reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tymira ja się spisałam przez internet. Nie muszę nikomu odpowiadać na trudne pytania. Moi chłopcy też tak się spisali, bo młody już 19-o latek, więc spisywał się osobno :szok: Jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłam, że on jest pełnoletni. W tym roku może głosować. Na pewno poleci, bo to wielkie halo dla małolata, potem mu przejdzie :-D
 
reklama
Pogoda cudna, poszalałam troche w ogródku z przesadzaniem pnączy. Jakoś tak jak słońce świeci to sie inaczej na świat patrzy.

Zabrałam sie też za przygotowywanie kiecki ślubnej do wystawienia na allegro za niedługo nasza pierwsza rocznica a kieca dalej leży. Nie oddawałam jej do pralni chemicznej bo sie chyba w sumie nie opłaca zapłace 100 zł a nie wiadomo czy sie wogóle sprzeda a jak juz to pewnie za grosiki. Kieca po imprezie była umazana zrobiłam bład bo namoczyłam ją na drugi dzień po slubie w wannie w proszku "do kolorowych" bo tylko taki miałam - całe szczeście że tylko spód kiecy. Potem były poprawiny i ja tak zostawiłam w kolejnym dniu dopiero wieczorkiem miałam siły sie tym zająć i bardzo sie zdziwiłam że jest usiana niebieskimi plamkami - pozostałość od niebieskich granulek w proszku. Tego samego dnia wsadziłam do pralki na 30 stopni nie zeszło, dziś drugie pranie na 40 stopni niebieskie plamki dalej są, powiesiłam na sznurku a ta małpa mi spadła ze sznurka no i kolejny raz do pralki tym razem na niecałe 50 stopni :D Ciekawe jaki efekt teraz bedzie. Oczywiście każde prane z Vanishem do białych ciuszków a niebieskie plamki i brud na szyciach ciągle siedzi.
Miałyscie kiedyś takie przeboje z niebieskimi plamkami?

18 dzień od zabiegu, brzuch nie boli mam jedynie lekkie plamienie. W środe wizyta u gina mam nadzieje że wszystko bedzie ok. Nic zmykam sobie znaleźć jakieś kolejne zajecie. Jutro powinnam dostać wyniki histo i choc pewnie niczego konkretnego sie nie dowiem to jestem przerażona jak o tym myślę, wiec wole sie skupic na pierdołach.
Papa miłego dzionka
 
złapałam doła... przy sprzataniu znalazłam stare (z poprzedniego staranka) testy owulacyjne... byłam przekonana że je wyrzuciłam jak nam się udało...
weszłam na neta żeby nie myśleć co z nimi zrobić zostawić i wykorzystać w końcu termin ważności maja do 2012 czy spalić i kupić nowe ... przeczytałam ostatniego posta rozczochranej mamy i tu [*] dla jej aniołka i juz całkowicie rozpadłam się na malutkie kawałeczki ... chyba włączę TV , muszę się pozbierać zanim mąż przyjdzie z pracy, nie chcę go dołować dziś poraz pierwszy po tym całym koszmarze poszedł zmierzyć sie ze spojrzeniami kumpli z którymi świętował zafasolkowanie... więc dobranoc kobitki niech wam się coś miłego przyśni i do jutra pa
 
hej kobietki;)
ja tylko na chwilę, pochwalić się chciałam, że moje szczęście ma juz 17mm wzrostu;) i bijące serducho widziałam, niesamowite uczucie i wrażenie...i w ogóle czuję się świetnie, brzuchol rośnie i wszystko jest okiej;)

pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku i przesyłam ~~~~~~~~~~~ dla tych co potrzebują, łapcie ;)
 
Witam dzis robilam sobie badania genetyczne ale tylko usg bo pogadalam z lekarzem i z badaniem krwi dalam sobie spokoj.Z dzidzia ok wszystko tak sie dzis przekrecilo ze badanie bylo utrudnione:-)kosc nosowa jest i juz jestem zadowolona:-)jestem bardzo szczesliwa buziaki
 
reklama
Do góry