reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Lenka , najważniejsze żeby przezierność karkowa była ok , a to widać na usg

Niestety Czarna76 ale to nie zawsze jest regułą. Mój Mały miał przezierność karkową 1,4 mm czyli ok, a 3 tygodnie później okazało się, że ma agenezję nerek. Gdybym wtedy zrobiła test PAPA wiedziałabym wcześniej czego się spodziewać. Teraz jednak mogę tylko gdybać, choć staram się tego nie robić.
 
no właśnie tak jak pisze Achax lekarz nam wsio dokładnie wytłumaczył, dał czas na zastanowienie i dlatego zrobiłam testy z krwi. Teraz czekam na wyniki
 
hej dziewczynki!

Jak mija weekend?
Na pewno zajęte jestescie światecznymi przygotowaniami.
U nas pogoda do kitu, zrobilo się ciepło i przyszla jakas chmura pylu, chyba pozostalosc po jakiejs burzy piaskowej i ten kurz strasznie drażni, nie da się oddychać
poza tym ok, do przodu

pozdrawiam was wszystkie
buziole;-)


A tu film o małym Jamie, ur 27tc w ciąży blizniaczej, ktoremu zatrzymala sie akcja serca, lekarz potwierdzil zgon. kiedy matka przytulala malego na pozegnanie, ten zacząl oddychac, po dwoch godzinach po zatrzymaniu akcji serca... Obejzyjce ten mały cud

http://youtu.be/hMAzOjExKMw
 
Ostatnia edycja:
Witam niedzielnie :-)
jutro mam pierwsza rocznice odejscia mojego tescia az sie troche boje co to bedzie tesciowa nie umi sobie tego wybaczyc ze go juz nie ma i sadze ze bedzie ryczec cala droge i do tego jedzie z nami szwagier ktorego nie nawidze i sadze ze sie z nim chyce w czasie jazdy i bedzie masakra:wściekła/y:
Emy cudny cud ale jak ogladalam ten filmik to stanelo mi wszystko przed oczami jak my zegnalismy sie z naszy skarbem i tez mielismy go ponad dwie godziny przy sobie :-( i szkoda ze naszemu serduszko nie zaczelo znowu bic i nie obraz sie emy ale te co mialy dzieci chociaz na chwile( w inkubatorach ) tak jak ja niech nie ogladaja
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry