reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

....mnie najbardziej podoba sie to...Nadzieja.Wystarczy mi strumyk.Ale wszystko zgarnęłaś.Dzwięk co drga został mi odebrany. Eh...rozkleiłam sie :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ten wiersz jest piekny. Majac swego rodzaju bzika na punkcie Stachury, kiedys dopadlam jego antologie w 5 tomach - u kogos niestety. Byly rowniez tlumaczenia Stachury - to mi siadlo jak zadne. Wiem, dolujacy jest i pewnie dlatego tak mi bliski. Czasem w jego wierszach znajdowalam siebie. Wiersze samobojcy...
 
Onaxxx tak przez błąd lekarzy, najgorsze jest to, że po czasie dowiedziałam sie, że podali mu za silny antybiotyk, którego w ogóle nie miał dostać, bo to takie w razie "W" było....a po ponad miesiącu moja koleżanka pojechała tam z dzieckiem bo mała gorączkowała, wymiotowała i lekarz tez podał jej antybiotyk w razie"W" i wysłał do domu na drugi dzień poszła do przychodi i pediatra powiedziała jej że ma dziękować Bogu, że dziecko żyje bo po takiej dawce jakiej dostała to cud, a mała miała zapalenie gardła....ja nie wiem co się na tym świecie dzieje, tam gdzie mieszkałam miałam jednego zufanego lekarza, a tutaj to żadnemu nie ufam i nigdy nie zaufam, jeżeli będę miała kiedys dziecko to bedę chyba 80 km jeździła do tego mojego lekarza....
A siła....może i jestem silna, ale denerwuja mnie ludzie którzy mówia " ja bym tak nie mogła, ja bym się załamała" ja to odbieram tak, że oni uważaja, że ja nie cierpie....

4 lata temu miałam bardzo przykry incydent, jak wszystko się wydało(bo poszłam na policje) nagle połowa moich "przyjaciół" odwróciła się ode mnie, a w sądzie były wykorzystywane argumenty, że ja wychodzę z domu....dla niektórych lepiej się załamać bo wtedy widać, że człowiek cierpi, a ja? ja nikomu nie życzę żeby musiał przeżywać to co ja, a ludzie zawsze byli i bedą dziwni....

Kłaczku ale ja i tak będę trzymać kciukasy, może akurat....
Sałatka powiadasz? uwielbiam lodową z warzywkami i kurczaczkiem pychotka tylko że ja ładuje majonez :sorry:
 
wczoraj sytuacja po egzaminie już - stoi taka małolata ze tak powiem z brzuszkiem na moje oko 8 miesiąc i kopci jedna fajke za drugą, do tego slysze jak mówi,,jak zdam to idziemy na flaszke,, . Pomyślałam ....zresztą nie napisze co pomyślałam bo byłoby to niecenzuralne ...Wczoraj takie emocje były że o tym zapomniałam a dziś? wychodze na balkon zakopcić oczywiście:-Di znowu jedna w mniejszej ciąży papieros w gębie i jedzie z tym koksem. Nie wiem czy to zazdrość mną żądzi teraz ale coś mnie w środku boli ....
 
Bibiana, Ty jestes silna - to co mialo prawo Cie powalic, ledwie Cie przygniotlo, a Ty wstajesz. Umiesz dalej zyc, umiesz rozmawiac, odzywasz sie do ludzi zamiast zamknac ze swoim bolem i pozwolic mu zzerac Cie od srodka. To jest wlasnie sila. Nie brak placzu, brak zalu, ale bycie ponad zalem, zycie pomimo niego, zycie z nim obok, dzien po dniu. Jestes silna.
Salata z kurczakiem? Pieczony filet w kosteczke, do tego ananasek, salata of course lodowa, majonezik jest ok, zle wymieszajmy go z jogurtem, zrobi sie lzejszy.
Nie, anulka, takie widoki autentycznie wqr...a normalnego czlowieka. Wyobraz sobie dyskoteke - poziom halasu taki, ze czujesz jak (za przeproszeniem) flakami rzuca, oczywiscie piwo i driny, palarnia na zewnatrz i w tym wszystkim kobieta z brzuchem jak pilka - nic tylko zje...c. Co ona temu malenstwu funduje? Promile i wibracje takie, ze mozna sie porzygac.
 
Ostatnia edycja:
Bibianko ja wiem że jesteś silna !!!!Kurcze jak ma być na świecie dobrze skoro jak coś nam nie wychodzi tzw. przyjaciele odwracają sie od nas . Kto ni e przeżył tego co Ty , nie zrozumie .Nie do końca zdrowy zrozumie chorego , bogaty - biednego .Masz tą tragedie w sercu , nigdy nie zapomnisz o Filipku i przede wszystkim patrz na siebie !!!!No tak dla wielu ludzi najlepiej by wyglądało jakbyś zamknęła sie w domu i odcięła sie od świata , wtedy by mówili - zobacz jak ona cierpi!!
 
Cześć dziewczyny! Czy mogę do Was dołączyć? Właśnie straciłam dziecko :(. W 8 tc. To była moja pierwsza ciąża. Na razie zamierzam zrobić sobie przerwę. Poszukuję wsparcia u osób, które doświadczyły tego samego, dlatego zdecydowałam się napisać na Waszym wątku. Pozdrawiam.
 
Kłaczku nie wiem czy dobrze myśle ale właśnie takim sie jakoś powodzi a jak sie nie powodzi to pierd..ą to i tyle . Może złe uczucia teraz mną żądzą ale to takie NIESPRAWIEDLIWE do cholery.U mnie na osiedlu jest babka , każde dziecko z innym , ciąża?picie i palenie i g wie co jeszcze. A dzieci?Zdrowiutkie , bezproblemowa ciąza . W ogień by poszły za Matką . Pamiętam jak dziś , mróz a ona okno myła już na bani oczywiście , muzyka na fuul i śpiewa sobie , w środku krzyki i słysze jak mówi ,, a co ku..a niech patrzą ludzie , ciąza to nie choroba,,Dobra schodze z tematu bo mam ciśnienie 300/200 chyba .
 
Cholera, nastepna "kolezanka po fachu" - pieprzony swiat! Witaj, shehzadi. Dobrze trafilas bo to dobre miejsce dla takich jak my. Wspolczuje Ci, ale obiecuje, ze choc z czasem wcale nie zapomnisz, to jednak nauczysz sie z tym zyc. Jak my wszystkie.
Anulka, ale to normalne ze Cie ciska. Mnie tez i tego akurat za odchyl w swej osobowosci nie uwazam, raczej za jakies poczucie sprawiedliwosci zbuntowane. Tylko ze nikt nigdy nie mowil, ze zycie jest sprawiedliwe. To ze dzieci zdrowe, to fuksa ma. Ze za nia jak w dym? Bo taka jest milosc dziecka nim zacznie samodzielnie myslec i oceniac. Ile dzieci ucieka z bidula, gdzie ma co jesc, czysto i w miare spokoj, do domow-melin, gdzie glod, chlod, wieczne burdy, ale tam jest MAMA. Nie wazne ze qrwie a nie matka - dla nich to MAMA. Taki swiat - po prostu przyroda.
 
Ostatnia edycja:
reklama
shehzadi dla Twojego Aniołka
[*], współczuje Ci bardzo. wiemy co przeżywasz , mnie właśnie dziewczyny pomogły najbardziej więc jeżeli chodzi o wsparcie masz je ode mnie.
 
Do góry