reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

karolcia81 w Łodzi są super spece jak zaczeła sie nasza trauma i miałam nadzieję, że da sie małego uratować... sporo bardzo pozytywnych opini na ten temat wyłapałam w necie i jeśli miałabym rodzić z przeświadczeniem że zaraz po maluch miałby operację Łódź i tylko Łódź

kłaczek no to widac morelowy zawrót głowy jest dość powszechny w naszych majtaskach :D mi sie wydawało ze to jakieś dziwactwo bo to do niczego nie podobne :D skoro zmienia kolor na brązowawy to pewno jakaś domieszka krwi w tym bedzie fest rozrzedzonej

czarna76 i jak tam dzisiaj samopoczucie, mam nadzieje że sie trochu pozbierałaś, faceci tak mają okropecznie sie boją, my boimy sie o maleństwa w nas rosnące o sobie zazwyczaj nie myśląc, oni mają na głowie dzieciątka i swoje kobity strach o dwie osoby, czasem nic nie gadaja albo nie chcą gadać, facet powinien być twardy nie? i jak taki kozak ma ci sie przyznać do tego że trzęsie portkami... Rozumiem cie doskonale i wiem "że mój baaaardzo chce", ale moge sie założyć że jak przyjdzie te zielone światełko to serducho bedzie mu łomotać ze strachu okropecznie. Tak to juz jest nawet najbardziej zgrana para nie jest w stanie przeszyć sie całkowicie na wylot, żadna z nas nie jest facetem i w życiu nie bedziemy w stanie w pełni ich zrozumieć, tak jak zresztą oni nas. Trzeba samemu przeżyć coś żeby wiedzieć jak sie człowiek czuje, tak jak kobita która nigdy nie straciła bobaska nie zrozumie nas... tak i my nie zrobimy z siebie facetów :D inne hormony, prostolinijność ... eh nie bedę zaś epopei pisała, ale chyba wiadomo o co mi biega :D. Trzymaj sie kobitko

ok zmykam nadrabiać 30 stronicowe zaległości - póki kawę jeszcze mam :D

trzymam && za was wszystkie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jakos tak - jak pamietam Adam mial 60cm dlugosci i cos powyzej 30cm obwody, Strus 55cm i obwody minimalnie mniejsze, Bable tez po 55cm. Bardziej pamietam dlugosci i wagi niz detale, a ksiazeczek tu nie mam. Dzieki w kazdym badz razie za wsparcie.
Moja Klaudia miała 4550 wagi ,59 dł,więc i obwody były niezłe 38 główka i 40 cm klatka piersiowa.:-D:-D:-D
Kuba to wcześniaczek więc kurczak
3350,55 i 36 obwód główki i klatki:-D:-D
Dzięki dziewczynki zastrzyk już zrobiony .
Dałam radę sama :tak::-D:-D
Nadal żyję .
Mam częściowy gips.
Tzn gips jest na stopie pięcie,i łydce a z wierzchu opętane bandażem.
 
kurczaczek taaak As wielkolud a nie kurczaczek..

moj waga 2390, wzrost 49cm, obowod glowki 31cmklatka 30cm :-p
a urodzony w 38tc i 4dn :-)

teraz waga 6200 wzrost wg mnie 65 wg pielegniarek 80 wg ubranek 74-80cm glówka 41cm a klatka 40,8cm

ja to co zrobilam na szydelko to teraz moglabym zakladac no ale coz... lato jest :-D wiec musze pochowac te cieplutkie rzeczy

nic nie doczytalam i raczej nie doczytam :/
spadam robic obiadek papa
 
IZW jak mi ktoś mówi "będzie dobrze" to ja się pytam czy kiedykolwiek stracili dziecko, a jak mowią " nie" to ja mówię żeby nie gadali takich głupot, bo nie wiedza czy będzie dobrze, a najlepiej, żeby nic nie mówili....patrzą na mnie jak na idiotke, robia się lekko czerwoni i zamykaja buzie....też mam dość takiej gadki...wszędzie tylko" bedzie dobrze" jak ktos nie wie co powiedzieć to lepiej niech nic nie mówi....

Emy kochana leż leż i leż....trzymam kciuki żeby skurcze minęły....pisz nam jak się czujesz

Mój Filipko miał się urodzić z wagą 2200 a miał 3600 i 50 cm taki tłusciutki i malutki :-) ale słodziutki :-)
stopki miał duze ale nie pamiętam czy 7 czy 8 cm, hmm ale to chyba później było:baffled: nie pamietam

od wczoraj boli mnie jajnik....ale to jest taki okropny ból, coś ala skurcz:baffled: chodzę pozwijana z bólu i nie wiem o co kaman.....seba do szpitala chciał mnie zawieźć, ale jak powiedziałam, ze mnie tam zabiją to sobie odpuścił....ale do pracy nie pozwala mi iść....a ja głupia ide....
 
witam moje drogie:-)
dzisiaj mam masakre z tym zygankiem co chwila z muszelka sie witam a co jest najlepsze to nawet imbir mnie zabija ale tylko dzisiaj bo tak to pomagal
As biedna jestes miejmy nadzieje ze ten gips masz tylko na 2 tyg
IZW ty tez biedna jestes z tymi bolami
Bibiana mnie pomaga ten wierszyk jak mam takiego dola masakrycznego moze tobie tez pomoze

Sielsko – Anielsko jest Tobie w Niebie
A w pustym domu brakuje Ciebie
Jak mam przytulić postać skrzydlatą ?
Kto będzie wołał Mamo i Tato ?
Kto stos zabawek z kąta wygoni ?
Kto schowa kamyk w maleńkiej dłoni ?
Pytań tysiące – w zamian MILCZENIE
W oczach mam rozpacz, w duszy zmęczenie
I tylko liczyć mi pozostało,
Że przyjdzie przeżyć chwilę wspaniałą
Gdy poza czasem, poza przestrzenią,
Gdzieś poza ciałem, gdzieś poza Ziemią
Gdy przerwać zdołam rozumu rany
W pełni Miłości – znów się spotkamy....
Pytam po ludzku – Jak to się stanie ?
Ja jeszcze nie wiem – Ty wiesz KOCHANIE
 
i jeszcze mam takie dwa co sa ze mna od odejscia mojego skarba napewno znacie
buziolki przesylam wam wszystkim i swiatelka dla wszystkich aniolkow (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Gdy dziecko usypia,
na brzegu
poduszki
siadają srebrzyste
Aniołki - Maluszki.
Siadają cichutko
wśród sennych falbanek,
wyciągają ręce
pełne kołysanek.
I sny rozwijają
z kłębuszków świetlistych.
Patrzcie! Już się kładą
na brzegu kołyski!
A potem śpią sobie
na białych falbankach
w błyszczących koszulkach,
w błyszczących piżamkach
:-(

Śpij Wiktorku, śpij Syneczku.
Ty bieluśkie masz łóżeczko,
Z piór anielskich poduszeczkę,
Z chmur na niebie kołdereczkę.
Ze śnieżynek - przytulanka,
Od słowika - kołysanka:
Luli luli - ptaszek śpiewa...
Luli luli - szumią drzewa...
Drogą mleczną nocka kroczy,
By Cię snami zauroczyć!
Śpij spokojnie, luli luli,
Kiedyś mama Cię utuli...
 
Ostatnia edycja:
As, wez na Kube nie narzekaj, co? Moja bratowa, kobieta jak gora, urodzila dziecie o wadze 2,400. Donoszone, wszystko w normie. Smialam sie ze kazde z moich blizniat bylo wieksze od jej "jedynaczki". Jak sama zaznaczylas, Kuba sie pospieszyl, wiec pewnie podgonilby jeszcze z kilo. Szyne masz - zwykle od tego zaczynaja, potem albo zostaje, albo zakladaja pelny gipsior.
Bibiano, zwykle jak boli to cos jest nie tak... daj sie moze obejrzec jakiemu lekarzowi, co?
 
hej dziewuszki!!!!
ale sie nadzialo:szok:
emy bidulko lez plackiem i nawet do kibellka nie wychodz......musi byc dobrze, dasz rade, wytrzymasz!!!!!!!
as to zes sie urzadzila- gips na lato....bidulko...jeszcze zastrzyki w brzuch:szok: ja nadal mam dola.....przyszedl mi slim fast wiec zaczynam odchudzanie razem z dieta aniunni....zobaczymy jakie beda rezultaty....jak narazie siedze na urlopie i sie nudze, pranie, sprzatanie, o matko list do jankesowej musze napisac bo jej juz obicuje i obiecuje...milego dnia dziewczynki!!!!
 
reklama
Onaxxx, slim fast jest fajny bo uzupelnia mikro i makro elementy co przy redukcyjnej diecie jest wazne. Tylko musisz mocno pilnowac tego jednego posilku zeby nie byl za bogaty i nie podjadac miedzy posilkami. I mleko odtluszczone obowiazkowo. Sprawdzalam to przez krotki czas - fajny jest czekoladowy, waniliowy taki sobie, truskawka obrzydliwie sztuczna.
 
Do góry