reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie kochane :) bardzo dawno bylam tutaj no ale jakos nie ma czasu...
Wpadlam powiadomic was ze u nas wszystko ok Synek rosnie ma juz 2300g, ulozony juz glowkowo,wyniki w porzadku wiec tylko sie cieszyc:)
Na ostatnim usg nie pokazal bużki ale za to co innego hehe mam nadzieje ze mi wybaczy to ze tak wystawiam go na wstyd hehe

SL279540.jpg
 
reklama
Co pokazal to ma!:-D Bylo sie odwrocic bardziej... hmm... przyzwoicie? ;-) Pieknie rosnie i spory sie zapowiada, skoro juz teraz tak sobie wazy.

Matuuuluuu... Obiad robie. Oczywiscie skoro wczoraj kupilam mielone miecho to spytalam Rajmunda czy zyczy sobie lasagne, czy spaghetii. Glupia!! Nie bylo pytac, przeciez wiadomo ze lasagne bo z tym wiecej paprania.:-D No i sie pieprze jak maly Jas z duzym piwem - lasagne z mielonym miesem i pieczarkami. Zamiast beszamelu serek wiejski - taka odmiana.
 
Witam wszystkie laseczki:-)

U mnie lepiej, wyleżałam sie i przeszły te wstrętne plamiska
Jutro wizyta to zobaczymy jak sie dzidziol ma.

Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku, buźki.
 
SUPER! Ja tez jutro wizyta, po ktorej... bede tyle samo wiedziec co wiem teraz. :wściekła/y:

Obiecane fotki:


I shehzadi... Takie?
 
Ostatnia edycja:
kłaczku cudne są, cudne :D jak Bozia da to mam nadzieję, że mój Syncio w takich właśnie pójdzie do chrztu albo gdziekolwiek :) ło matko jakie cudne
 
Nieee... Jak dobrze pamietam, komus obiecalam rozne kolory, wiec robie grzecznie. Janiepierdykam, cos mi nie teges... Czemu Rajmund ma nocke?
 
reklama
Witajcie kobietki.
IZW przykro mi bardzo jak przeczutałam o twoich problemach , mam nadzieje że jednek dojdziecie do porozumienia. Wiecie jak to jest czasami czlowiek w nerwach powie za dużo i potem żałuje . My jesteśmy razem juz 12 lat i nieraz bywało tak ze myslałam ze rozwód bedzie najlepszym rozwiązaniem ale z upływem czasu chyba nauczyliśmy sie żyć z tą drugą osobą , bo przeciez kazdy z nas ma swoje za uszami , kazdy ma swoje postrzeganie na swiat i no niestety trzeba nauczyc sie kompromisow . Nigdy nie ma tak ze moje i tylko moje zdanie sie liczy a tej drugiej osoby juz nie , bo przeciez tworzymy cos razem ....eh trudne to wszystko , życie jest trudne .
Kłaczku widziałam paputki , zajebiste!Podaj mi na priva nr. konta , napisz ile za paputy i przesyłke a ja moge powysyłac tutaj w kraju dziewczynkom , nie ma problemu , no chyba ze kazdy chce osobno.
przesyłam buziaki i pozdrawiam wszystkie mi bliskie dziewczynki , bez wyjątków.
kłaczku te różowe to dla mnie ?
Dziś byłam ze znajomymi na piwku i gdy tak sie smialam to usyszalam tekst ,, Anula juz sie smieje bo juz jej przeszło to co było w marcu,,Qrwa mać! wstalam, podziękowalam za ,, miłe ,, towarzystwo i poszlam do domu. dziękuje za takich znajomych.Mój poszedł za mną i mial szczescie bo inaczej bym mu skoczyła do gardła chyba. Piepsze takich znajomych. bo ,, TO,, mi nie przeszło , mimo tego ze gadam kawały smieje sie bez ustanku w sercu mam Mojego Aniołka który będzie ze mną do końca moich dni.dziennie o NIM myśle ale co tacy debile zrozumieją , a takie to wyksztalciochy że aż w dupie szczypie bo w sumie oprócz doktoratu i swoich korporacji nie wiedza tak naprawde nic.
A wczesniej podchodzi facet i prosi nie o kase ale o bułke a oni co robią?wyzywają go . Było mi tak przykro że nie macie pojęcia , wstałam ja ,najbiedniejsza z tego towarzystwa i kupiłam pół chleba i 4 konserwy w pobliskim sklepie. Do tego jeszcze napój , i dając mu to poczułam że ja jestem w porządku a oni?wiecie co ? czasami ludzi poznaje sie latami , mam nadzieję ze na mnie nikt sie tak nie zawiedzie jak ja na nich.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry