reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Malgonia - kochana ja dużo zgubiłam kilogramów jak jadałam więcej warzyw , zup na wywarach warzywnych i odstawiłam całkowicie białe pieczywo w sumie to nie jadłam żadnego pieczywa , mięsko też rzadko jadłam ,ale to bardziej przez problemy z ósemką nie mogła się wyrżnąć z dziąsła i puchłam nie mogłam jeść nic oprócz zup najpierw , potem jadłam sałatki , surówki i owoce , wędliny zero , nabiał , ryby o takie rzeczy jak już spadł mi apetyt przez tą ósemkę i przymusową głodówkę to jadłam połowę mniej tego co wcześniej , wiem jak leki pobudzają apetyt i spowalniają przemianę materii bo sama brałam ponad 2 lata , na dodatek mam niedoczynność tarczycy co też sprzyja tyciu ,ale przez takie jedzenie jak piszę schudłam przez miesiąc 7 kg i nawet nie wiem kiedy bo potem to jadłam sobie normalnie tylko o połowę mniej.
Trzymam kciuki mocno za badania i staranka marcowe oby wszystko poszło po Waszej myśli zasłużyłaś na to kochana jak każda z nas po stracie będę Ci kibicować z całego serca ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Małgonia czeka jeszcze sporo tych badań ,tzn bardziej powtórzenie ,żeby to wszystko się udało,żeby naturalnie zajść w ciążę,bo w sumie widać że sie udaje zajść...Trzymam również ogromne kciuki za Ciebie :*
 
MAłgoniu bardzo mi przykro że spotkalo Was to po raz kolejny.
W tą ciazę zaszłam bez jakiegokolwiek leczenia. Zaczełąm mieć dietę i dużo ruchu. Teraz clexane, acard, folik 5 mg,witaminy magnez
Co do zestawu leków i Encortonu na wątku https://www.babyboom.pl/forum/poron...e-leczenie-immunologiczne-63659/index178.html. Ten wątek założyła Enya zresztą z cpp.Sa tam dziewczyny starające sie po poronieniach, tam jest skarbnica wiedzy, ja w połowie nie miałam o niektórych sprawach pojęcia a myślałam że wiem dużo. Już pare nas znów jest w ciąży, i to są dziewczyny naprawdę z przeszłościa, walczace o swój cud.
 
Wiecie co, ja jednak wierzę , że u mnie to nie immunologia. Miałam najważniejsze p/ciała robione - p/plemnikowe, p/jądrowe, p/łożyskowe, zespół antyfosfolipidowy i było OK. Moja lekarka właściwie mysli o tym Encortonie tak profilaktycznie, bo nie ma już innego pomysłu. Mam nadzieję, że p/ciała nadal będą ujemne. A Enya dała mi całą długą listę badań. Jutro idę do ginki i spytam co mam z tego zrobić.
 
malgonia, pisałaś:-(ale jeszcze raz tulę... powiedz, coś się zaczęło dziać, czy na wizycie kontrolnej się dowiedziałaś?
ja brałam encorton, ale na nerki. I tak sobie myślę czasem, że może on pomógł przy pierwszej ciąży ją najdłużej utrzymać. Bo jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to odstawiłam i po 2 tyg. # więc &&&&&&&&&&&&& żeby u Ciebie pomógł:tak: ja od drugiego poronienia przytyłam ok. 7 kg i przymierzam się, by zacząć to zrzucać... lekarz od lutego nam zielone światło daje, ale chyba się wstrzymamy do wiosny/lata. Też chcę sobie badań porobić a to kosztuje... no i w pracy trochę kwasów po moich zwolnieniach. Więc i tak potrzebuję czasu, by zadbać o kondycję, porobić badania i szefa udobruchać :happy:
 
OneMOreTime , dowiedziałam się na wizycie . Przed świętami byłam na USG , ciąża była o 1,5 tyg. młodsza, ale widziałam serduszko. Po świętach było decydujące USG, musiało być serduszko i dzidzia powyżej 10 mm, a prawie nic nie urosła, pęcherzyk ciązowy o 3 mm przez 2 tyg. , serduszka nie było. Miałam plamienia, ale lekarka mówiła, że do 12 tyg. moga się pojawiać, w dodatku wypadały w terminie @ . Innych objawów niepokojących nie miałam. Miałam za to i nudności i zawroty głowy , senność - typowe dla ciąży, do końca. Bety nie robiłam , celowo, żeby się nie stresować. We wszystkich moich ciążach widziałam serduszka a potem już nie było.
 
reklama
Witam moja żona nie może napisać i prosiła mnie abym zrobił to za nią.
Dawid Dorian jest już z nami dziś około 2:30 nastąpiło rozwiązanie przez cesarskie cięcie. Maluszek waży 3150g i ma 53cm dostał 10 punktów w skali Apgara. Synek i Mama czują się dobrze. Jak tylko żona wróci ze szpitala na pewno się odezwie. Pozdrawiam.
 
Do góry