reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie kochane .
Ja dziś tylko na chwilkę.
Mam nogę w gipsie :wściekła/y::wściekła/y:
Po wczorajszej przygodzie poszły mi 2 stawy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Na razie na 2 tygodnie gips i leżenie ,bonie mogę obciążać.
Dostałam clexane 0,4
Jak to dziadostwo prawidłowo się wstrzykuje.
Ktoś mi napisze?
Z góry dziękuję

Widziałam notkę EMY
Emy trzymaj się ,będzie dobrze.
Ja też jechałam na sporych dawkach Isoptinu z Fenoterolem.
Brałam go co 4 godziny i Kubuś dał radę do 35 tyg.:tak::-):-)
Trzymam kciuki.
 
reklama
Uczyłam młodego jeździć na rowerze ,biegłam za nim i jak mi skręcił w lewo zamiast prawo jadąc prosto pod samochody to go złapałam z całej siły .
Rower przekręcał się i chciałam go utrzymać ,żeby młody się nie przewrócił.
Zrobiłam przeciwagę naskakując najpierw na lewą nogę a potem wyparcie do tyłu i przeniesiebnie ciężaru na prawą.
Młodego uratowałam,bo się nie przewróciła ,a mi poszły 2 stawy..:-:)-:)-(
 
O, kurcze... No, to masz wolne, laska! ;-)
Zalapalam pierwszy z zyciu angielski dowcip. Dobrze ze byl napisany bo opowiadanego bym pewnie nie zalapala, a tak to dumna z siebie malo sie nie polalam ze smiechu:
A Scottish guy, a Welsh guy and an Irish guy walk into a pub in London, they start fighting and get chased out by a cop. With the cop in hot pursuit the three men run into an abandoned warehouse where they see three sacks lying on the ground. The men jump into a sack each and hide just as the cop runs in...the cop notices the sacks and approaches them. He kicks the first sack and the Scottish guy goes "meow, meow" and so the cop thinks there's just a cat inside. He moves to the second sack and kicks it - the Welsh guy goes "woof, woof" - just a dog the cop thinks. He moves on to the third and final sack and kicks it and the Irish guy goes "potatoes, potatoes".
 
Ostatnia edycja:
Jak to dziadostwo prawidłowo się wstrzykuje.
Ktoś mi napisze?
O widzisz to może moje Clexanowe doświadczenie Ci się przyda ;-)
Ja się kłułam następująco: tak 5-10 cm od pępka na boki, bierzesz fałd skóry między dwa palce, wbijasz w to igłę, wciskasz zawartość, wyciągasz igłę, puszczasz. W sumie raczej niebolesna procedura (chyba, że mnie mój tłuszcz tak znieczulał ;-)), tylko jak się przypadkiem trafi pod skórą w naczynie krwionośne to wychodzi z tego bolesny zabieg (ale bez przesady) i siniak

W razie pytań, polecam się :-)

Czarna, bo ja tu ciągle czekam na Twoją ciążę :-)

Karolcia, dobrze, że znalazłaś lekarzy przy których opiece bezpiecznie się czujesz

Kłaczek, tak mi się pomyślało, że dla takiego tyciulka to te buciki to z reguły na jakieś skarpetki plus śpiochy idą, więc poniżej tych 8 cm to chyba faktycznie nie ma co schodzić
 
No i sprawdzilam co mi to wychodzi, i jest 9cm dlugosci wewnatrz. Czyli ok. Buciki sa grube, wiec zewnetrznie wyglada jeszcze "powazniej" ale powinno byc ok. Kurcze... Pamietam jak robilam pierwsze ubranka mlodemu... czapeczke to by pewnie roczny mogl nosic.:-D No i zapomnialam do teraz jakie duze jest takie male dziecko.
 
Jakos tak - jak pamietam Adam mial 60cm dlugosci i cos powyzej 30cm obwody, Strus 55cm i obwody minimalnie mniejsze, Bable tez po 55cm. Bardziej pamietam dlugosci i wagi niz detale, a ksiazeczek tu nie mam. Dzieki w kazdym badz razie za wsparcie.
 
reklama
dobra mam resta i widze ze sporo się dzieje

aga2323 trzymam kciuki mocno fest &&

AS bidulko, mama supermenka :D ja jak mnie pielegniarka na izbie przyjeć instrułowała jak te zastrzyki roboć miałam nogi jak z waty bo sie boje igieł hehe stara a jak dziecko nie? Biłam to mojemu mężowi prawie 2 miesiące po tym zeszłorocznym wypadku co miał 2 nogi w gipsie. Łatwiej jest bić komuś niż sobie bo trzeba prostopadle, chyta sie fałdke jak ktoś ma jest prawie bezbolesne - jak ktos nie ma trzeba sie nagimnastykować co by fałdke zrobić (moja znajoma chodzierloczek bidna cały brzusio w siniakach miała) - no więc chwycić tak jakbyś chciała uszczypnąć, a druga ręka prostopadle wbić igłę wcisnąć i powoli wyjąć. Ja cały dzień łaziłam jak na szpilkach zastrzyk miałam zrobic po 8 godzinach od tego w izbie przyjeć przed oczami miałam ino wielgachna strzykawę i igłę o wymiarach Pałacu Kultury która musze wbić połamanemu bidokowi. Nadszedł czas otworzyłam opakowanie - patrze a tam kurde malusi kurde koliberek w porównaniu do tego co sobie wyobrażałam :D nie powiem robiłam zawsze zastrzyk mimo wszystko na wdechu mój musiał sie odwracac żeby nie patrzeć na moje miny bo jak sie chichrał ze mnie to nie dawałam rady. Najlepiej bic naprzemian raz po jednej stronie raz po drugiej, na tyle zastrzyków co mu zaapilkowałam miał tylko dwa siniole więc chyba dobrze mi szło. Lekko ponizej pepka tak zeby w miare fajnie się chwytało w odległości około 10-15 cm tak jak juz dziewczyny pisały. O ile dobrze kojarze ty chudzinka jesteś to lepiej niech ci M robi te zastrzyki.
Masz gipsior czy szynę bidulko?
 
Do góry