reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jejku teraz doczytalam o Misi. Będę się dzis modlić za nich!!! Niech Mały posiedzi jeszcze w brzuszku!&&&&&

Olasec
Ja będe miec 32 w pazdzierniku...Ogólnie nie czuję się staro, ale niestety zegar biologiczny bije nieubłagalnie....i tak po cichu powiem, Ze wielkim moim marzeniem jest urodzić jeszcze w tym roku...
 
reklama
lumia czasami testy zawodzą... na wszelki wypadek jeszcze nie puszczam;-) Mnie przy pierwszej ciąży w dniu spodziewanej @ też wyszedł ujemny.
MIsia trzymajcie się dzielnie!!!!!!!!!

Ja jednak byłam na wizycie, dzwoniłam do gina i powiedział, że to nie przeszkadza, a z resztą żadnego krwawienia już nie widział. Za to zobaczył jakieś torbiele, ale po pierwsze bardzo małe (że to w niczym nie przeszkadza i nawet nie podlegają operacji), a po drugie nie wiadomo czy nie są spowodowane miesiączką. Za jakieś dwa m-ce ma powtórzyć usg. Poza tym wszystko w porządku, nie przejął się tym, że @ była bardzo skąpa.
Porozmawialiśmy sobie o badaniach, on stawia raczej na genetykę. Tyle że nie mogę się dodzwonić do tej poradni w Łodzi do której gin chce mnie skierować:wściekła/y: Pytałam o te robione z wymazu z pochwy, ale dość sceptycznie podszedł do tego pomysłu. W ogóle to powiedział, że takie badania,że gdzie indziej pobierają wymaz i gdzie indziej wysyłają do zbadania to nawet szkoda robić:szok: Za to stwierdził, że dobrze by było zbadać hormony. Te z kolei bada się w 2-3 dc, więc na razie nie pozostaje mi nic innego jak czekać i próbować dodzwonić się do genetyki:baffled:
 
MisiaMonisia mysle o Tobie i trzymaj sie kochana :)

Angelstw gratulacje 9 mies. :)

Co do wywolania poronienia. u mnie byla ciaza obumarla, nic sie samo nie zaczelo a tabletki podano by cos ruszylo i nie trzeba mocno mechanicznie naruszac szyjki, to wazne przy kolejnych ciazach. u mnie tabletki ladnie zadzialaly.


Lumia my to jakies podobne cykle mamy. mnie ok 28 dc pojawil sie sluz plodny, to byl sylwester i lecialam sprawdzic do lazienki bo myslalam ze @! dzis to chyba 40dc ( stracilam rachube) nigdy tak nie mialam. ostatni test dzis rano oczywiscie negatywny. no widocznie owu sie mocno przesunela o ile byla zatem i @ za pare dni sie pojawi. za Ciebie trzymam &&&&&
 
Cześć dziewczyny!

Byłam w miarę na bieżąco, bo czytałam ale tak dużo się tu działo a ja miałam tak mało czasu (drzwi od domu od kilku dni mi się nie zamykały tyle ludzi stwierdziło, ze pora przyjść i odwiedzić), że nie chciałam odpisywać "na odwal". Ale mam chwile wolnego i siadam i nadrabiam. ;)

Misia- Trzymam kciuki!! Jak jesteś pod opieką lekarzy na pewno wszystko będzie dobrze ;)

Ewel - Ja jak zaszłam w ciąże po tym co się stało, czekałam na tydzień w którym poroniłam. Bo wtedy mi ulży że wszystko jest Ok. Później czekałam aż minął "niebezpieczne 3 msc". Później czekałam na pierwsze ruchy bo przecież wtedy będę wiedziała cały czas jak się maluch będzie ruszał, że jest wszystko ok. Ale prawda jest taka, że my matki tak strasznie doświadczone, chyba nigdy nie zaznamy spokojnej ciąży. zawsze będziemy się martwić, że coś jest nie tak. Nie ma jakiegoś złotego środka, który nam w tym pomoże. Może jedynie ulżyć pomoc najbliższej ci osoby, która jest obok ciebie i cię rozumie no i nasza obecność :)

Natalia - Witaj!
[*] Dla Twojego Aniołka.Ja plamiłam trochę ponad 10 dni jak dobrze pamiętam. a do gina udałam się tuż po zakończonym plamieniu. I miałam standardowe badania. Tokso i chlamydia. I nic więcej. Lekarka zaleciła nam czekanie 3 msc. Ale, że mój mąż był w delegacji i jak wrócił trochę nas poniosło, a z moich obliczeń wynikało, że to nie dni płodne no coż. Tak jak 7 lat się udawało wyliczyć tak tym razem natura zrobiła swoje i w pierwszym cyklu po... pojawił się Oluś.
tak jak piszesz o tym jak to u Ciebie wyglądało i na jakim etapie było, chyba lekarz powinien wiedziec na jakie badania cię wysłac. A jeśli nie chce wysłać bo "on musi za to zapłącić" można się dopytać i ewentualnie samemu takie badania porobić. Dziewczyny pisały co robiły na własną rękę.

Kinia - witaj z powrotem ;)

Alza - Po Twoim wpisie poczułam się jakby ktoś mnie czymś konkretnym walną po głowie. Ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;) Coś na zasadzie: nie ma marudzenia, konkretne informacje, nie ma co gdybać i się zastanawiać tylko się ogarnąć. Dziękuję bo Twój wpis mnie jakoś otrzeźwił ;) A końcówka Twojego wpisu spowodowała, że aż zaśmiałam się na głos bo wyobraziłam sobie jak wtedy wyglądałaś :)

SeeYou -
Witam. Również
[*] dla Twojego Aniołka. Co do badań histop. ja miałam tak samo, że nic nie wniosły. Mąż? Nie widziałam go chyba płaczącego po tym co się stało. Wiem, że w pracy był na pewno nie do wytrzymania i każdy bał się do niego odezwać. Pracuje w gastronomii i na dzień dobry po tym co się stało wszedł i powiedział, że nie chce słyszec przez najbliższy czas słów: skrobanka, łyżeczkowanie itp. A jak zaszłam w drugą ciążę, to dopiero w sylwestra wszyscy się dowiedzieli o ciąży bo musiał nagle wyjść z moejgo powodu z pracy. Bał się komukolwiek powiedziec, żeby nie zapeszyć... Każdy przechodzi na swój sposób. Może kwestia porozmawiania z nim, żebyś się nie martwiła, dlaczego go to nie rusza. Może rusza ale chce być silny dla was?

Masha - Ah jakie piękne zdjecie!!

Angelstw - pięknie wyglądacie, piękny brzusio, piękny pokoik no i ... piekny 9 msc!! Ja już czekam na info kiedy trafisz na porodówke, bo to chyba takie tygodnie, że lekarze mówią, że ciąża donoszona ;) Wózek wyszukałam w google. wow, wow, wow. mały będzie jeździć małym luksusowym "porshe" :))
U nas stoi i czeka już takie" autko" wózek.jpg
 

Załączniki

  • wózek.jpg
    wózek.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 93
Dziękuję dziewczyny. Czekam dzielnie na pierwszą @. póki co jest cisza...zero plamienia i żadnych dolegliwości przed @.
Jeśli chodzi o badania to i tak zrobię na własną rękę, chcę się też przejechać do Łodzi na konsultację i badania. Macie jakieś opinie na temat Łodzi i tych lekarzy?

misia kciuki mocno trzymam :zawstydzona/y:

Buziaczki dla Was kochane :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:



 
reklama
Anty
Niestety franca @ się dziś rozkręciła:wściekła/y:boli mnie cały brzuch;/...Więc znow od dziś zaczynamy "zabawę" od nowa:/

Neta
Jak widzis i tym razem sie nie udało...Ale mogę Ci pomóc;P chyba razem dostałysmy poprzednią 6 grudnia (w mikołaja:p) Ja dziś bym miala 40 dc, no ale przyszła@....Masakra muszę zadzwonić do gin może coś zaradzi, bo to jakaś masakra z tymi cyklami! W takim razie to ja trzymam kciuki za Ciebie&&&&&, oby franca nie przyszła;)

A swoją droga Dziewczynki, chcę zrobić badania hormonów. Dziś 1 dc to nie chce niczego przegapić. Chce zrobić estradiol, lh, fsh, prolaktynę... Jeszcze zadzwonię do gin,ale mioże polecicie mi co zbadać przy tak długich cyklach i w jakich dniach cyklu. buziole:)
 
Do góry