reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
dobra kobitki zmykam wyszukałam pare sposobów na necie na moje cudnie nie- sexsowne brwi min popiól z papierosów, pianka do golenia idę to wypróbować

dobranoc

&&&& dla egzaminowanych
i &&&& dla staraczek
 
dziękuję za ciepłe słowa wróciłam:-) czuję się świetnie i będę się starała być na bieżąco:) mam ustawione leki i klimatyzuję się w domku byłam w szpitalu przez 6 tygodni muszę się pomału wkręcić w dawny rytm życia:)
 
Przeczytałam posty Lili i Agaty i ciśnienie mi skoczyło i opaść nie chce ;-)
Jak dla mnie wiara w dziecko, a potężny strach o to, żeby było dobrze to dwie różne sprawy. Więc jak mi ktoś pisze, że bojąc się tego, że coś może pójść nie tak uśmiercam swoje dziecko to mnie trafia :baffled: Sorry, ale mając świadomość, że nieszczęścia chodzą po ludziach nie jestem w stanie wmówić sobie, że mnie to na 100% nie dotyczy. Już nie... Taką optymistką byłam idąc na usg w pierwszej ciąży, idąc na usg serduszka Szymkowego - i co doopa statystyka nas dopadła
 
Jutro Was poczytam , teraz już mi sie myli czy jadąc na prawo cza włączyć prawy czy lewy kierunkowskaz:-D:-D:-D. Miłej nocki babki.a i jeszcze co do henny to ten popiół można zmieszać z oliwką , napewn jest przyjemniej masować, albo zrobić peeling (oliwka+cukier)jak sie nie ma gotowego. A tam za pare dni nie bedzie widać IZW , zawsze możesz powiedzieć że Tobie sie tak podoba i tyle.:tak:;-).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam wieczornie :-)
anulka trzymam kciuki
a ja dzisiaj bylam na pierwszej wizycie i widzialam zarodek na usg takim starym i do tego zrobil przez brzuch bylam w szoku dostalam duphaston mam brac 2 razy dziennie
23.05 kolejna wizyta ,od jutra juz jestem na l4 mam nie ryzykowac bedac w pracy w domu bede bezpieczniejsza opowiedzial mi jak wygladal moj porod co bylo jego przyczyna i z kuli tego zalozy mi szew w 17 tc i dostane jeszcze jakies leki wspomagajace
milej nocy zycze i owocnej oczywiscie :-) buziolki i papatki laseczki
 
jestem zas - mój robi dwie niespodziewane nadgodziny bo mieli awarie maszyny :D
wypróbowałam sposób z panianką do golenia i dupa jasiu na podlasiu :D szorowałam mydłem... juz w sumie po tym cudeńku nawilżajacym ze skóry zeszło ale wszystkie włoski ani ruszyły hehe nom sie załatwiłam na całego ale potem jak kończyłam objad i przypomniała mi sie cytryna w dupie indora to mi sie przypomło, że jak mi kiedys farba do włosów zciekła za bardzo na karczycho to właśnie cytryna ją załatwiłam i wprowadziłam ten przepis w zycie i proszę, może nie do końca jest tak jak powinno, ale zdecydowanie lepiej - wyglądam troche jak burdel mama ale co tam :D jutro powtórze cytrynowe szaleństwo i mam nadzieje że bedzie ok :D dzieki kłaczku nie świadomie ale opowieści o odbycie twojego ptaszego potwora mi pomogły :D

co do tematu dnia wiara i strach, cały dzionek o tym myślę mam takie zdanie jakie mam jakby nie wiara to by ten topic świecił pustkami, a że mimo wszystko większość z nas sie boi ... no cuż jesteśmy tylko ludźmi, nie mam nic do kobitek którym sie udało i mówią że wiara czyni cuda bo przeca babeczki chcą dobrze i szczerze zazdroszcze tym które są pewne na 100% tego, że będzie ok (ale ile takich jest), ja niestety należę do tej zmasakrowanej boskimi decyzjami większości które boją sie tego co tam w górze dla nas wymyślą. Jak to mówia człowiek pisze Pan Bóg kreśli. I jeszcze jedno mi krąży w głowie skoro tak trudne było wierzyc skoro tak drogo to kosztowało i wymagało takiego wysiłku czy to była na pewno wiara czy odrzucanie myśli ze coś może być nie tak...? To wszystko jest tak bardzo zagmatwane, że nie łatwo jest to ogarnąć. Mi niestety nie będzie łatwo bezgranicznie zaufać komuś kto dwukrotnie wystawił mnie na próbę, po co i dlaczego... czym sobie zawiniłam - czym zawiniło maleństwo. Bo szczerze nie rozumiem tego boskiego planu i wiem że za życia tego nie ogarnę... Czy to co chcemy żeby sie stało ma jakikolwiek wpływ na jego decyzje??? Za pierwszym razem prawie nikt nie myśli że cos może być nie tak - zatem wierzy w to że wszystko będzie ok ... owszem wiadomo każdy ma świadomosć zagrożeń, ale tak jak z każdym innym nieszcześciem nawet takiej myśli do siebie nie dopuszcza i jest tzw "mnie to nie dotyczy", a jednak aniołkowych mam przybywa... Eh temat rzeka, ale nie po to tu jestesmy żeby wytykać sobie to czy tamto ważne jest że choć czasem przychodzi nawet zwątpienie - nadzieja zawsze pozostaje. A wszystkie zafasolkowane i te już wypakowane są tego najlepsiejszym z najlepsiejszych dowodów.

kobietka22 witamy, po lekutku bez pośpiechu i będzie dobrze, ps te leki jak długo będziesz przyjmować? && za jak najszybszy powrót do zdrowia
anulka16 jak najmniej stresujących momentów na drodze jutro, zresztą wiesz ze jesteś dobrym kierowcą poradzisz sobie ze wszystkim ze stresem też &&
kasia2011 i bardzo dobrze że na L4 od razu ja tez się nawet nie zastanawiałam jak mi gin zasugerował, teraz leżeć i wypoczywać od czasu do czasu zdać nam relację :D jak już bedziesz sie totalnie nudzić i leżeć i wypoczywać na relaksie :D i tak spokojnie przez nastepne miesiące
As 76 powodzonka na egzaminku &&

dobra teraz to juz dobranoc ostatecznie, staraczkom upojnej nocy &&
 
Ostatnia edycja:
IZW podobno popiół z papierosów dziala najlepiej, ale juz moze tego nie trzyj za duzo, bo będziesz miala czolo czerwone

just
- dokladnie! fakt ze teraz się boję o moje dziecko nie znaczy, ze w nie nie wierzę. to zupelnie inne sprawy. I nikt mi nie powie ze jak spojze swojemu dziecku w oczy to mnie sumienie zeżre, ze nie wierzylam, bo wierzę w siebie i w nie. po prostu się boję. myslę, ze jak sie urodzi to poczuję wielkie szczęście i ulgę, ze zdrowo udalo nam się dotrwac do końca.
Czego sobie i wam wszystkim życzę z całego serca.

kasia odpoczywaj. ja tez mam miec szew zalozony ;-) nie wiem jeszcze kiedy,ale na nastepnej wizycie sie wyjasni

A wlasnie, dziewczyny, przypomnialo mi się mialam was poprosic o radę.
Na ostatniej wizycie zapytalam ginka czy mam robic ten test Coombsa na przeciwcialaRh w 12tygodniu jak zalecają lekazre w PL? A on na to ze nie ma sensu, ze co z tego ze zrobie test teraz jak immunoglobinę dostalabym dopiero w 28tc
ze wczesniej sie tego nie leczy
Zdębialam. wiec jesli moj gin ma rację dlaczego w Polsce robi sie oznaczenie przeciwcial w 12tc skoro leczyc mozna dopiero w 28tc???
nie wiem co robic, czy jednak zrobic to badanie teraz i wiedziec na czym stoję czy mu zaufac (szczerze nie przypominam sobie zeby mi ktos podawal immunoglobine po pierwszym porodzie, boje sie ze moze byc nie tak tym razem) jesli by cos wyszlo moze poszlabym do innego lekarza, tylko nigdzie nie znajduję info ze za temat konfliktu serologicznego bierze się juz od 12tc


Buziaki
Dobranoc!
 
reklama
Do góry