reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej dziewczyny...przepraszam, że tak rzadko zaglądam...i że nie jestem na bieżąco...ale w ubiegły piątek miałam kolejne łyżeczkowaniu, bo zostały resztki...do dzisiaj brzuch mnie boli...jak leżę, to mniej...jak chodzę lub stoję to o wiele bardziej...czasami nawet dość mocno...znowu biorę antybiotyk...
Jak długo u Was utrzymywał się ból brzucha po łyżeczkowaniu? Czy wiecie coś na temat zrostów? Jakie jest prawdopodobieństwo, że powstaną?
 
reklama
Witam
jujka- super :)
Lenka29- super że wszystko ok i dzidzia rośnie zdrowo:)
No pogoda super Dziś w przedszkolu mamy warsztaty wielkanocne wiec bede pisanki malowac.
Jutro turniej karate a w czwartek juz wyjezdzamy do rodzicow,Mały nie moze sie doczekac bo w niedziele bedzie szukal zajaca:)
 
Jujka, i dobrze Ci tak.
yes2.gif

Hopee, cholera, mnie juz na drugi dzien rano nic nie bolalo, czyli po kilkunastu godzinach po zabiegu. Po naturalnym z reszta tez, tyle ze krwawilam troche dluzej no i tez zostaly mi resztki. Czekaj... Ty mialas poprzednio zabieg, prawda? Nie doczyscili?? Co do zrostow pojecia nie mam...
Karollcia, karate w wykonaniu pieciolatka musi byc super.
 
klaczek- powiem ci że wygląda to super.te dzieciaczki w tych kimonach, bojowo nastawione,Oczywiście one nie walczą tylko pokazuja ciosy i przepychają sie.
To jest jedyne miejsce gdzie moga soboe pokrzyczec i nikt im nie powie ze za głosno czy ze juz maja przstac.No a jutro to pierwsze takie zawody mojego Tymka jest strasznie przejęty.
 
lenka29 u mnie chyba przezierność wyniosła 2. Z tego wszystkiego nie pamiętam. Opis usg dostanę pocztą razem z wynikami z krwi. Doktor musiał sobie zostawić, żeby wsio razem oceniać.
 
Karollcia, raz ze moga sie wykrzyczec, dwa ze moga rowniez wyladowac energie. "Udawane ciosy" - pewnie maja jakies kata zapodane - to tez forma intensywnego ruchu. Bardzo fajne.

Padlam. Wchodze do sklepu w ktorym zawsze kupuje przyprawy, a tu na podlodze 3 takie sobie leza: http://www.flickr.com/photos/olalazar/2659309758/ . No, opad szczeki po kolana, pierwszy raz na zywo chlebowce widzialam, ale drogie - 15 funtow/szt. Nie ma bata, nie kupie. Ale pomacalam, zeby nie bylo ze lezalo i nie dotknelam nie obejrzalam sobie z bliska. Ciekawosc to okropna wada - mam dzika ochote dorwac, skosztowac, sprawdzic jakie to jest. Wiem ze cholenie slodkie.
 
Ostatnia edycja:
Mój młody trenował Aikido. Fajne te szkuty w kimonach ale on jest dyslektykiem i ma problemy z orientacją ciała w przestrzeni. Jak zaczęły się trudniejsze kombinacje nie dawał rady i po roku przestał chodzić na zajęcia. Nie zmuszałam go, bo ma inne pasje. Uwielbia grzebać w skuterach i samochodach. Zresztą poszedł do samochodówki.

Hope nie mam pojęcia o zrostach. Wiem, że mogą powstać. Dziewczyny pisały tu kiedyś o ziołach zapobiegających zrostom po zabiegach ginekologicznych. Może któraś coś podpowie albo może znajdziesz informacje na ten temat w internecie.
O znalazłam coś na ten temat MIESZANKI ZIO�OWE NA P�ODNO�� - ZIO�A NA NIEP�ODNO�� KS SROKI I KS KLIMUSZKI
 
Ostatnia edycja:
Witaj Meg z tego co wiem, to nie, ale jest wątek o in vitro Kto po in vitro?
i możliwe, że tam są takie osoby.
Pozdrawiam

Widzę, że już tam dotarłaś. Jeżeli potrzebujesz wsparcia zostań z nami. Nie ważne w jaki sposób zaszłyśmy w ciążę. Każda strata boli tak samo. Wspomagamy się, jak możemy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jujka, i dobrze Ci tak.
yes2.gif

Hopee, cholera, mnie juz na drugi dzien rano nic nie bolalo, czyli po kilkunastu godzinach po zabiegu. Po naturalnym z reszta tez, tyle ze krwawilam troche dluzej no i tez zostaly mi resztki. Czekaj... Ty mialas poprzednio zabieg, prawda? Nie doczyscili?? Co do zrostow pojecia nie mam...
Karollcia, karate w wykonaniu pieciolatka musi byc super.

Pierwszy zabieg 26 marca...ale okazało się, ze resztki zostały...i w piątek kolejnym...po pierwszym nic mnie nie bolało...a teraz napiernicza ile wlezie...może dlatego, że wedy dostałam proszki na rozszerzenie szyjki, aby poronić, a teraz nic i szyjka jest troszkę poturbowana...w czwartek idę do gina...zobaczymy co powie...

zjola a słyszałaś cos na temat tych ziół? działają?

Meg ja miałam ciażę po stymulacji clo...
 
Do góry