reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

cześć kochane,

ja wczoraj byłam na wizycie, ustaliliśmy z ginem termin cc na 28 kwietnia, więc jeśli nie zacznę wcześniej sama rodzić to najpóźniej tego dnia nasza cudna córunia będzie z nami :tak: nie mogę się doczekać a jednocześnie bardzo się boję :-(
 
reklama
MisiaMonisia, a może lampka wina na poprawę humoru i rozrzedzenie krwi - dwa w jednym;-)ja sobie właśnie nalałam, muszę się odstresować :tak:

matita, jeden dzień wcześniej a Twoja córeczka urodziła by się w moje urodzinki:tak:kwietniowe dziewczyny są fajne :-p na strach nie ma mocnych, choćby nie wiem jak się wyczekiwało maleństwa zawsze będzie. Ale kciuki ogromne trzymam, żeby wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Edytko, cieszę się, że wizyta kontrolna udana:happy:

Powoli wzięłam się za porządki przedświąteczne i 2 okna już umyte:happy:. Zostało mi największe, ale to jutro jak będę miała wolne i pogoda dopisze.

Dzisiaj oficjalnie przedłożyłam szefowi wniosek o urlop. Coś tam chciał jeszcze gadać, ale mu nie pozwoliłam. Powiedziałam, że już rozmawialiśmy na ten temat i ogarnęłam rzeczy, które warunkowały mój wyjazd. Skapitulował i podpisał wniosek :-) także zaczynam wszystko planować.

Sprawdzałam swoje poprzednie wyniki i miałam jeszcze 2 razy robione TSH: w 2012 r. po drugim poronieniu i jego poziom wynosił 1,1 - więc idealnie, ale w październiku 2013 w szpitalu (przed wyłuszczeniem mięśniaka) też mi robili i miałam 0,47 a teraz 0.6, więc przy normie 0,27 - 4,00 nie wygląda to dobrze:-( mam tylko ogromną nadzieję, że będziemy mogli już się starać i ewentualnie w trakcie hormony regulować.... ehh....
 
matita ależ to zlecialo juz porod tuż tuż.Nie bój się tej cc,będzie wszystko dobrze juz niebawem będziesz miala mala przy sobie
Edyta enya Wam rownież te suwaczki mkną
Kobietko
gratulacje,będzie chłpczyk z tego co doczytałam.
Liluś samnie wiem czy za rok bym chciala dzidziusia czas pokaże,ale cureczka cudowna :)Katherinne co tam U Ciebie?
 
Ostatnia edycja:
OneMoreTime ehh że też wczoraj nie wszłam i nie przeczytałam o tej lampeczce wina...chetnie bym się z Toba napiła ;-).
A co do Twojego TSH to fakt mogłoby być troszkę wyższe....ale ja zaszłam w ciążę majac 0,800 :tak:. Kiedy masz tą wizytę u endo?
Mnie jednak szpital ominął :happy2:. Przestałam krwawić. Uffff :laugh2:
Jeszcze 10 dni i zaczne leczenie toxo . Mam nadzieję że szybko zlecą mi te dni .
 
Czesc dziewczynki:) dawno do was nie zagladalam :)

Matita super ze wszystko ok i juz masz ustalony termin cc:) teraz tylko cierpliwie czekac :)

OneMoreTime ja widze ze my razem w kwietniu swietujemy:) ja tez jestem z 27:)

A ja wczoraj wrocilam do pracy:) nie podejrzewalam ze bede sie tak cieszyc z tego powrotu:) bylam pelna obaw ale jest bardzo dobrze:) przynajmniej nie siedze w domu o nie smutam sie myslac o moim Aniolku.
Aby do czerwca i znow mozna zaczac staranka:)

Pozdrawiam cieplutko:)
 
nisiao, witaj :happy: a co u Ciebie i Twojej rodzinki?
kat
, no właśnie, gdzie Ty ???

MisiaMonisia, żałuj:happy: ja miałam pyszne wino winogronowe własnej roboty:tak: ale jak czytam nie było potrzebne, bo już skończyły się krwawe dni.
W środę na 19:00 idę do endo. Stresuję się nie powiem... chyba dzisiaj też sobie lampeczkę pro-zdrowotnie i pro-relaksująco zapodam :-p

Miczasia, dzień i miesiąc ten sam, a rocznik? ja 82 :sorry:...
W grupie raźniej. Ja jak idę do pracy to albo siedzę w biurze sama albo z szefem :baffled: i tak źle i tak nie dobrze... ale generalnie ja tych 2,3 tyg. potrzebowałam zanim wróciłam do pracy i zaczęłam normalnie funkcjonować.

Chyba wiosna przyszła na dobre, albo porządki przedświąteczne, bo jakoś ucichło tutaj...:confused:
 
Czesc Dziewczynki;-)
Mnie tez juz dlugo nie bylo, ale ciezkie dni w pracy...

Zastanawiam sie ostatnio nad kupnem testow owulacyjnych, tak zeby zobaczyc jak tam u mnie z cyklami..tak z ciekawosci.
Jeszcze nigdy ich nie stosowalam. Wyczytalam o tescie AFRODYTA wielokrotnego uzytku:-)
Czy mozecie jakies polecic?

MAGDALENKA
Jak zdrowko, wrocilo wszystko do normy?
NIMFII, ALZA co tam u Was?
 
OneMoreTime no niestety rocznik tylko sie nie zgadza:) ja 85:)

A co do pracy to ja wrocilam po 8 tygodniach macierzynskiego i 2 miesiacach na zwolnieniu wiec ta przerwa byla spora:) ale ciesze sie ze wrocilam. Ty mowisz ze glownie w biurze siedzisz sama a ja mam na okraglo kontakt z ludzmi, bo pracuje w firmie telekomunikacyjnej i codziennie przewija sie dosc sporo klientow:) nawet jak mojej kolezanki nie ma to czas szybciutko leci:)
 
reklama
Do góry