reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Aniolkowa, cwaniaku!!:-D To by mi do glowy nie przyszlo ni cholery! Instrukcja prima sort. Wiesz... Mnie tez poprzednio tylko obmacal lekarz brzuch, zmierzyl cisnienie i dal sobie spokoj, ale na scan umowil na nastepny dzien. Na podstawie badania palpacyjnego i pomiaru cisnienia, uznal ze wszystko jest ok i nie ma powodu do niepokoju, ale cisnelam ze chce wiedziec czy dziecko zyje bo poprzednim razem jak zaczelam plamic to ciaza byla od dwoch tygodni obumarla. Poki co, jutro ide pogadac z GP - se z nia pogadam o moim zagubieniu w zawilosciach systemu i watpliwosciach co do tego co lekarz moze a co mozna olac.;-)
Winki, tu tez masz 2 scany. Po 12 tygodniu i cos kolo polowy. I koniec. O badaniu ginekologicznym podczas ciazy zapomnij. Do GP poszlam w 6 tygodniu, polozna mialam przedwczoraj, na rowne 8. Scan planowo na polowe 13-go, kolejna wizyta u poloznej 01.08, czyli to bedzie tydzien 17. Tez sie w tancu nie pieprza, aczkolwiek to jednak nie Szwecja.

Wlasnie sie na to nakrecam: Angelsounds Fetal Heart Monitor / Doppler | eBay UK

Na ebay jest tego sporo ale pracujacych od 18 tygodnia ciazy - ten zaczyna lapac wczesniej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam dzewczynki... cosik sie niedobrego ze mna dzieje fizycznie czyuje sie dobrze ale...nie potrafie sie zmusic zeby wypełznac na jakis spacer czy cus ,kolezanki dzwonią a ja wymyślam cuda żeby się z nimi nie spotkać ,doszło do tego ze wyłaczam tel.Najchętniej nie wyłaziła bym z lózka i żeby broń boże nikt nic odemnie nie chciał, wlazła bym do mysiej dziury najchetniej...do du... to wszystko
Kochana, deprecha cię dopadła. Nie daj się! Moze poszukaj fachowej pomocy w tej kwestii

kłaczek brak mi słów, mam nadzieję, że zanim zdecydujesz się na desperacki krok z emergency to pójdziesz najpierw do GP, no w koncu to jej kompetencje zostały podważone na rzecz jakiejs tam położnej

U nas dzien do d*** mielismy włamanie do sklepu.... kase zabrali i 3 paczki chipsów, żeby było smieszniej
Poza tym zaczęła się u mnie faza bezsennosci, nie wiem czy spię i ile spię, co chwilę się budzę, ciągle niewygodnie.. masakra
 
No, ja piernicze, Emy to jakies gowniarze chyba Wam weszly... Cholera...

A ja mam plan. Najpierw drogi oficjalne - do GP, porozmawiac. Ze to nie tak mialo byc, ze ja tego nie rozumiem bo przeciez ona mowila ze bedzie szybko scan, tymczasem szpital odmawia jego wykonania, ze czuje sie dyskryminowana i odczuwam to jako zaniedbanie oraz forme emocjonalnego znecania sie (to nie moj pomysl, dobra rada miejscowej, ale polskiej pielegniarki) i ze jesli tym razem okaze sie ze rowniez mamy do czynienia z ciaza bezzarodkowa, bede zmuszona pozwac szpital o zaniedbanie, poniewaz wczesny scan pozwolilby w takim przypadku uniknac komplikacji zwiazanych z poznym poronieniem.

No i zaczelam licytowac identyczny podluchiwacz na ebay'u - uzywka, jak na razie 8,50, za 3,5h koniec. Nowka kosztuje 23funty.
 
aga-cina no wiesz tylko mój brat to 44 latka ma więc napewno chyudnie sie juz inaczej niz by mial mniej, poza tym wszystkie wyniki zrobił i okazao sie ze cholesterol zmniejszył sie ładnie , więc to raczej zdrowe chudnięcie było.mówisz ze nie duzo , no w sumie gdyby tak pić tylko to i nic nie jesc to przypuszczam ze mozna by było więcej , moze zalezy od organizmu .

Ja sobie taki kupie w odpowiednim czasie , boziu co to teraz nie wymyślą , dla nas myśle ze to bardzo dobra rzecz .O tym ,,podsłuchiwaczu,, serduszka mi chodzi.

A i kłaczku ten bananowy slimm to mowisz że mozna spokojnie wypić bez odruchów wymiotnych?Bo mam zamiar zamówić.Almased smakuje jak rozpuszczona kreda z farbą i wapnem.czy która to piła ten bananowy ?bo moze pomyliłam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Anulka, ja nie mialam bananowego! Mialam czekolade, wanilie i truskawke. Truskawka bleee, wanilia bez czulosci ale dalo rade, czekolada calkiem fajna. Licz sie jednak z tym, ze wszelkie te preparaty oparte sa na soi, a to daje specyficzny posmak.
 
onaxxx jak bedziesz czytać to maznij cos o tym smaku bananowym , czy w miare da sie to pić , bo powiem szczerze ze wypilam teraz ten almased i mnie dzwiga . Niby tam mozna z kefirem to wypic ale nie wiem , mysle ze jednak woda najlepsza ale smak ochydny.
Czarna Ty sie wybyczyłas juz nad morzem? bo z tego co pamietam jakis wyjazd mialas?
Mrówka a ty gdzie sie podziewasz??:-)
Kłaczku gadalas juz z Rajmundem o ewentualnym symulowaniu?
 
Anulka, Rajmund jest jeszcze w pracy - dzis i jutro dzienne zmiany. Jutro jeszcze sprobuje z GP pogadac. Nie z rejestratorka, a z lekarka.
Shehzadi, dzieki, sprawdze jak to wyglada. Odleglosc... nie wiem, lookne na mapsy. Wiem ze Manchester to na poludniowy wschod kawalek. Tam jest duzo Polakow to i przychodnie maja.
90 mil w jedna strone.
 
Ostatnia edycja:
aga-cina no wiesz tylko mój brat to 44 latka ma więc napewno chyudnie sie juz inaczej niz by mial mniej, poza tym wszystkie wyniki zrobił i okazao sie ze cholesterol zmniejszył sie ładnie , więc to raczej zdrowe chudnięcie było.mówisz ze nie duzo , no w sumie gdyby tak pić tylko to i nic nie jesc to przypuszczam ze mozna by było więcej , moze zalezy od organizmu .

[...]

A i kłaczku ten bananowy slimm to mowisz że mozna spokojnie wypić bez odruchów wymiotnych?Bo mam zamiar zamówić.Almased smakuje jak rozpuszczona kreda z farbą i wapnem.czy która to piła ten bananowy ?bo moze pomyliłam.


anulka, bo napisalas, ze on pil tylko tena napoj, a nic nie jadl. dla mnie to dziwne, bo 2 miesiace katowal sie tym. Chociaz w sumie w miare zdrowo chudnal, bo kg na tydzien. Ale jak on na tym wytrzymal? Zawziety jest :-) ja probowalam jesc zupe kapusciana. 2 dni wytrzymalam! Masakra, tak mi zbrzydla.
Do chudniecia najlepsza jest dieta :-) w moim przypadku sprawdza sie wyeliminowanie weglowodanow :-)

A bananowy slim fast smakuje jak shake lodowy :-) robi sie go bodajze z chudym mlekiem i zastepuje 1 badz 2 posilki. W UK dostepny rowniez w malych buteleczkach,jak jogurt. Czekoladowy tez mi nie smakowal.
 
reklama
kłaczku co za skur... czy oni nie patrzą na psychikę kobiet które straciły dziecko??? czemu oni traktują nas jak przedmioty. paranoja!!!!!!!!

anulka rozumiem, że dalej nie palisz:)

emy nie stresuj się za bardzo, żeby nie zaszkodzić maluszkowi

A ja wczoraj byłam z synem u endokrynologa bo ma znowu złe wyniki, chociaż ja widziałam po jego zachowaniu, że są złe. No i zleciła nam kolejne badania, oczywiście prywatnie, ale przecież na dziecku się nie oszczędza. No i w końcu zauważyła problem z jego wątrobą, od 2 lat ma aspat w granicach 90 i do tej pory wszyscy zgodnie twierdzili, że taka jego uroda. A teraz kazała zrobić specjalistyczne usg (też prywatne). ehhh a tak w ogóle to doskwiera mi samotność. wracam po pracy do pustego domu, fakt jest Rafał, ale w pracy dzieci, w domu dziecko normalnie się u wstecznie
:( cały dzień na poziomie 5 latków
 
Ostatnia edycja:
Do góry