reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

jak to sie mówi ; pożyjemy - zobaczymy. Ja obstawiam chłopaczka , takiego urwisa :-D,

Wiecie ze mi całe ciasto zeżarli?:-Di moj mi dzwoni z roboty i mowi ze mam upiec jeszcze jedno , powariowali czy co?:-DJa tu te pieprzone proszki pije (do zrzygania) ale nie powiem bo surowej posypki tak sie wczoraj nażarłam ze malo mi dupci nie rozerwalo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Jakie proszki pijesz? Kupilam dzis mrozony bob i ozarlam sie jak swinia. Wrociwszy z przychodni ugotowalam go i z pol kilo zezarlam. Niech mi d... strzeli - mam w nosie.
 
a coś podobnego jak onaxxx - almased , taki dojczlanowski środek na na na ... zmniejszenie dupy.Mój brat to pił i schudł 10 kg. w 8 tygodni , tylko ze on nic poza tym nie jadł tylko to . bób mniam mniam ...smaka mi narobiłaś . tez lubie , tylko szpinaku nie nawidze a zdrowy ponoć.
 
Klaczku ja bym bez oporow szla wieczorem na ostry dyzur. Ty jestes po przejsciach i nieustajacy bol brzucha ,zawroty glowy to absolutne wskazanie do badania. niech nikt nie narzeka na polska sluzbe zdrowia. Ja w Szwecji dostalam skierowanie na PIERWSZE usg 28 czerwca. Czyli bede w 21 TYGODNIU CIAZY. oczywiscie bylam juz 2 razy w Polsce i tutaj prywatnie robilam NT. Rece opadaja.
 
Anulka, nie prosciej bylo zwyklego slimfasta? To przynajmniej smaczne jest.
Winki, probuje sie konsultowac z ludziami tu mieszkajacymi - wiesz, realia tego konkretnego systemu itd. Dowiedzialam sie, ze powinnam isc do GP i przedyskutowac sytuacje, a GP moze przedzwonic do szpitala i umowic scan jeszcze na ten sam dzien. Moze i tak... Wolalabym wyczerpac srodki oficjalne nim narobie dymu.
Kiedy zglosilas sie w ogole do lekarza w zw. z ciaza?
 
a coś podobnego jak onaxxx - almased , taki dojczlanowski środek na na na ... zmniejszenie dupy.Mój brat to pił i schudł 10 kg. w 8 tygodni , tylko ze on nic poza tym nie jadł tylko to . bób mniam mniam ...smaka mi narobiłaś . tez lubie , tylko szpinaku nie nawidze a zdrowy ponoć.

Tylko 10kg w 8 tyg pijac tylko shejki? To niezbyt imponujacy wynik... I jak on wytrzymal na tym 8 tygodni??
Ja probowalam kiedys slim fast. Jeju jakie to ohydztwo. Szczegolnie truskawkowy. wszystkie zreszta byly okropne, procz bananowego :-) a nie schudlam na tym nic.
 
witam! widzę, że są dwie Aniołkowe Mamy :)

Kłaczku tak śledzę Twoje losy i czekałam właśnie co Ci odpowiedzą z tego szpitala i wkurzyłam się na maxa. Miałam Ci pisać własnie o planie B, ale widzę, że sama na to wpadłaś. Proponuję Ci jechać na emergency, ale najlepiej późno w nocy. Powiedz że miałaś w ciągu dnia krwawienia (które mogły ustąpić), ale teraz dostałaś silnych bóli w dole brzucha z JEDNEJ strony. Ja powiedziałam, że mam skurcze w dole brzucha (pytali dokładnie gdzie boli) i mnie odesłali do domu po 4h (bez scanu jedynie po zbadaniu ciśnienia i pobraniu krwi) mówiąc, że to poronienie i mam sie nie martwić, bo pierwsza ciąża zazwyczaj "leci" (ciąża była żywa jeszcze przez kilka tygodni po tym wydarzeniu), ale koleżanka powiedziała, że boli ją po jednej stronie i podejrzewali ciążę pozamaciczną - zareagowali szybko, bo to już poważna sprawa -scan miała w ciągu 2 godz. Poczytaj trochę o dolegliwościach przy ciąży pozamacicznej, powiedz, że masz takie podejrzenia i powinni Ci zrobić skan. Trzymam kciuki, żeby sie udało

Pozdrawiam was wszystkie i trzymam &&&& za każdą z osobna
 
reklama
Anulka ja jestem i was poczytuje. Tylko u mnie chyba wszystko w porzadku ,wiec nie widze potrzeby zawracac wam glow moja 17-tygodniowa ciaza. Mam detektor do sluchania serduszka

AngelSounds DETEKTOR TĘTNA PŁODU JPD100S PROMOCJA (1635152327) - Aukcje internetowe Allegro

wiec sobie slucham domowo ,prawie codziennie chwileczke. Bije jak dzwon wiec podejrzewam ,ze wszystko ok.
Klaczku wiadomo ,ze w UK olewaja ciaze do 12 tygodnia ,ale Ty masz prawo nie byc olewana. Emergency dzis w nocy. Przeciez ,jak boli to nic nie mozesz poradzic.

Ja zadzwonilam do poloznej ( bo tutaj lekarza nie uswiadczysz ) jak bylam w 6tc to powiedziala ,ze zaprasza 10tc. Na wizycie inetersowalo ja tylko czy pije i pale i zebym tego nie robila i zebym chodzila na spacery. Nastepna wizyte mialam w jakims 13 tc ,gdzie pobrala mi krew i tyle.nie mowiala na co ,tylko powiedziala ,ze wynikow nie bede znala bo po co mi one. Jak by bylo cos nie tak to zadzwonia. Teraz dostalam list ze szpitala ,ze usg -28 czrwca (21 tydzien) a kolejna wizyta u poloznej w sierpniu. Nie mam slowa. Po stracie aniolka w listopadzie ,gdzie niekt nie chial mi pomoc powiedzialam sobie ,ze olewam sluzbe zdrowia w szecji i w kolejnej ciazy bedze wpadac do polski. I tak robie. Staram sie byc w mojego lekarza tak co 1,5 miesiaca. Kolejna wizyta w pozniedzialek -mam nadzieje poznac plec, a potem jakos pod koniec lipca.
Na watku listopadowym widze ,ze dziewczyny czasem maja problem ze skracajaca sie szyjka macicy. Tutaj NIKT tego nie sprawdza. W calej ciazy ma sie dwa usg i koniec.

Dziewczyny nie pisze tu czesto ale was czytam i mocno dopinguje wszystkim wam. Sama wciaz zyje w wielkim strachu ,ze to moje szczescie ktoregos dnia o wiele za wczesnie sie skonczy. Czemu ten czas sie tak wlecze???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry