejzec jak jest 21:00 i Misio idzie lulkać :eek:

A Ty Kochana jeszcze troszkę i ujrzysz swoja Kruszyneczkę :-) Forumowe ciocie juz nie mogą się doczekać :-D
 
Anty
No niestety, walcze dalej...
A co tam u Ciebie? Co postanowiliscie? Macie juz plan dzialania?

One
PrzylazlA....niestety....

Kinia
Odezwij sie!!!!!!

Dziewczyny, czy ktoras ma kontakt z Kinia? Martwie sie, ze sie nic nie odzywa....

A ja jutro do lekarza. Dalej bije sie z myslami czy odpuscic cykl i zrobic hsg, czy zawalczyc raz jeszcze... jeszcze podpytam o to hsg po ktorym podobno mozna sie starac, ale jest mniej dokladne....
 
Hej jestem tu od nie dawna... stracilam 3 ciaze... teraz sie staramy po raz 4 ale narazie nic z tego nie wychodzi... za 3 dni spodziewana miesiaczka jestem przybita :(:crazy:
 
Wczoraj miałam dostać @ póki co nie przyszla. Test robiony dziś rano wyszedł negatywny. Czuję że @ w końcu przyjdzie. Niepokoi mnie tylko to, że cykle mi się wydłużają. Nie wiem czy to przez leki na tarczyce które biorę czy coś się dzieje.
 
Lumia, a przypomnij co to jest hsg?

Lenka, witaj :happy: zapalam światełka dla Twoich aniołków
[*]
[*]
[*] Ja również straciłam 3 ciąże i teraz jestem na początku 4 - mam nadzieję, że szczęśliwej. Robiłaś jakieś badania - znasz przyczynę? Ile cykli się już starasz?

Black, mi teraz blady test wyszedł dopiero 3 dni po terminie @ Wiem, że ciężko o cierpliwość, ale to jedyne co mogę doradzić teraz :sorry: albo betę jutro, jeśli @ nie przyjdzie.
 
reklama
Jesteśmy. Powróciliśmy :-D
skwar lał się dziś z nieba ale mój dzielny podróżnik Jasio nawet nie kwęknął w czasie podróży :tak:
jestem z niego taka dumna :sorry:

Masha - zgaga? To była moja zmora zarówno w dzień jak i w nocy...po 30. tyg franca nie odpuszczała ani na chwilę! Na porodówce nawet mi dała jeszcze popalić...ale jak tylko urodziłam poszła w pizdu :-D także trzeba przeczekać. Czas zasuwa konkretnie, jeszcze chwila i Ty wylądujesz na porodówce ;-)

Lenka witaj i zostań z nami. Każda z nas wie co czujesz, może łatwiej ci będzie wśród nas przejść przez straty i starania. Bądź silna.
[*] dla Iskierek.

OneMore jeszcze chwila i poczujesz smyrania brzuszkowe :-D

lumia ja też się zastanawiam co z Kinią...
podpytaj lekarza jak on widzi Twoją sytuację i co proponuje i wtedy podejmijcie decyzję

Black zaczekaj cierpliwie do terminu @. Z testami to różnie bywa. A my tu zawsze powtarzamy że póki nie ma @ - jest nadzieja :tak:


Pozdrawiamy z Jasiem ;-)
AdobePhotoshopExpress_22951bcfe7cc42dea7c7f2e0bf0e8f07.jpg
 

Załączniki

  • AdobePhotoshopExpress_22951bcfe7cc42dea7c7f2e0bf0e8f07.jpg
    AdobePhotoshopExpress_22951bcfe7cc42dea7c7f2e0bf0e8f07.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 53
Do góry