reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny, jakiś czas temu opisywałam tu historie moich poronień. Dziś zrobiłam teścik i okazuje się że znowu jestem w ciąży:-D. Trzymajcie za nas mocno kciuki, bardzo sie boję i cieszę na przemian.
 
reklama
Witam ....
karollcia33 - super, że brzusio rośnie....oj tak...ze zwierzątek to bocian teraz stanowi moje ulubione.....:-)

pchelka - cudne takie opowieści o dzieciakach i psiakach.....ja to popieram jak dziecko się wychowuje razem ze zwierzęciem...

babiana - przytulam raz jeszcze.

trawa - witaj kochana...w przypomnij gdzie odpoczywałaś....może fota jakaś?


ja jutro powinnam dostać @.....myslę, że mnie nie zaskoczy i się nie poprzestawia....bo jestem taka dumna z moich regularnych cykli....;-)

a dziś idę do naurologa...bo od kilku tygodni mam uciążliwe bóle w krzyżu....zrobiłam już RTG i kurcze, ale mam kręgosłup jak 60-latka....rozpiska na całą stronę....to przez to ciągłe siedzenie za biurkiem....i jedyne ćwiczenia to wieczorny seks...i to tez nie codziennie....:-)

buziaki...i miłego dnia....


tofika - super!!!!!! to teraz szybko suwaczek prosze zmienić....!!!!!!:tak:
 
Witajcie słonecznie Kochane!

Ale się ostatnio postów namnożyło... :szok: To chyba ta wiosna tak twórczo działa... Ciężko nadrobić i do wszystkiego się odnieść, więc poprzestanę po prostu na pozdrowieniach dla wszystkich i skupię się na "aktualnościach"...

Skoro już się kluby porobiły, to i ja dołączę w takim razie... ;-) Mi również wyszło, że nie miałam nigdy toxo, mimo iż zawsze w moim życiu pełno było różnych zwierzaków :confused: Poza tym, moi rodzice szmat czasu mieli działkę, więc "babranie się" w ziemi również było praktycznie na porządku dziennym i to oczywiście bez rękawiczek, bo nie cierpię nic robić w "gumie"... ;-)

Emy, komentując parę dni temu pój progesteron radziłaś, żebym "zbadała sobie jeszcze LH i FSH i Prolaktynę bo hormony przysadki w dużej mierze odpowiadają za prawidłowe hormonalny płciowe"... Czy jesteś w stanie mi jakoś przybliżyć ten temat, bo faktycznie zrobiłam LH (2,72 mIU/ml), FSH (5,72 mIU/ml) i Estradiol (25 pg/ml) - (prolaktynę zrobię za kilka dni, bo podobno @ może zaburzać wynik, więc zaczekam aż się skończy) i wyniki niby w normie, ale stosunek LH do FSH nie jest dobry, z tego, co się zorientowałam i nie bardzo wiem, jak to teraz "ugryźć" i co o tym właściwie myśleć, a do lekarza też pójdę dopiero po @... :-:)eek::shocked2:

tofika, wielgachne GRATULACJE i wyłącznie spokojnych i szczęśliwych najbliższych miesięcy!
 
Ostatnia edycja:
Tofika GRATULUJĘ. A jeszcze wczoraj pisałaś że czekasz na @ :-D Chyba wasze starania nie były aż tak niesmiałe jak pisałaś :-p
Kurcze jak pozytywnie się tu robi, chyba naprawdę te zjawiające się bociany maczają w tym palce (szpony znaczy się)
 
witam dziewczyny!!!dajcie troszeczke polskiego slonca bo tutaj szaro, nieprzyjemnie, nie chce sie wychodzic gdziekolwiek a musze leciec z mala do zlobka.
Tofika wielkie gratulacje!!!
wlasnie za to uwielbiam wiosne, coraz wiecej kobiet w ciazy na ulicy oraz coraz wiecej dziewczat przy nadziei na forum, wiem ze uda sie wszystkim pokolei doczekac tego stanu. widze ze nasze forum zrobilo sie zwierzece, zazdroszcze Wam ze macie zwierzatka, ja swoje musialam zostawic w Polsce u moich rodzicow a tutaj na razie nie mamy, gdyz jest trudniej wynajac dom majac zwierzeta.
 
Tofika wielkie gratulacje :-) uwazaj na siebie :-)i oczywiscie 3mam kciuki za was &&&&&& :-)
Ach ta wiosna :-D dziala na nas,zycze wszystkim oczekujacym dwoch kreseczek :-D U mnie dzisiaj pogoda sie zepsula w sumie juz wczoraj na wieczor lunelo deszczem a dzisiaj juz jest chlodno :tak:
 
reklama
Bibiana, wezmy jeszcze pod uwage, ze rozne egzemplarze roznie sie starzeja. Sa kobiety ktore miesiaczkuja do 60-tki i sa takie ktorym 40kilka daje rade. Patrzac na moja ciotke, do ktorej jestem fizycznie bardzo podobna... Coz - nie ma to jak mieszanka wloskiej krwi. W tym momencie wolalabym cos bardziej polnocnego.
Zjola! JA CHCE TAKA OSMIORNICE!!:-D
Tofika, najlepszego!
A my... Coz. Wczoraj cos pokombinowalismy wbrew zdrowemu rozsadkowi. Tempka od dwoch dni zasuwa po dwie krechy w gore, wykres przestal przypominac nalesnika, dzis bylo "niebotyczne" 36,6. Sluzu jako takiego brak. Tzn. jest, ale nie taki jak powinien byc - jest bialy, nieprzezroczysty, taki troszke kropeczkowaty bardziej niz jednolita masa. Troszke jakby sie masa zwarzyla, ale w bardzo drobny "lupiez". Nie mam pojecia ki cholera... I wyglada na to ze sama nie wiem czego chce bo z jednej strony zdaje sobie sprawe z sytuacji, z drugiej... Cholera!! Tak bardzo chce zdazyc!
 
Do góry